Göğüs küçültmek isteyenlerin paylaşım yeri

benimkiler çok büyük napcam ben bir bileniniz var mı şekilsiz bunlar sarkıyo

benim tanıdığım tam 120 takıyordu kadın ameilat oldu bu kadarmı farkeder yaaa :1shok:imrenmedim desem yalan olur :eek:önceden çok kilolu duruyordu dr 5 kilon gitti demişa.s

Bende küçük memiş istiyorum:çok üzgünüm:
Benkilerde 80 yada 85 arası gidip gelior:mymeka:
allama kescem haaaatatlicadiarzu

bize formul vercek olan yokmuuuuuuuu:smiley-cool:

canim seninkide büyük mü ki ya benimkinin yanında 95 takıyorum oda bazı kalıpları oluyoooo doğumdan sonra ilk işim küçültmek olacak..... bilgin varmı zararı filan

kızlar karar verdım amelıyat olcam seneye ya bıtsın bu ezıyet mınnacık yaptırttcam

kizlar kozmetik urunlerinde n bilgisi olan varsa sikilastirmaya ve sarkmaya karsi yazarsa sevinirim 19 yasindayim 6 aylik hamileyim goguslerim 95 e cikti
emzirirken ne olur dusunemiyorum yardim pllssssss

bnmde 90. 17 yaşındayım boy 1.60 kilo 52 vücudum güzel orantılı ama göğüs ölçüm tam 93 cm nolurdu şöyle 8 cm falan ince olsaydı :KK43:

fulirim ve unslim kremini bi arastırın fulirim kullandım cok azcık işe yaradı birazcık bi netten arastırın bakının.

Kimisi büyük iri göğüslere sahip olmak isterken kimisi de küçük ve kibar göğüslere sahip olmayı tercih eder. Ama ortak olan düşünce, diri, dik ve güzel bir göğüse sahip olmaktır. Öncelikle güzel göğüslere sahip olmak için bıçak altına yatmadan kendi çabalırınızı ortaya koymanız gerekir.
1. Dik bir duruş
2. sutyen takmak
3. Çok çabuk kilo vermemek
GÖĞÜSLERİ İÇİN ŞİFALI BİTKİLERDEN YARARLANMAK İSTEYENLERE
Çok küçük göğüsleri biraz büyütmek için; Demlenmiş ısırgan yaprak ve çiçekleriyle göğüslere kompres yapmak ve günde 1kez içmek. Büyük göğüsleri küçültmek ve deriyi canlandırarak gevşemesini önlemek için; Demlenmiş yabani kekik,biberiye yapraklarıyla kompres ve günde 1 fincan içmekSarkma eğiliminde olan göğüsleri sıkılaştırmak için; Suda bir gece bekletilmiş aşağıdaki karışımla göğüs banyosu ,kompres ve masaj1 litre su için,1/2 tutam kırlangıç otu(yaprak ve çiçek),1 tutam lavanta(çiçek)1 tutam ısırgan(taze yaprak) ve 2 baş papatyaTabi bu tariflerden mucize beklememk lazım. ama en azından zarasız olmaları rahatlatıcı
bir siteden aldım ne kadar dogrudur bilemicem

amannn bu ne bole okumadan kopyaladım valla:KK70: denemeyin ya bu zahmete girene kadar ameliyat olsaydık keske hayret bişey yani

merhaba kıslar benim bekar ken 85 ti hamile kaldım emzirirken 100 oldu şu anda bebeğim 1 yaşında ve ben formul buldum. göüslerim 80 oldu çok mutluyum formül şu hamilelikte aldığım 20 kiloyu verdim e tabi gögüslerden de gitti doğal olarak sarktı gögüs kaldırıcı kremler kullandım, birkaç hareket 2 yaptım şu anda bekarlıktan daha da güzel darısı başınıza

canım ya moralimi düzelttin valla.benimde doğumdan önce 80di.doğumdan sonra 90 oldu.bende rejime başladım umarım hemen küçülür.aldığım kilolar değil valla bu dert beni depresyona soktu.canım sen hangi kremleri kullandın.

KIZLAR benim de küçüldü doğumdan sonra ama sarkık ya çıplakken bakamıyorum ya eşim alıştı sanırım eski haline bakaraktan ama ben yuvarlak dolgun istiyorum böyle sarkık değil
hareketlere başlıcam bide önce soğuk sonra ılık sonra soğuk duş iyi geliyomuş birde onu denicem krem kullanmadım ama geri eski haline dönüyomuş kremi bırakınca ya

ya bunlarin kuculmesi icin ameliyattan baska bi sey yok mu kolay bi sey offfffffff

sanirimm zayiflamakk ama ondada sarkiyoo
ben her dustan sonra soguk suyla soklama yapiyom ssuann buyuduklerini biraz asagi indilerr ama oda normall
cunku oncedende 85 di ici doluncaa oldu 95 yaa dogumdan sonrada buyuyormuu

................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar size kızıyorum yaa millet büyütmeye çalışıyo siz küçültmeye yapmayın ya kıymetini bilin hayret bişey biz tırmalıyoz burda küçültmek için değil toparlamak için bişeyler yapın siz şanslı insanlarsınız

kızlar benimde göğsüm büyk 20 yaşndayım 1,72 boyum 95-100 takıorm ameliyatı araştırdm emzirme olayı olduğu için ilerde soru yaratıomuş ama göğüse liposuction yapıolar sadece hacminde bi küçülme oluyomuş ama en azından 1 beden bile küçülse kardır en azından izi kalmıo ameliyat olacak olan varsa çok ii düşünsün çünkü o izler bayağı insanın psikolojisini bozacak türdrn benim bi 10 kg falan fazlam var o kiloyu verdikten sonra bakıcam küçülme olmazsa o zamn yaptırcam liposuction lütfen göğüs liposuctionu yaptıran bi arkadaş varsa yazsın memnun mu değil mi

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
insan kendinde olmayanı istermiş benim göğüslerimde büyük ama ben memnunum açıkçası.

valla bi garipsiniz biz büyütmeye çalışıoruz siz küçültmeyekaydirigubbakcemile3

X