Tüp Bebek Merkezleri smyrna art ta tedavi olan varmı

elif23

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.461
170
smyrna art ta tedavi olan arkadaşlar merkezin başarı oranını bilen varmı

canım benim dr izmirin en iyisi ege üniv. dedi.sen bilirsin tabi ama merkez çok önemli.

smyrna art ta tedavi olan arkadaşlar merkezin başarı oranını bilen varmı

Merhaba elif Ben symrna artta 2 kez tüp bebek tedavisi oldum aralık ve mart aylarında mart ayındaki denemem olumlu sonuçlandı ve şu an 8 haftalık hamileyim. Funda hanım ın yaklaşımındanda tedaviyi takibindende çok memnun kaldım sitede yumurta toplamadan yada transferden sonra bir sürü olumsuz şikayetler okudum ve ben hiç birini yaşamadım son derece başarılı buluyorum o yüzden symrnayı ( daha önce başka merkezler denedim) Hayırlısı olsun sen ben dahil yinede kimseyi kafana takma bu konularda ahkam kesenler çok oluyor etrafında her keze kulaklarını tıka ve kendiş sesini dinle için nerede rahatsa nerede huzurlu olucaksan orda dene. Ve asla inancını kaybetme allah isteyenler mutlaka veriyor.Hayırlısı olsun inşallah tek seferde kısmet olur ve kavuşursun bebişine.

merhaba bende symrna da tüp bebek denedim ve Allahı ma çok şükür ilkinde tutudu şimdi 17 haftalık oldu bebişimiz... Benim kadın doğum doktorum ünivesite hastanelerini hiç tavsiye etmedi bana ya özel ege tüp bebk ya da symrna dedi. ben de internetten baktım sonra gidip tanıştım ve symrnayı seçtim... Funda hanım alanında uzman bir dr ve tüp bebek dışında başka bir şeyle ilgilenmiyor... Çalışanlarla her zaman iyi anlaşamasam da Funda hanım için değer bence....
İnşallah mutlu hamilelikler geçirirsin....

allah allah.bi dr ünv.diyo biri kötü diyo.ne iş buya
rabbim doğru yeri seçmemize yardımcı olsun

merhaba bende symrna da tüp bebek denedim ve Allahı ma çok şükür ilkinde tutudu şimdi 17 haftalık oldu bebişimiz... Benim kadın doğum doktorum ünivesite hastanelerini hiç tavsiye etmedi bana ya özel ege tüp bebk ya da symrna dedi. ben de internetten baktım sonra gidip tanıştım ve symrnayı seçtim... Funda hanım alanında uzman bir dr ve tüp bebek dışında başka bir şeyle ilgilenmiyor... Çalışanlarla her zaman iyi anlaşamasam da Funda hanım için değer bence....
İnşallah mutlu hamilelikler geçirirsin....

arkadaşım sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın dualarım sizinle ben inşallah 3. aşılamayı yapcam ama tutmasından ümitli değilim mikroya geçmek için 3 defa aşılama yapılıyormuş acaba symrnada mıkro ne kadar tutuyor ssk karşılıyormu cevaplarsan çok sevinirim ssk dan hariç merkeze ne kadar ödeniyor

arkadaşım sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın dualarım sizinle ben inşallah 3. aşılamayı yapcam ama tutmasından ümitli değilim mikroya geçmek için 3 defa aşılama yapılıyormuş acaba symrnada mıkro ne kadar tutuyor ssk karşılıyormu cevaplarsan çok sevinirim ssk dan hariç merkeze ne kadar ödeniyor

Symrna yönlendirir seni zaten 3 aşılama yaptıktan sonra ege üniversitesine yönlendirilirsin büyük ihtimalle ve heyet raporun çıkartılır ilaçların bir bölümüde heyet raporu ile veriliyor. ( bu ilaçlar yetmiyor sen takviye alabilirsin) ssk bir bölümünü karşılıyor senin yaklaşık 400 ytl ödemen gerekiyor ilk heyetteki ilaçlara.sonrasında symrnada yaptırısan mic. nu 2400 olması lazım hastaneye ödenen miktar. ilaçlar ciddi pahalı başlamadan temkinli olmakta fayda var kullanılan gonal f ler 1050 liği 1200 civarında senin durumuna göre doz ayarlanıcak tabiki ama heyetten alınan ilaçlar yeterli gelmiyor ve sonrasınıda ssk karşılamıyor.

Symrna yönlendirir seni zaten 3 aşılama yaptıktan sonra ege üniversitesine yönlendirilirsin büyük ihtimalle ve heyet raporun çıkartılır ilaçların bir bölümüde heyet raporu ile veriliyor. ( bu ilaçlar yetmiyor sen takviye alabilirsin) ssk bir bölümünü karşılıyor senin yaklaşık 400 ytl ödemen gerekiyor ilk heyetteki ilaçlara.sonrasında symrnada yaptırısan mic. nu 2400 olması lazım hastaneye ödenen miktar. ilaçlar ciddi pahalı başlamadan temkinli olmakta fayda var kullanılan gonal f ler 1050 liği 1200 civarında senin durumuna göre doz ayarlanıcak tabiki ama heyetten alınan ilaçlar yeterli gelmiyor ve sonrasınıda ssk karşılamıyor.

teşekkür ederim cevabın için yanlız gonal f in 1050 liği varmı ben uygun olsun diye en yüksek dozu alıyorum oda 900 lük bide benim tanıdık eczacım var geçen 900 450 lik gonal f ve 2 tane 5000 lik çatlatma iğnesine 810 verdim bu 1050 lik gonal f kullanıma hazır enjeksiyon kalemimi

teşekkür ederim cevabın için yanlız gonal f in 1050 liği varmı ben uygun olsun diye en yüksek dozu alıyorum oda 900 lük bide benim tanıdık eczacım var geçen 900 450 lik gonal f ve 2 tane 5000 lik çatlatma iğnesine 810 verdim bu 1050 lik gonal f kullanıma hazır enjeksiyon kalemimi

aynı ilaç ama şişede 1050 ünite densede fazlası oluyor kutunun içinde küçük insülin iğneleri gibi iğneleri var ilaç tüpünden sana uygulanacak oranda şırıngaya çekip iğneni yapıyorsun bence kalemden daha iyi oranı gözünle ayarlıyorsun yok gitti gitmedi sıkıntısı yok.

bende smyrna art ta tedavi oluyorum funda hanımın hastasıyım ve çoooooooooook memnunum inşallah hayırlı haberler duyucam daha yumurta toplama gerçekleşmedi ama hayırlısı inşallah gonal-f deyim daha

canım belkide karşılaşmışızdır benim doktorumda funda hanım bugün yumurtalar toplandı sen ne zaman başladın iğnelere

canım belkide karşılaşmışızdır benim doktorumda funda hanım bugün yumurtalar toplandı sen ne zaman başladın iğnelere

elifcim hayırlısı olsun canım yumurtalar toplanmış transfer ne zaman inşallah yakında bizi teyze yapasın canım hayırlı haberlerini bekliyeceğiz kendine iyi bak elifcim yumurta toplama işlemi olurken ağrı falan oluyormu nasıl zormu peki?merak ediyorum bide senin kullandığın ilaçlar ne kadar tuttu bana dr 2600 lira dedi ilaçlar için nasıl çokmu sence ama tahminen dedi benim sorunum fsh yüksekliği hatırlıyormusun bilmeme dr bana % 15 şans oranı dedi buda çok üzüldüm canım napcam bilmem beni aydınlatırmısın canım öpüyorum seni :emir_bebek::1hug:

canım yumurta toplama işleminde bişey anlamıyorsun çünkü baygın oluyon ama sonrasında adet sancısına benzer bi ağrı oluyor oda dayanılmıcak gibi değil ben ağrı kesici bile almadım

ilaçlar herkesin ferklı oluyor benim ilaçlar 4 kutu 450 lik gonal f bunlar 1200 lira 1 kutu lucrin 115 lira bide yumurta toplandıktan sonra 170 lira ilaç aldım arada vitamin ve antibiyotık te aldım toplam heralde 1500 lira tuttu ama arkadaş fostimon diye bi ilaç aldı onunki 2 milyar kusür tuttu yani kullandığın ilaca göre değişiyor

canım şansın % 2 değilya aşılamanın şansı %10 ama kaç kişi hamile kaldı %15 az değil canım hiç moralini bozma önemli olan inanmak ben olmayacak lafını lugatımdan çıkardım bile daha iğneleri vurunurken doğum çizelgesi bile yaptım ben kendimi buna inandırıyorum böylede olcak sende olmayacak kelimesini yok say aklına bile getirme allaha çok şükür şansın var o kadar çok kişi varki hiç şansı yok senin kadar şanşı olsun diye her şeyini verir canım tamam kafana takma böyle şeyleri mutlu ol pozitif ol herşey güzel olcak sende güzel haberlerle gelcen burda senin içinde halay çekcez

X