Dr.dan Geldim Bebk Gelişmemiş Dedi Moralim çok Bozuk :(

canım sen üzülme sakın bak benim bebeği görememişti ilk başta çok küçük hafasına göre gelişmemiş dedi. geç yumurtlamış olabilrisin. o yüzden sıkma canını. bir hafta daha bekle muhakkak düzeleck bebişin gelişecek tatlım. ben ilk üç ay hep alttan muayne oldum hiç bir sakıncasını görmedim canım. baktırabilirsen eğer baktır hem daha iyi görünüyor bebiş ordan

Son düzenleme:
bence de arkadasim hemen umutsuzluga kapilip ta bebegini de kendini de yipratma...gun dogmadan neler dogar....hayirlisi olsun insallah bebegin gelisir....bol bol dua et canim insallah hersey yoluna girer uzulme azen olabiliyor...duzelecek insallah...

dur bakalım dereyi görmeden paçaları sıvama hemen ağlamak çözüm değil aksine bebişine zarar veriyorsun hakkında hayırlısı neyse o olsun ki sende bol bol dua et kendini topla bak doktorunda problem var dememiş olsa derdi belirtiler yaşamamış olman tersliği göstermez hiç midesi bolanmadan bebeğini dünyaya getiren arkadaşlar yokmu sanki var ee daha ne hadi arkadaşım topla kendini

emınım dili olsaa annecım nolur stres yapmaa bak benı de uzuyorsun derdı bak böyle minnoşunu da üzüyorsun sen bak keyfıne o da keyıflensın annesiii

Daha Iyim Kizlar çok Sağolun Evet şimdi Geriden Başladiğimi Hissediyorum.. Onunla Konuşuyorum Birakma Beni Bebeğim Diyorum Birakma Seni çok Seviyorum Diyorum.. Ilkden Görünmemişti Belki De Beni Birakma Dediğim Için Keseyi Görebildim Ben Varim Dedi Bana... Yerim Belli Geleceğim Bekle Dedi.. Onu çok Seviyorum... Hiç Göremesemde Seveceğim.. O Benim Ilk Heyecanim ..tertemiz Meleğim..rabbim Onu Bana Bağişlasin Inşallah... Kizlar Hepinizde Allah Razi Olsun Evlatlariniza Bağişlasin...

ADETİME GÖRE 5+2 İDİM İLK GİDİŞİMDE GÖRÜNMEMİŞDİ.... 10 GÜN SONRA YANİ DÜN GİTTİM ADETE GÖRE 7 HAFTA İDİ KESE GÖRÜNDÜ BEBEK YOK.. HAFTAYA P.TESİ TEKRAR ÇAĞIRDI.. HAYIRLISINI DİLİYORUM ALLAHDAN...

canım ateş ölçümü falan yaptın mı? ben de ateş ölçümüme göre 22. gün yumurtlamıştım ve SATa göre 6+5 te dra gittim ve 5+4 olarak heseaplamamız gerektiğini dra söyledim ve gerçekten de ultrasonda 5+4 çıktı. son adet tearihimi 1 hafta sonrası kabul ettik. bence sen de tahmini yumurtlama dönemini gözden geçir. biz ne kadar teselli etsek de tekrar dra gidene kadar içinin rahat etmeyeceğini biliyorum. bol bol dua edelim canım

ADETİME GÖRE 5+2 İDİM İLK GİDİŞİMDE GÖRÜNMEMİŞDİ.... 10 GÜN SONRA YANİ DÜN GİTTİM ADETE GÖRE 7 HAFTA İDİ KESE GÖRÜNDÜ BEBEK YOK.. HAFTAYA P.TESİ TEKRAR ÇAĞIRDI.. HAYIRLISINI DİLİYORUM ALLAHDAN...

canım bence içini ferah tut bebişin gelişecektir muhtemelen.. her ne kadar seninle aynı olmasa da bende ikizlere hamileyim 6+6 günlükken yani 7 haftalık sayılır gittiğimde seninle aynı haftada bebişin biri vardı ve kalp atışları herşeyi normaldi.. ama diğer bebişin sadece kesesi göründü ve içinde hiç birşey göremedi doktor 2 hafta sonra gittiğimde küçük bebişim yani o küçücük nokta halindeki kese gelişmiş kardeşine yetişmiş kalbi bile atıyordu şimdi aralarında 1 hafta var..
yani için rahat olsun geç döllenme olmuştur bebişin bir dahaki gidişinde görünecektir..Allah yardımcın olsun, dualarım seninle..

ya arkadaslar hersey basımıza gelebılır ama herseyı anlatmak zorunda degılız tesellı verırken bıle dıkkat edelım lutfennn bıraz enpati yapalım

kimi kastediyosun öğrenebilirmiyim:1shok: burda kimse birileri üzülsün diye yazmıyo laf atıp burayı mahalleye çevirmeyin herkes yorumunu yazmakta özgür kimsenin art niyeti yoookkkkkkkk herkes onun iyi olmasını istiyor örnek veriliyorki aynı hatalara düşülmesin germeyin ortamı

Canım yaaaa. Nolur üzülme, unutma ki onun sağlığı senin ellerinde. Sakın ola ona zarar verecek şeyler yapma. Bildiğime göre geç döllenmeler olabiliyormuş. İçini ferah tut ve bizi yaratana, o miniği oraya koyana dua et.... Dualarım senin için olsun.

banada görünmediginde 3 ihtimal var beklicez demisti doktor gec döllenme olabilir, bebek yavas gelisiyor olabilri, dis gebelik olabilri demisti 3 ihtimal icin. Bende gec gelisiyor lafina üzülmüstüm sanki simdi gec gelismesi doguncada herseyi gec olacak biaz yavas bi bebek olur demek istedi sanmistim. Bi arkadasima yazdim onun oglu ile benim oglum arasinda 1 ay var. Oda bende hamile kaldigimda doktor öyle demisti ama simdi 5 yasa geliyor senin oglanla ayni gelismede herseyi. Demekki dedik ilk döllenmedeki gec gelisme denen olay cocuk icin gecerli bisi diil. Zaten her cocuk kendine göre bi gelisme tablosu izliyor.Bi kac aydir cok daraliyorum. Oglumda cok mutlu hamilelik gecirmistim ama bu sefer her doktora gidisim bir problemle eve dönüs oldugu icin kendimi hic hamile gibi hissedemiyorum sanki bir daha doktora gidecegimde hastaneye yatirip beni amelyiat edecekelrimis herhangi bi sey icin gibi bi korku kaldi. Yarin kalp atislarini duymaya gidecegiz insallah doktordan hersey yolunda bak kalbi atiyor lafini duyacagim. Surekli kendimi uzen seyler dusundugumde hersey daha kötüye gidiyor bunun bana bi faydasi yok. Bu gun hep yarin kalp atisini duyacagim doktor her sey normal diyecek diye dusunuyorum baska bisi dusunmek yok.Sizlerede guzel haber yazacagim yarin. Istiridyem sende doktordan güzel haberlerle geliyorsun baska bi dusunce yok :KK66:

banada görünmediginde 3 ihtimal var beklicez demisti doktor gec döllenme olabilir, bebek yavas gelisiyor olabilri, dis gebelik olabilri demisti 3 ihtimal icin. Bende gec gelisiyor lafina üzülmüstüm sanki simdi gec gelismesi doguncada herseyi gec olacak biaz yavas bi bebek olur demek istedi sanmistim. Bi arkadasima yazdim onun oglu ile benim oglum arasinda 1 ay var. Oda bende hamile kaldigimda doktor öyle demisti ama simdi 5 yasa geliyor senin oglanla ayni gelismede herseyi. Demekki dedik ilk döllenmedeki gec gelisme denen olay cocuk icin gecerli bisi diil. Zaten her cocuk kendine göre bi gelisme tablosu izliyor.Bi kac aydir cok daraliyorum. Oglumda cok mutlu hamilelik gecirmistim ama bu sefer her doktora gidisim bir problemle eve dönüs oldugu icin kendimi hic hamile gibi hissedemiyorum sanki bir daha doktora gidecegimde hastaneye yatirip beni amelyiat edecekelrimis herhangi bi sey icin gibi bi korku kaldi. Yarin kalp atislarini duymaya gidecegiz insallah doktordan hersey yolunda bak kalbi atiyor lafini duyacagim. Surekli kendimi uzen seyler dusundugumde hersey daha kötüye gidiyor bunun bana bi faydasi yok. Bu gun hep yarin kalp atisini duyacagim doktor her sey normal diyecek diye dusunuyorum baska bisi dusunmek yok.Sizlerede guzel haber yazacagim yarin. Istiridyem sende doktordan güzel haberlerle geliyorsun baska bi dusunce yok :KK66:

meltem meraba, ben de son adet tarihime göre 10 haftalığım ama ultrasonla bakıldığında 7 haftalık görünüyor. bende bugün kalp atışlarını duymak ümidiyle gitmiştim ama doktor kesenin yanında bebek yok haliyle kalp atışı da duyamıyorum dedi. sonra ben çok üzüldüm çok ağladım. hemen başka bir doktora gittik ordaki ultrasonda kesenin yanında ufak birşey gördük bebek böyle kalmış gelişmemişte olaabilir dedi 1 hafta daha bekleyelim bir gelişme olmazsa alırız dedi. doktora sordum böyle olupta geç gelişen var mı dedim olabiliyr dedi şimdilik bekleyelim dedi. arada sırada lekelenmem oluyordu artık hayırlısı olsun diyorum Rabbim bu mucizeyi bize nasip etti ya belki yine bir mucize olur gittiğimizde güzel haberler alırız.. tekrar yazarım. senin durumun ne şu anda????

meltem meraba, ben de son adet tarihime göre 10 haftalığım ama ultrasonla bakıldığında 7 haftalık görünüyor. bende bugün kalp atışlarını duymak ümidiyle gitmiştim ama doktor kesenin yanında bebek yok haliyle kalp atışı da duyamıyorum dedi. sonra ben çok üzüldüm çok ağladım. hemen başka bir doktora gittik ordaki ultrasonda kesenin yanında ufak birşey gördük bebek böyle kalmış gelişmemişte olaabilir dedi 1 hafta daha bekleyelim bir gelişme olmazsa alırız dedi. doktora sordum böyle olupta geç gelişen var mı dedim olabiliyr dedi şimdilik bekleyelim dedi. arada sırada lekelenmem oluyordu artık hayırlısı olsun diyorum Rabbim bu mucizeyi bize nasip etti ya belki yine bir mucize olur gittiğimizde güzel haberler alırız.. tekrar yazarım. senin durumun ne şu anda????

X