kese sol tarafta

ozlemBLK

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
2.111
119
ya arkadaslar bu gun dr.gıttım gebelık kesesını gorduk ama sol tarafta dedı dr.rahım içimi dedım evet dedı 6mm ve 5,5 haftalık ılerkı haftalarda umarım olması gereken yerı alır....ya şimdi bunlar ne demek oluyor lutfenn bırı bana bunu acıklasınnnnnnnnnnnnn :KK43:((((
senağlama:çok üzgünüm::uhm:

merhaba bende yeni katıldım hiçbir bilgim yok ama haftaya yerleşme ihtimali varmış demekki olabiliyor böyle şeyler.sen sıkma canını.......

canım hayırlı olsun bebeğin
çekirdek kadardın bu arada solda ise kızın oluyor benimki de soldaydı
ve hep sol tarafıma bakardı ultrasyonda daha sonra yerine geliyor zaten merak etme

ya bilmiyorum tavrı berbattı dr.kendımı cok kotu hıssedıyorum arkadasım yarın asıl doktorumla gorusucem bakalım o neler dıyecek :KK43:(( umarım dedıgın gıbıdır asortıecıgım

bencede ilk zamanlar zaten çok umutsuz bakıyorlar Onlarda biliyor ALLAH'ın dediği olur kalbini ferah tut. emin ol herşey güzel olucak ALLAH bağışlasın

yaff kızlarr allahım bın kez razı olsunn sızlerdennn içime su serptınızzz ınanınnnnn ohhh bee rahat nefes alıyorum sankı yuregımı ıple baglamıs gıbıydım allahımm herseyı gonlunuze gore versınn canlarımmm benımmmm

MATASOY cok enteresan yazmisin bende hem kendi doktorlarimdan hemde burda doktorlar hakkinda yazilanlardan cok sinir oluyodum doktorlarin tavrina. Hic bu acidan bakmamistim dogru demisin Allah in dedigi olur onlarda bilyiro ama bu aslinda guzel bisi cunki bak bi suru cocuk var demekki onlarin olmasi istenmis. ben bu hamileligidme gecirdgiim korkulardan aslinda oglum icin hic sukretmedigimin farkina vardim sanirim sukretmeyide bilmiyoruz bak hamissin sagda solda bekliceksin göreceksin sonucta ama bu arada hamile kalamayanlar var yada kaybedenler sanirim her an oldugumuz hal icin sukretmemiz gerekiyor

MATASOY cok enteresan yazmisin bende hem kendi doktorlarimdan hemde burda doktorlar hakkinda yazilanlardan cok sinir oluyodum doktorlarin tavrina. Hic bu acidan bakmamistim dogru demisin Allah in dedigi olur onlarda bilyiro ama bu aslinda guzel bisi cunki bak bi suru cocuk var demekki onlarin olmasi istenmis. ben bu hamileligidme gecirdgiim korkulardan aslinda oglum icin hic sukretmedigimin farkina vardim sanirim sukretmeyide bilmiyoruz bak hamissin sagda solda bekliceksin göreceksin sonucta ama bu arada hamile kalamayanlar var yada kaybedenler sanirim her an oldugumuz hal icin sukretmemiz gerekiyor

haklısın canımmm ama insan oylesıne kaptırıyorkı kendını olumsuz dusuncelere toparlandım cok sukur yarın gıdıp asıl doktorumla gorusecegım umarım hersey yolundadır...

ya arkadaslar bu gun dr.gıttım gebelık kesesını gorduk ama sol tarafta dedı dr.rahım içimi dedım evet dedı 6mm ve 5,5 haftalık ılerkı haftalarda umarım olması gereken yerı alır....ya şimdi bunlar ne demek oluyor lutfenn bırı bana bunu acıklasınnnnnnnnnnnnn :KK43:((((
senağlama:çok üzgünüm::uhm:
solda olması neyi değiştirir bilmiorum ama benim kese bugün gözüktü bende dikkat ettim doktor hep sağ tarafımda aradı sağdada gözüktü 5 hafta 3 günlük 9.3mm seninki biraz küçük sanırım

solda olması neyi değiştirir bilmiorum ama benim kese bugün gözüktü bende dikkat ettim doktor hep sağ tarafımda aradı sağdada gözüktü 5 hafta 3 günlük 9.3mm seninki biraz küçük sanırım

Ya arkadaşım kızın zaten morali bozuk hamile insanın psikolojisinden en iyi hamile olanın anlaması lazımken seninki biraz küçük niye diyorsun.Allah bilir herşeyi, konuşurken biraz daha özenli olalım eminim kötü bir niyetin yokdur ama birazcık daha özen.

canım ankaradaymışsın sende ,hangi hastaneye gittin bende 5.haftadayım ve daha hastane ve doktor kararı veremedim de gidemedim de

evet ankaradayım aslında doktorum burcu hn. ve gıttıgım hastane mesa yarın ılk kez gıdıcem oraya gebelıgım sebebıyle...ben tıp merkezıne gıttım merakıma yenılerek ama buyuk hataydı aklımı karıştırdılar ben kese neden solda dıye endıselenırken kucuk oldugu jıc aklıma gelmedı allahım nedır bu yasadıklarım nolur rabbımmm yardımcımız ol... gucum tukenıyorrr

evet ankaradayım aslında doktorum burcu hn. ve gıttıgım hastane mesa yarın ılk kez gıdıcem oraya gebelıgım sebebıyle...ben tıp merkezıne gıttım merakıma yenılerek ama buyuk hataydı aklımı karıştırdılar ben kese neden solda dıye endıselenırken kucuk oldugu jıc aklıma gelmedı allahım nedır bu yasadıklarım nolur rabbımmm yardımcımız ol... gucum tukenıyorrr

özlem sen bakma hiç birine kendi doktoruna git herkesin aynı gün tutunmuyor bebişi
bir hafta fark olabiliyor..aslında erken gitmemek gerek doktora ne bu ya bi küçük bi büyük diyolar. yok yanlış yerde.. normal diyeni hiç duymadım ...canımızı sıktığımızla kalıyoruz sonra.. bence ilk dönemlerde doktorlar bile bilmiyor ne normal çünkü herkesinki farklı oluyor...bir doktor öyle demişti kalp atışına kadar her hamişte farklı bir öykü oluyormuş senin bir sıkıntın yoksa normaldir en iyi anne hisseder,,

Ya arkadaşım kızın zaten morali bozuk hamile insanın psikolojisinden en iyi hamile olanın anlaması lazımken seninki biraz küçük niye diyorsun.Allah bilir herşeyi, konuşurken biraz daha özenli olalım eminim kötü bir niyetin yokdur ama birazcık daha özen.

ne dedimki ben sen asıl güzel konuş kızın bi derdi var sen neye takılmışsın Allah yardım etsin sana ne diimlülülülülülü

ben tekrar gorustum gıttıgım dr. ile
tekrar acıklamasını sıtedım
dıs gebelık olmadıgı tuplerde olmadıgını soyledı, kese rahım içindeymiş fakat rahım içinde bı kanal var dedı o kanala cok yakınmıs ılerde ıstedıgımız yarı almasını bekleyecegız dedı
bende ya almazsa ne olacak dıye sordugumda o zaman ılac verıp dusuk yaptıracagız dedı
boyutu gayet normalmişşşşşşşşş

canım benim sakın kafana takıp stres yapma ... stres bizler için değil.Şükret ki dış gebelik değil Allah korusun.Yerine geliverir sen kalbini ferah tut arkadaşım.Düşük filan da düşünme.Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım benim.Bol bol dua et .

ne dedimki ben sen asıl güzel konuş kızın bi derdi var sen neye takılmışsın Allah yardım etsin sana ne diimlülülülülülü

art nıyet ıle soylemedıgını farz ederek sana yazıyorum....
sana şimdi senınle aramızda kı mm lik farkın neden kaynaklandıgını ogreteyım
soyle kı kese capı hergun 1mm artar dolayısylaaa sen benden 3 gun oncesın
bunlara ılave olarak sende hamılesın benım halımden en ıyı senın anlaman gerekırken verdıgın tepki hıc hos degıll hemdeee hiçççç umarım bunu bı baskasına daha yapmazsınnnn yasakkelime

ben tekrar gorustum gıttıgım dr. ile
tekrar acıklamasını sıtedım
dıs gebelık olmadıgı tuplerde olmadıgını soyledı, kese rahım içindeymiş fakat rahım içinde bı kanal var dedı o kanala cok yakınmıs ılerde ıstedıgımız yarı almasını bekleyecegız dedı
bende ya almazsa ne olacak dıye sordugumda o zaman ılac verıp dusuk yaptıracagız dedı
boyutu gayet normalmişşşşşşşşş

çok sevindim canım sen bolbol dinlen :nazar::nazar:

canım sen bi stres yapmasana yaw:eek:klava::eek:klava: ne tarafta olursa olsunn sağlıklı doğsunda sonuçta rahim içindemi?içinde Allah korusun stresten bebişin falan düşer:nazar: ye iç yan gel yat yawww Dua et bol bol sağlıklı olsun die .Bu kadar evhamlı olmayın canım... Sana da yazık o meleğe de yazık o da hissediyor annesi senin hissettiklerini hadi bakiim bi rahatla öpüldünüzŞenizŞeniz a.s.

X