Esmerdim Buğday tenli oldum

Arkadaşım esmer halini ve buğday halini koyabilir misin? [resim] ya da esmer ve buğday tenli bir kadın koyabilir misin? Kendi tenine yakın?

bencede arkadaşlar kadere razı gelmek lazım bende çok beyazım beayazlığımı korumak için ve cildimin çok kızarıp acımasından dolayı 50 faktörlü güneş kremi kullanıyorum babé marka çok memnunum hem dermokozmetik bi ürün.bence öle beyazlatıcılar filan hikaye arkadaşlar bu vücuttaki renk pigmentleriyle alakalı bi durumdur yani genlerle genlerininzi değiştirme gibi bi durum olmadığına göre bu geçici bir çözüm önemli olan cildi doğal renginde sağlıklı olarak beslemek .yani sağlıklı bir cilde sahip olmak.bence böle şeylerle kendinizi yıpratmayın kendinizi sewin kabullenin ve mutlu olun:sm_cool::sm_cool:a.s.

ya bende inanmıorum rengin kalıcı olacağına ve çok fazla farklı karışımı sürmektende pek yana deilim açıkçası arasıra limon sürerim t bölgeme yağlanmayı azaltsın die kil maskesi uygularım bide onun dışında tonik olarakta gül suyu güzellik uzmanlığı yaptım ve tek söyleyebileceğim cilde sürekli maske yapmamak cildi yormamak hele ki genç cilde temizlemek ve canladırmak için belli aralıklarla peeling sivilce yoksa tabii yada canalandırıcı maske ve temziliyiciler ben fazlasının cildi yorduğunu düşünüorum..hele ki cilt rengi açmaya açlışmak.ayrıca limon asitli olduğu için hassas ciltlerde alerji oluşturabilir.

ya arkadaşlar michael jacksonu nasıl beyazlattılar bilmiyorum adam galiba ya hap kullanıyo yada genlerinle bi oynamamı yaptılar anlamadım bu zenci hep beyaz ama onunda kullandığı şeyler kalıcı değildir sonuçta hepsini devamlı kullanmak zorunda

canım walla nası oldu bilmem ama adam iğrenç oldu öle beyaz olmaktansa keşke siyah kalsaydı

ya bende inanmıorum rengin kalıcı olacağına ve çok fazla farklı karışımı sürmektende pek yana deilim açıkçası arasıra limon sürerim t bölgeme yağlanmayı azaltsın die kil maskesi uygularım bide onun dışında tonik olarakta gül suyu güzellik uzmanlığı yaptım ve tek söyleyebileceğim cilde sürekli maske yapmamak cildi yormamak hele ki genç cilde temizlemek ve canladırmak için belli aralıklarla peeling sivilce yoksa tabii yada canalandırıcı maske ve temziliyiciler ben fazlasının cildi yorduğunu düşünüorum..hele ki cilt rengi açmaya açlışmak.ayrıca limon asitli olduğu için hassas ciltlerde alerji oluşturabilir.

peki ben haftada bir yoğurt sürüyorum cildime zarar vermez herhalde

peki ben haftada bir yoğurt sürüyorum cildime zarar vermez herhalde

canım yoğurt maskesinin gerici etkisi vardır ince çizgilere falan ii gelir içindeki asitler daha genç görünmeyi sağlar hassas ciltlere uygulanabilio ama cildin gençse bence hafta bi fazla olur on beş günde bir yada on günde bir daha uygun olur bence ince çigiler içinse en çok kullanılan yoğurt tarifi Bir miktar yoğurda, iki kaşık bira mayası ekleyip on dk. bekletilio ii gelio baya ama herşey herkeste aynı sonucu vermeye bilio tabii

sadece yoğurt değil balda sürüyorum 1 hafta bal diğer hafta yoğurt böyle gidiyor. cildimin erken yaşlanmaması için yapıyorum. birde gözçevresinede sürüyorum zararı olurmu oralarında kırışmasını hiç istemiyoryum en azından erken olmasını istemiyorum.

Ben de buğdaydım gecen yıl esmer oldum(tenim esmer sacım acık renk sarı )
bence bronz ten daha cekici ve sexy eskiden bu kadar ilgi gormuyodum şimdi benle ilgilenen daha çok insan var solaryuma gittgim gunden beri:)

Ben de buğdaydım gecen yıl esmer oldum(tenim esmer sacım acık renk sarı )
bence bronz ten daha cekici ve sexy eskiden bu kadar ilgi gormuyodum şimdi benle ilgilenen daha çok insan var solaryuma gittgim gunden beri:)

nasıl yani hem esmersin hemde sarı saç nası yani yakışıyor yani. bende esmerim saçımın rengini değiştirmek istiyorum ama siyahtan başka bişiy gitmiyor. resmini görmemiz mümkünmü çok merak ettim yaa olursa bende boyarım çok açık değil ama orta karar :) şimdiden teşekkürler

nasıl yani hem esmersin hemde sarı saç nası yani yakışıyor yani. bende esmerim saçımın rengini değiştirmek istiyorum ama siyahtan başka bişiy gitmiyor. resmini görmemiz mümkünmü çok merak ettim yaa olursa bende boyarım çok açık değil ama orta karar :) şimdiden teşekkürler

bronz tene yakısıyor çünkü altınımsı bir renk bronz sarıyla bütünleşebiliyor..a.s... ama esmerlere hakkaten koyu tenlilere yakısacagını sanmıyorum.. ama zevk meselesi.. neden olmasınki..

bronz tene yakısıyor çünkü altınımsı bir renk bronz sarıyla bütünleşebiliyor..a.s... ama esmerlere hakkaten koyu tenlilere yakısacagını sanmıyorum.. ama zevk meselesi.. neden olmasınki..

evet bronz teni bi kaç şekilde inceleyebilirsin siyah gibi olan var,turuncu var,surtlu çikolota gibi olan var yani altın rengimsi..benimki altın rengi gibi ondan çok yakışıyo ben seviyorum solaryumda az ugrasmadım:CüvCüv:

annemde esmer taktı beyaslamaya yhaa:) annecim diorm çk tatlısın çok şekersin esmer bombam bnm kadın beyaslycam dio yokkk

roucc. çok tehlikeli bir ilaç ve hekim kontrolu dısında kullanılamaz
sakın ola kendi başınıza iş yapmayın arkadaşlar :1ninca:

X