Cilt Bakımı Ürünleri İyi Bir Yüz Nemlendiricisi Arıyorum..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
nemlendirici olarak
LANCOME HYDRA ZEN FOR WOMEN HEDiYELi DEV KAMPANYA
çok uygun fiyata aldım nemlendirici çok güzel gül rengi piyasa fiyatı 130 tl filan makromed de 55 tl ye bulabilirsiniz

nemlendirici olarak
LANCOME HYDRA ZEN FOR WOMEN HEDiYELi DEV KAMPANYA
çok uygun fiyata aldım nemlendirici çok güzel gül rengi piyasa fiyatı 130 tl filan makromed de 55 tl ye bulabilirsiniz

aaaa süper indirimli almışsın hemde
cilt tipin ne ve daha önce kullandın mı yani sürekli mi kullanıyorsun
duymuştum lancome yi fakat fiyatından dolayı çokta yanaşamamıştım

çok kuru bir cilt yapım var ama Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem le sorunum azalıyor hem daha sık bir görünüm sağlıyor hem kuru olan cildime bakım sağlıyor

tşk ederim canım
bir an önce neyi alacagıma karar vermeliyim
çünkü kullandıgım kremde bitti :KK43:(

rica ederim hayatım tavsiyemi dene istersen memnun kalcağına eminm

bugün aldım ve uyguladım çok güzel olay markasını tavsiye ederim 18 tl

Cosmed nem maskesini kullanıyorum çok memnunum.fiyatı 60 tl.içnde 20 tane var haftada 2 kre kullanılıyor.çok harika.dermokozmetk bi ürün paraben yok.

Ceradolin parfümsüz kremi kullanmanız öneririm yağlandirma yapmıyor ve içinde zararlı bi madde yok

Bioderma num Hydra serisi çok başarılı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam kızlar benim cildim aşırı kuru daha önce akne tedavisi gördüm yani roaccutane kullananlardanım doktora gittim Nemlendirici olarak dexeryl adlı bir krem yazdı daha önce kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim

Selam kızlar benim cildim aşırı kuru daha önce akne tedavisi gördüm yani roaccutane kullananlardanım doktora gittim Nemlendirici olarak dexeryl adlı bir krem yazdı daha önce kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim
abartık alakası bile yok,zaten ucuz al gör,millet sallıyor

Ya fiyatla alakası yok artık bir ürünü araştırmadan kullanmak istemiyorum daha önce kullandıysan bir sorun yaşadınmı paylaşırsan sevinirim

X