Esmerdim Buğday tenli oldum

evet ben de rouccutane kullandığım dönem cildim pürüzsüz ve rengi açılmıştı amaaaaaaa bıraktıktan sonra inanırmısınız eski halinden berbat oldu..kolesterolümü yükseltmesi de cabası..rouccutaneyi bıraktıktan sonra cildim canlılığını yitirdi kurudu rengi sarardı soldu görenler sarılık mı oldun diyordu..o nedenle ben tavsiye etmiyorum çok sivilce varsa kullanılabilir belki ben güneşten koruyucu kullanmadığım için öyle oldu ama yine de çok gerekli olmadıkça kullanmayın derim

nilüfer akneli değilsen bu ilacı kullanamazsın demişsin yaaa .. yani maskeden mi bahsediyosun lanolinli maskeden ben budaydan daha beyaz tenliyim ama ama yinede birazdaha beyazlasam fena olmaz:KK70: daha doğrusu çillere için yararlımı bu acaba ciltteki kahverengi lekeler için özellikle onlar için yapıcamda bilgi verirmisin :???

zaten rouccutane ı özel reçetelerle veriyorlar gidip eczaneye rouccutane ver bana deynce vermiyor onun için cilt doktorunun imzalattığı bir şeyler var onları gösteriyorsun ki zaten her akneli cildede verilmiyor çok ağır akne sorunu yaşayanlara veriliyor çünkü cildimi düzelteyim derken karaciğernden oluyorsun falan çok yan etkisi var :1closedeyes:

X