Sporcular Için Yemek Tarifleri

EbruPetek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
11
0
Merhaba arkadaşlar nette dolaşırken bir kıtap karşıma çıktı. Bu kıtabı kullananınız var mı acaba?
Yorumlarınızı yazar mısınız? Almayı düşünüyorum, kalorilerinde yazması beslenme programımda bana yardımcı olacaktır.

Açıklaması:

Sporculara özel hazırladığımız 'Sporculara Özel Yemek Tarifleri' adlı dijital kitabımız.

Protein barları evde nasıl yapılır?
Evde nasıl MRP protein yapılır?

Diyetisyenler ortaklığında hazırladığımız bu dijital kitaba sahip olanlar hedeflerine çok daha çabuk ulaşacaktır!
Her gün aynı yemekleri yemekten bıktıysanız çözümü kesinlikle bu kitapdadır.

FON%20%20A43.jpg

29 sayfa

Tariflerden sadece bir kaçı:

Öğütülmüş Hindi Omleti
Endonezya Tavuğu
Çikolatalı ve Muzlu Protein Barları
Asya Ton Balığı Salatası
Protein-Takviyeli Pirinç
Körili Tavuk
Baharatlı Hindi Çili
Protein Pastaları
Tavuk Kebaplar
Tavuk ve Ispanak

Her bir yemek tarifinde Besin Bilgileri yer almakta, bu sayede beslenme programınızı çok kolay bir şekilde uygulayabileceksiniz.

Besin değerleri:
Kalori (Servis Başına) Protein (g) Karbonhidrat (g) Yağ (g) Karbonhidrat - Protein - Yağ % Oranları

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk kez duydum şu an ama çok gerekli olduğunu sanmıyorum.çünki bu tarz kitaplar pek fazla bizm damak zevkimize uygun hazırlanmış yemekler içermeyebilir.intarnet ortamında her türlü bilgi mevcut olduğu için zaten pişirdiğin yemeğin besin ve kalori değerlerini hesaplaybilirsin bu bilgilerle.eğer profesyonle olarak sporla ilgilenmiyosanda portein veya karbonhidrat barlarının çok ilgini çekeceğini sanmıyorum.ama ilgileniyosan bu bilgilerede bodybulding ile ilgili forumlardaki paylaşımlardan uşalabilirsin...

Cok lezzetli yemek tarifleri icermekte:) CLA ile beraber sadece 10 YTLe aldim.
2 hafta boyunca bu kitaptaki yemekleri hazirladim, esimle beraber toplam 10 kilo verdik.

Esim 4 kilo verdi, bende 6 kilo verdim, tabiki beraberinde spor yaptim, ancak yemekleri gercektende hafif kalorili olmasina ragmen cok lezzetli. Beslenme programlarini düzenli olarak uygulayamayanlara siddetle öneririm.
Kitabi hazirlayan magaza disinda emecmua´dan 58 ytle alabilirsiniz.

Arkadaşlar kitap şu an diyet ve diğer sporcu destek ürünleriyle beraber hediye edilmekte kaçırmayın derim!

bence bu tür kitaplar çok yararlı oluyor,artık yağlı,kalorili yiyeceklerden bıkmış bulunuyorum
yemek yemek için değil,yaşamak için yemek yediğim için,bana en faydalı olan yiyecekleri tercih ediyorum
boş kalorilerden mümkün olduğu kadar uzak duruyorum,gerekli bence..

X