Göğüs küçültmek isteyenlerin paylaşım yeri

ferhunde canım nehirin kadar vardır ama bana küçük geliyor bilmiyorum canım...

arkadaşlar büyük gögüslerinden dolayı rahatsız olan biri olarak deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Ben 90-95 takıyordum şuan sütyenlerim bol geliyor. Bunu nasıl başardım derseniz şınav çekmek ve ağırlık. günde 10 yada 20 tane (düzenli) şınav çektim ve yarım litrelik su şişelerinin içine taş doldurup öyle kendime ağırlık aleti yaptım ve yere sırt üstü yatarak aç kapa hareketi yaptım. gögüslerinizi küçülmek için bu hareketleri tavsiye ederim ben sonuç aldım umarım sizde alırsınız. Bunun haricinde dikleşsin istiyorsanız bilinen ama etkili bi yöntemi söyleyeceğim ki oda buz masajı....

Arkadaşlar şahsen yapmadım kullanayım dedim acizlik yaptım şöle bi formül var dikleştirio büyük göğüslü olmanın bi ayrı sıkıntısı sarkıo olması aynı zamanda yoğurt_ yeşil çay yoğurtla yeşil çayı karıştırıoruz göğüslere sürüp yaklaşık 20 dk beklioruz sonr a bezle silip ılık suyla yıkayıp kekik yağı sürüyoruz bi bu bi taneside soğuk su taş gibi yapıomuş göğüsleri bilemiorum artık

bence çok şanslısınız,çünkü biz büyütmeye çalişoruz ki o imkansız gibi bişey,3 senemi verdim büyümüo:1no2:keşke ben sizin yerinizde olsam...valla gıkımı bile çıkarmam.hergün ılık su içmeyi deneseniz kekik yağıyla beraber belki işe yarar,hem kilo da vermek isterseniz bu yolla verebilirsiniz de.inşallah ben büyütürüm sizde küçültürsünüz:Saruboceq:

arkadaşlar büyük gögüs hiçte iyi değil bence küçük olanlar hallerine şükretsin 21 yaşındayım boyum kısa 1,57 falan kilom 62 gögüslerim 90-95 arası bel booyun sırt agrısı cekmek hiç iyi değil doktor ilerde daha büyük problemler yaşarsın ameliyat ol dedi ve büyük gögüslerde hastalık(kist ) falan cok gec anlaşılıyor yoğun oldugundan ama amliyatında riski var kilo alıp vermemen gerekiyormus bnde şaşırdım napacagımı size iyi gelen birsey varsa onu tavsiye edin....

kıslar saçmalamayın. kremle felan olacak iş değil bu.
ayrıca büyük göğüse özenenlere de şu detayı anlatayım. siz hiç 38 beden bir takım elbise almak istediğinizde ve gömlek giymek istediğinize gömleğin düğmelerini kapatamamanın verdiği sıkıntıyı yaşadınızmı? ve dahada kötüsü düğmeler kapansın die 40-42 beden gömlek almaktır. bundada kolları ve beli size büyük olduğundan emanet gibi durur. likralılar neyse ama normal gömlekleri giyemessiniz.
ve bunun kremle vs ile hiç alakası çözümü yoktur.
başka kızlar pazardan 5liraya sutyen alırken sizin bedeninize uygun olanı 80-100 liraya mağzadan alabilmenizde çabası..
bikini olayını anlatmama gerek bile yok. benle aynı dertten muzdarip arkadaşlar değinmişler.
walla ben para biriktiriyorum. maliyet olayını hallettiğim an beklemeden ameliyat masasına atıcam kendimi

ama bu sıkıntılı konularda yalnız olmadığımı bilmek güzel

arkadaşlar sütyenle kremle olacak iş değil eşim askerde gelsin hele bi parayı hazırlıyım hemen kendimi cerrahın masasına atıcam yaaa ne kadar zor bişi küçük göğüslü arkadaşlar bilemezler sırt ağrısı 1......göğüs altlarında pişikler2....sütyenlerin göğüse uysa bile bedene uymuyoki taaa boynumuza dek çıkıyo göğüsler öne çekiyo arkası taaa boynumuzda duruyo 3....dar sütyn aldığımızda ise canımız yanıyor kenarları kesiyo omuzlarımızı yada belimizin bazı yerlerini sürtüyo4....sonra ben gece yattığımda nefes alamıyorum yemin ederim yattığım vakit boğazımı falan tıkıyorlar yaa nefes alamıyorum5....yaz kış hep hırkayla dolaşıyoruzzz o sıcaklarda pişiyoruz resmen terden ölüyoruz sonrada pişikler oluyo 6.....büyük olduğu için hep bitişik duruyolar yapışık gibi bu yüzden de hava almadığı için kötü kokular olabiliyorr7.....sonraark.da dediği gibi bi gömlek yada ceket beğeniyorum bel kısmı müthiş oluyo ama göğüsler kapanmıyo büyük beden alıyoruz ki göğüsler kapansın die ama bu seferde belde olmuyo8...sonra eşim küçük göğüsten hoşlandığını ilk evlendiğimiz zamanlarda ağzından kaçırdı buda beni çok üzdü sanki büyük göğüslü olupta onunla evlendiğim için suç işlemiş gibi hissettim eşimin hatası değil farkında olmadan ağzından kaçırdı işte9......senağlamaDAHA SAYMAYA DEVAM ETSEM OOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOO OKADAR ÇOKKİ BENCE HİÇ ÖZENMEYİNNN HEM İYİ DEĞİL HEMDE SAĞLIKLI DEĞİL EŞİM Bİ GELSE İLK İŞİM DR GİTMEK OLACAK :Saruboceq::jeyyar:cokacimcoook

bende 75 d beden kullanan biriyim fakat goguslerimden sikayetci degilim tek yaptigim sey ise banyodan cikmadan hemen once soguk suyla diri hale getirmem ve ardindan vazelinle masaj yapmam..Cok bos zamanim oldugunda ise yuzume yaptigim yesil kil maskesinin kalanini goguslerime uyguluyorum.Fakat isin sirri; kili suyla degil de limonla maske haline getirmek.Cunku limon bilindigi gibi cilde gerginlik veriyor buda goguslerin sikilasmasina yardimci oluyor:jeyyar:

bnce hıc ellemeyın agrı vermıosa bnde 18 yasındayım goguslerım 75 ama bıras da olsa buyuyolar ama hıc sorun etmıorum morelınızı bozmayın baynlar

SELAM KIZLAR
´bendeki gögüs büyüklügü oldukca cokdu amelyat oldum bundan 9 sene evvel 6 sene önce kizimida dogurdum ve normallin üstünde bir süt ile karsi karsiya geldim okdarki cokduki süt kaip akip gidiyordu.. amelyatda süt bezlerine dokunmaassa doktorunuz emzirme ile hic sorun yasamassiniz bence.amelyattdan sonra ( 2 kilo vermis oldum uykunun icinde) yane düsünün ne kadar büyükdüler... bel problemim felaketti. tr.de hangi hastane yapar hangi doktor iyidir bilemem ama almanyadaki arkadaslara yardimimim olablir.. hayirli günler

offf benımde yaw.beden olarak 38 ım ama 95 bdn takıorum.oyuzden kıyafette 40 bdn almak zorunda kalıorum.bu sefer göğüsten oturuo bel çuval gibi kalıo.bunun bi çözumu yok galıba.:KK43: :KK43:

Kahve içmek göğüs küçültüyor
Uzmanlar, fazla kahve içmenin kadınlarda göğüsleri küçülttüğünü açıkladı.

İsveç'te yapılan bir araştırmaya göre, fazla kahve içmek, çok sayıda kadında göğüs ölçüsünün küçülmesine neden olabiliyor.

İsveç'te yayımlanan The Local gazetesinin haberine göre, ülkenin güneyindeki Lund Üniversitesi'nden Onkolog Helena Jernstrom, kahve içmenin göğüs ölçüsüne önemli etkisi olabileceğini belirterek, bu etkinin kadınların yaklaşık yarısında bulunan bir genin sonucu olduğunu kaydetti.

Günde en az 3 fincan kahvenin kanser riskini azalttığını hatırlatan Jernstrom, büyük göğüslü kadınlarda daha fazla meme kanseri teşhisi konulduğu teorisi üzerine bu araştırmayı yaptığını belirtti. Jernstrom, kahve tüketimiyle göğüs büyüklüğü arasında doğrudan bağlantı olup olmadığına baktığını ve bu bağlantıyı bulduğunu söyledi.

Jernstrom ve ekibinin 270 kadın üzerinde yaptığı araştırma, British Journal of Cancer dergisinde yayımlandı.

ALINTIDIR

AMA ÇOK SAÇMA YAAA BOŞVERİN İÇMEYİN NE ALAKA YANİ DİMİ:S BİDE SELÜLİT CIKAR YAAA SANKİ KAHVE İÇEN BÜYÜK GÖĞÜSLÜ HİÇ KADN YOK. aerobik hocam dediki iki elinin pamaklarını gögüsünün önünde kenetle avuclarını ac sıkıca kapa cok faydalı dedi

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım :) sizinle beraber güzel sohbetlerimiz olcana inanıyorum. Bende aynı dertten muzdaripim malesef:KK43: göğüslerimden hiç memnun deilim ve napcam bilmiyorum ama ameliyat düşüncem en son şey olur öncelikle Allahın yüce rabbimin bize verdiği şeyi değiştirmeye çalşıyoruz düşünsenize o bize demekki onu layık görmüş onu vermiş şükretmeliyiz diye düşünüyorum ve doğal yolardan küçültmeye çalışmalıyız nasıl olacak bilmiyorum ama çok bunaldım :KK43:

bnm de boyum 174 kilom 64 95 oldular
aslında büyük olmasından pek şikayet etmiyorum
ama sarktılar
:KK43: çok üzülüyorum bi çarede bulamadım

benimki de öyle cnm sarktılar sarkmsalardı çok kötü deil aslın da ama bir de ilerde allah nasiop eder de bebğimiz falan olursa hiç düşünemiyorum. ama ben göğüslere yönelik hareketler yapmaya başladım bakalım faydasını görebilecek miyim:KK43:

benim tek sorunum sarkık olması zaten toparlansa otomatikman hem küçülecek hemde düzgün duracak büyüklüğü filan çok dert değil zaten çok büyükte değil ama sarkık olduğundan iç çamaşırı bulamıyorum yanlardan taşıyor minimiser sütyenlerden takıyorum oda pek çekici durmuyor spor yapacam bakalım

benim de öyle cnm çok büyük deil ama sarkık işte o da nasıl toparlanacak bilmiyorum bende spora başladım ağırlık kaldırıyorum bakalım ne olacak inş biraz da olsa toparlanır yoksa psikolojim bozuluyor:1no2:

ya kızlar selam sitenin bu kısmı mı değişti_?? ben 2 ocakta ameliyat olmuş bir genç kız olaraakk sizlere şunu öneriyorum "OLUN BU AMELİYATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII......................................"
boşuna çekmişim yıllarca sırt ağrısı istediğini giyememek hep saklamak hep siyah giymek...pembelere iç çekmek...boyun bel ağrılarına spor hareketleriyle çözüm bulmaya çalışmak...

hep korktum ama şimdi süperimm..göğüslerim ise daha süperrrrrrrrrrrrrr..................şekli duruşu büyüklüğü o kadaar ideal ki..şuan ben izler için krem kullanıyorum...daha 3 ay oldu hala sporcu sütyeni kullanıyorum ama kendi isteğimle...çokta memnunum...
kızlar boşuna korkmayın çekmeyin bu çileyii...senelerce çektim..ameliyata karar verdim anesteziden ağrıdan sızıdan korktum...

grip olsam vücudum daha bitkin hissederdi heralde...hiç ağrı sızıda yoktu....harikaydı herşey hala harika...
bu yaz bikini giyeceğimm yupppiiiiiiiiiiiiiiii

inşallaaahh sizde kurtulursunuz canlarımmmmmmmmmm

öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzz

suzan bu ameliyat aşağı yukarı ne kadara maal oluyo acaba.:smiley-cool:

X