dogumdan sonra

ola bilir bazı insanlarda dogum sonrası her sey normale dönerken bazı insanlar 1 yıla yakın adet görmeye bilir bence rahat bir dönem keyfine bak ama büyüklerin adet görmüyorsun sütün korur lafınada inanma bu dönemde hamile kalan bir cok bayan var

ola bilir bazı insanlarda dogum sonrası her sey normale dönerken bazı insanlar 1 yıla yakın adet görmeye bilir bence rahat bir dönem keyfine bak ama büyüklerin adet görmüyorsun sütün korur lafınada inanma bu dönemde hamile kalan bir cok bayan var

mrb, gecikme olması doğal...
bende bu dönemde dikkatli olmanı öneririm,
hamileleik riski var.

normal olabilir ben doğum yaptıktan 2 ay sonra görmüştüm.
tabi her bünye bir değil görürsün sende (aman dikkat et hamile kalmada :))

Canım sezeryan ya da normal doğumda değişiyor süre.Ben sezeryanla doğum yaptım,3 ay sonra adet gördüm.Ama normal doğum yapan arkadaşlarımdan 9 ay adet görmeyenler var.Sıkma canını.Ama adet görmemişken hamile kalan arkadaşımda var, doğumundan 3 ay sonra ...Aman dikkat...

slm oncelıkle anne oldugunuz ıcın tebrık ederım bende henuz üç aylık bır anneyım normal doğum yaptım ve lohusalıktan 12 gun sonra adet gordum ve ıkıncı adetımı şu an geçiriyorum ve yırmıncı gunu geçti hala adet goruyorum doktorum emzırdıgım ıcın normal oldugunu soyledı.. ve ayrıca uç sene adet gormeyenler var. ama bu sutun korudugu anlamına gelmıyor dikkatlı olmalısınız..emziriyorsanız bu sure normaldır ama emzırmıyorsanız bence altı aydan fazla surmeden dpktora gorunmenızde yarar var sevgıyle kalın

X