Hamile miyim bi bakar mısınız?Bilgisi olanlar...

FNA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
39
25
22
Arkadaşlar adetimin bugun gecikeli 19 gün oldu.Geçen pazartesi kan verdim 0.1 çıktı yani negatif ama hala adet olmadm.Geç döllenme olabilir o yüzden mi kanda çıkmadı acaba?Bide mide bulantısı,kasık ağrısı ve lekelenme oluyor yerlesme kanaması mı bilemiyorum.ama adet te olamiyorum?Hamile olma ihtimalim var mı?Bilgisi olanlar yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar adetimin bugun gecikeli 19 gün oldu.Geçen pazartesi kan verdim 0.1 çıktı yani negatif ama hala adet olmadm.Geç döllenme olabilir o yüzden mi kanda çıkmadı acaba?Bide mide bulantısı,kasık ağrısı ve lekelenme oluyor yerlesme kanaması mı bilemiyorum.ama adet te olamiyorum?Hamile olma ihtimalim var mı?Bilgisi olanlar yardımcı olur musunuz?
Tekrar kan verin yoksa doktora gidin kistte olabilir

Ne oldu canım gittinmi 19 derken 28 in üstüne mu 19 gün bide hamile kalmayı denedinmi yoksa normal bir zamanmı
Adetim 20 gün gecikti yani abla ama bugun kan vermeye gidemedim köy yerinde yaşıyorum eşimde çalıştığı için maalesef gidemedik.4senelik evliyiz.Cocugumuz olmadı.Denedik abla istiyoruz.Eger varsa ilk gebeligim olacak insallah.Daha önce düşük dış gebelik falan yaşamadım hiç cok şükür.

X