Çocuk Hastalıkları Bursada Bebek Doktoru arıyorum ?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

16eslem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
476
0
selam bu bölüme uygun mudur bilmiyorum ama 33 günlük bebeğim için güleryüzlü anlayışlı konusunda uzman bursada çocuk doktoru arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Bebeğine Allah uzun ömürler versin canım,ben kızımı bahar hastanesinde doğurdum şimdi 11 aylık o günden beri doktorumuz Selçuk Yazıcı gerekeni yapıyor her sıkıştığımda çok rahat arıyorum yardımcı oluyor,güler yüz dersen günü gününü pek tutmuyor.Aşılarınıda orda yaptırıyorum hemşiresinin eli çok hafif kızım anlamıyor şükürler olsun aşılardan hiç ateşlenmedi. a.s.a.s.a.s.

Altıparmak'ta Çocuk Sağlığı Merkezi'nin doktoru Dr. Bülent Aldemir. Güvenilir ve güleryüzlü.

vatan hastasi doktoru reyhan akpınar dogdugu anda ılk kontrolunu o yapmıstı bebegımın dort ay oldu ona dvm ettık memnunuz sımdıye kadar guleryuzlu,genç bır bey

medicalpark recep ergün gürsoya götürüyorum doğduğundan bu yana çokta memnunum

canım özel doruk hastahanesine götürüyorum fatih gök çok tatlı güler yüzlü herşeyi tek tek anlatıyo .ve işinde süper .tavsiye ederim.çekirge değil ama eski fakültedeki doruk.

arkadaşım ALLAH bebeğini benim doktotorum çok iyi altıparmakta çocuk hastanesi var tomomar yanında orda nuray hanım var mükemmel bir doktor tavsiye ederim

Bizim doktorumuzda çocuk sağlığı merkezindeki Nuray hanım kesinlikle tavsiye ederim Çok ilgili ve güleryüzlü bir doktor.

beni dikkate alıp hassasiyet gösterip cevap yazan bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum doktorumuzu bulduk dörtçelik çocuk hastanesinin başhekimi GÜRBÜZ AYDEMİR e gidiyoruz çok memnunum tavsiye ederim

çekirge dorukta çok iyi çocuk doktorları var.en önemlisi 24 saat çocuk uzmanı nöbet tutuyor. acil durumda iyi bir seçenek . orada dr.suat paker tavsiye ederim

X