Bariz Adet Görüpte Hamile Kalan Var mı?

Sedef35

Kızım Hoşgeldin Hayatıma
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
4.806
3
Selam Arkadaşlar.. hep merak etmişimdir bu konuyu.. normal adet olupta hamile kalan varmı aranızda.. Lekelenme deil. basbaya adet görüpte sonra şüphelendiğiniz bi durum oldumu veya hamile kalanınız varmı??

bu konuyu bende merak ediyorum canım ama yardımcı olurmu sana bilmem benim arkadaşımın annesi arkadaşıma hamile iken 9 ay düzenli adet olmuş normal bildigimiz adet yani allahın takdiri işte başka bilmiyorum ama bi bi komşumuzda ikiz hamileydi her ay normal kanama oldugunu söylerdi.ama kaç gün sürüyodu bilmiyorum o zman küçüktüm pek sormadım o yüzden :))

varmış.bende merak edip araştırdım.o yüzden adet gördüğüm halde ağır kaldırmamaya dikkat ediyorum.neme lazım

ben gördüm kızlar...

hemde geçen ay ultrosonda sıra beklerken başıma geldi anlatayım...

ben tedavi gördüğüm yerde kadını ultrosona aldılar bende üstümü çıkarıyordumki dr aa sen hamilesin dedi bu kese dedi...aa dedik hepimiz:)))

sonra kıza sordu sen neden geldin dedi ben adet oldum 3. günüm dedi....ama hamilesin sen dedi..kızda şok olarak kalkdı odadan çıkdı:))) kan tahlili yaptıracakdı:)))

yaaaaa ciddenmi.. kızlar çok tuhaf bişi var bende.. adet oldum pazar günü. bugün 5.günü tamammı.. ama kasıklarımda acayipp batmalar var canım çok yanıyo dün belim kopcak sandım. bi uyku bi uyku anlatamam.. normal adet olupta hamile kalan var demekki.. eee ben ne yapıyım şimdi?

bide bu ay çok ama çok ağrılı geçti adetim. ilk 2gün kahve leke geldi sonraki 2gün normal geçti. çok yoğun deildi.. ama bu uyku hali ve kasıklarımdaki batmalar şüphelendirdi beni. test yapsam çıkarmı ki

çıkar canım belki biliyosundur bende resmen adet görmüştüm hemde tam normal adetimi görmüştüm.adetim bitti tamamen bitti.5 gün sonra lekelenmem oldu 3 gün sonra kanama başladı düştü.ama eğer herhangi bi şüphen varsa hamilelikle ilgili sakın ihmal etme hemen git kan tahlili yaptır.inşallah bizede güzel haberi verirsin...

çıkar canım belki biliyosundur bende resmen adet görmüştüm hemde tam normal adetimi görmüştüm.adetim bitti tamamen bitti.5 gün sonra lekelenmem oldu 3 gün sonra kanama başladı düştü.ama eğer herhangi bi şüphen varsa hamilelikle ilgili sakın ihmal etme hemen git kan tahlili yaptır.inşallah bizede güzel haberi verirsin...

peki bedefcim sendede adet kesilince sağ veya sol kasıkta batmalar oldumu oyuyolar gibi. iğneler gibi.. inanın kızlar gece uyuyamadım batmalardan dolayı sağ kasıktaki.. gece 01.30da kalktım sıcak banyo yaptım su tuttum kasıklarıma. ama iyi deilmiş bugün öğrendim.. bugün hala devam ediyo batmalar.. bedef acil cvp verirsen çok sevinrim canım.

kızlar bende hayatımda ilk defa 2gün adet oldum.15nisandan beri adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyo.hatta ilk defa sağ kasığımdaki aşırı ağrıdan uyandım.halada kesik kesik devam ediyo ağrılar.9mayısı bekliyorum.inşallah hamileyimdir.

Fundacim Inşş Hamilesindir Canim.. Sende Benim Gibi Olmuşsun Yani Adetin Bitmiş Ama Sağ Kasikta Batmalar Var Niye Acaba Yaa.

canım valla bende yaa. çok ağrıy sağ.. yeni adet 19mayıs benim...offfffffffff

arkadaşlar ben yeni katıldım. Konunuzu artıp buldum ben bu ay hamile oduğumu sanarken beklenenden iki gün önce yani bugün kanamam oldu ve çok ağrım var. Hiç önce gelmezdi acaba bendemi üstüne gördüm.

kızlar bende ya bu ay erken geldı adetım oysa hamıleyım sanıyodum batmalar falan mıde bulantıları ama ılk gun hıc gelmedı dıyebılırım ıkıncı gun yanı bugunde sıyah gelmiş anlamadım bu ne olbaılır sızcee

merhaba arkadaşlar ben 3 yıldır evlıyım dun hıc olmayan bısı oldu ayın 26 sında 2.kez adet oldum normalde olmustum ayın 1 inde suan yine oldum dr gıttım beta hcg hep 0 çıkardı bu sefer 2.6 çıktı sağlık ocağına gittim daha cok kucuk dedı 10 gun sonra gel dedı hastaneye dr gıttım yok dedı kafam karıştı ultrasonda kese göründü ama kistin var dedi napıcam hangisine guvenicem bılmıyorum :S ne olabilir sizce acıl nolur cevap verin normal adet görüyorum
20150528_144359.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Arkadaşlar.. hep merak etmişimdir bu konuyu.. normal adet olupta hamile kalan varmı aranızda.. Lekelenme deil. basbaya adet görüpte sonra şüphelendiğiniz bi durum oldumu veya hamile kalanınız varmı??
BENİM SON ADET TARİHİM CNM 31 OCAK DOKTORLARA GİTTİGİMDE BEBEK 23 OCAK GÖZÜKÜYOR YANI ÜSTÜNE KALMISIM DOKTORUM SEN YANILIYORSUN TARİHİ DEDİ DOKTORA GİDİP 2 AYLIK HAMILE OLANLAR BILE VAR ADET OLDUĞU HALDE.BENIM ŞÜPHELENDİĞİM DURUM AŞIRI HALSİZLİK VE BEL AGRISI OLDU

HİÇ KORKMA ENDİŞE ETME YURDUM DOKTORUNUN TELAŞLANDIRMADA ÜSTÜNE YOK BEKLE KESE GÖRÜLDÜ İSE 10 GÜN SONRA KALP ATIŞINI DUYMAYA ÇAGIRMISTIR BELKİ KİSTİN VARDIR HAMILEKEN KISTI OLANDA VAR ONA GÖRE TEDAVI UYGULAR

Son düzenleyen: Moderatör:
ben gördüm kızlar...

hemde geçen ay ultrosonda sıra beklerken başıma geldi anlatayım...

ben tedavi gördüğüm yerde kadını ultrosona aldılar bende üstümü çıkarıyordumki dr aa sen hamilesin dedi bu kese dedi...aa dedik hepimiz:)))

sonra kıza sordu sen neden geldin dedi ben adet oldum 3. günüm dedi....ama hamilesin sen dedi..kızda şok olarak kalkdı odadan çıkdı:))) kan tahlili yaptıracakdı:)))
Tamam teşekkür ederim çok saolun
. Merhaba hamile miymisiniz acaba bunu yaşadığınızda bende şuan adet oldum ama 2 hafta önce başladı batmalar ve kendimi çok tuhaf hissediyorum ilk defa böyle oldum Bi hafta önce gebelik testi yaptım negatifti ben kendimi hamile sanarken adet oldum ama hala mide bulantısı baş dönmesi ve kasiklarda batma devam ediyor siz neler yaşadınız gerçekten böyle adet olup hamile kalan varmi

X