Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

bende şunu merak ettim konu sahibi,sizin kendi babanızla ilişkiniz,ya da anne babanızın ilişkisi nasıldı
nasıl bir ailede büyüdünüz?

Once terapi alin, kendinize verdiginiz deger artsin sorunlariz cozulsun. Ondan sonra, hazir olunca bosanin. Cunku simdi bosansaniz yine ayni sey olacak.
Kendinizi ve yaptiklarinizi degistirmeden farkli sonuclar ummak makul degil.

Sanirim kizlariniz var onlara nasil bir ornek oldugunuzun farkindamisiniz sizin yuzunuzden ilerde onlarda onursuz gurursuz belkide metres hayati yasayacaklar aonucta annelerinden bunu gorduler ne diyelimki siz zaten hic ayrilmak istememissiniz ailesi yalvardi yok mal mulk yalan dolan hepsi salaklikmi ne artik sizinki bilmiyorum ama yazik boyle bir ortamda cocuklar buyuyor ahlaksizlik rezillik diz boyu

Şeyi merak ettim 3 kez aynı kişi ile evlenmiş ya konu sahibi her nikahta yeni gelinlik almış mıdır? Yoksa ilk gelinlikle 3’ü döndürmüş müdür? Buyrun sohbete 🤣
Yok rutine döndüğü için nikah elbisesi alıyordur bence. Nasılsa normal bir gün sayılır o da😃

X