lk gece kanamas

çok onur kırıcı bişi bence öncelikle seevdiğin erkek sana güvenmeli sonuçta seni biliyosa akacak kan mı önemli ya sonuçta bilim diye bişi var doktorlar bas bas bağırıyolar esnek olabilir ya da bi genç kız bakire olmadan doğabilir çok nadirde olsa diye yani şahsen ben eşimin bana güvenmesini isterim böyle olursa daha çok strese girer insan yani Allah anlayışlı insanlarla karşılaştır yarabbim aminnn...hem şöyle bi durumda var mesela bi kız bakire değil ve evlendi sonuçta eşini kandırıp kızlık zarını tamir ettiripde evlenebilir o zaman gelecek kan onun birlikte olmadığının mı kanıtı yani:KK53::KK19:

sizin evliliğiniz iki damla kana bakıyorsa bence ayrılın zaten sana sevgisi saygısı yok o adamın.
ve normalde kan akmaz arkadaşlar eşleriniz sizi zorladığı için kanıyor zarınız. normali kanamaması

benim de ilk gece kanamam olmamisti ama aksilik surda ki bir iki saat sonra reglim baslamisti ve hic bir zaman da anlayamadim neden boyle oldugunu, ama esimle aramizda problem olmadi tabi ailelere de bu konu tasinmadigi icin kimse icin problem olmadi sadece ben kendi kendime neden kanamam olmadi diye hala dusunuyorum bazen

ben de kocamla ilişkiye girdiğimde kanamam olmamıştı, kızlık zarı esnek olabilir nerden mi biliyorum çünkü eşimle ilişkiyel girdikten dört ay sonra yine aga nigi yaparken kan geldi... ikimiz de şaşırmıştık ne oluyor diye... sağolsun kocam anlayışlı bir adamdır da ilk seferinde kan gelmeyince de ses etmemişti... ne kızlar var dedi kızlık zarı duruyor ama yemedikleri halt kalmamış diye söylemişti bana... belki beni teselli etmek için söylemişti ama bana çok güveniyordu belki de o yüzden inanmıştı söylediklerime... sözün kısası kızlık zarı esnek olabilir eğer eşin sana güvenmiyorsa doktora gidin ve size daha doğrusu eşine bu durumun olabileceğini söylesin... yahu bu devirde nedir bu ya kızlık zarıymış peh!!! oldu da kocandan önce birini sevdin ve ona inandın o da seni kandırdı oldu bitti herşey yani bunun kabahati sende mi!!! yoksa seni kandıran o insan bozuntusunda mı!!!

çok üzülecek bir şey yok eğer eşin bunu çok dert ediyorsa ve sen onu ikna edemiyorsan doktora gidin, hala ikna olmuyorsa kurban kes ve al sana kan de... madem bu kadar kan meraklısısın al sana bir kova kan!!!

sinirlendim gece gece !!!

merhaba kızlar,,2 gün önce ilk kez ilişkiye grdik eşimle.baya zorlandım ama bir anda girdim ve inanılmaz bir şeklde çiş yapma isteğim oldu.tuvalete kostugumda çok kan geldi damla damla aktı baya..hemen sonra tekrar ilişkiye girdik fakat agrı hissettim ve uzun süreli bir beraberlik olmadı,bu süre zarfında kan gelmeye devam etti.sonraki gün denemize yine kan geldi ve agrım devam etti.böyle bir şey yaşayanınız var mı??gerçekten cok endişeliyim.. :KK43:

bende aynı sıkıntıyı çektim.benimde ilk gecem çok zor oldu ve çok kan geldi.2-3 gün devam etti azar azar 2.ilişkiye girerken yıne kan geldi daha sonraları gelmedi ama hala acı ve ağrı bende de var.ve yapamıyorum bende endişeliyim

birde üst üste değilde bir kaç gün arayla yapmak gerekiyormuş yara iyileşsin diye alışmamız zman alıcak galiba

ah su konuyu bi ben anlamıyorum yaa. nasıl oluo yırtlınca orası yırtık mı kalıo yoksa zar kayboluyor mu bunu merak edıyorum bende:44::44:

çok teşekkür ederim ezo doktora gitsem böyle bi rapor alabilirmiyim acaba eşimin ailesi bu konuda çok katı benim yüzümden eşimin ailesiyle arasının açılmasını istemiyorum.

esin bildikten sonra aile si ne karısıyo ya sinir oluyorum hala varmı böyle şeyler özel kalmalı

benimde kanama olmamıştı ama benim eşim okadar bana güveni sonsuz bi insanki sağolsun dr ye falan gitmedik hatta ben teklif etim ama o kabul etmedi ben sana sonuna kadar güveniyorum dedi ama benim ilk geceden sanırım 15 gün sonra falan bir kanamam oldu acaba o zaman mı bozuldu kızlıgım diye düşünüyorum bazen neyse üzme kendini bunlar herkesin başına gelir ama keşke eşin biraz daha anlayışlı olsaydı insan kendini ozaman çok iyi hissediyo valla ben tabiri caizse kendimden şüpe ettim ama eşim benden etmedi çok şanslıymışım valla
aynısını tıpkısı ben tek fark 15gün sonra yok.:)kızımda sezeryanla doğdu hala kız olabilirim :):KK33:

Merhaba,

3,5 aylık evliyim. Kanamam olmadı halen. Ilk gece neden olmadı diye ben eşime sordum, "olur öyle esnektir bazısının doğumda yırtılıyormuş, araştırdım ben" demişti. Benim içim rahat etmedi tabii. Her gün inceledim kendimi. Ilk hafta çok acımasına rağmen kanama olmadı. Ufak bir idrar yolu iltihabı geçirdim, o sırada mesaneden mi vajinadan mı geldiğini Anlamadığım baş parmağın tırnağı büyüklüğünde böyle mukoza gibi yapışık iki pul kan geldi ama zannedersem mesaneydi diye düşünüyorum. Eşime defalarca sordum kanama olması gerekmiyor mu diye. En son ısrarla sorduğumda belki kızlık zarı derinlerdedir ve ulaşamıyorum dur dedi. Sonra sormaktan vaz geçtim üzülmesin diye.

Balayından geldiğimizden beri eşim hastahaneden randevu alacak neden kanamam olmadı diye ama almıyor. Gündemi de değil. Hiç sormadı bile.

Daha önce duygusal bir ilişkim olmuştu ve eşime bunu anlatmıştım. Hatta sorduğu bazı duygusal meselelerde yanıt da vermiştim. Yani benden şüphe edebilirdi ama etmedi. Aksine beni rahatlattı.

Ben halen merak ediyorum neden kanamam olmadı diye ama eşimin tavrı ve izanı aydınlatıyor beni. Allah ondan razı olsun.

X