ltfen yardm edin..

gnçkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
37
1
33
bu senenin başında ikimizinde olduğu bir arkadaş grubmuz vardı. birbirimizi sevio gbiydk. çok olay oldu ve her şey bozuldu. yeri geldi tango yaptık, yeri geldi birlikte ders.. ama şimdi yeni gelen bi kıza teklf etmiş ve çıkıolar. unutmam gerek biliyorum ama nası yapacaım?? beceremiyorum. ilk tcrbm bu benim. yrdm edin ltfn..

onun veya onlarin girdigi ortamina girmemeni tavsiye ederim ..üzer seni unutmasida bi okadar uzar ve aci verir :KK43: Zaman herseyin ilaci :KK43: malesef canim

geçer güzelim. bunlar daha hiçbişey. neler yaşıcaksın neler o zaman bunlara gülüceksin. aklına bile gelmicek hatta soyadını bile hatırlamıcaksın o adamın...

demekki sevmiomuşsunuz birbirinizi gelmiş geçmiş sanırım
özel bişi yaşadınız mı belırtmemişsin flört ettınızmı ne oldu ne bitti
sadece dans ettık derse girdik demişsin

demekki O Seni Sevememis Canim Bu Daha Bir Seymi Neler Neler Oluyor Rastlarsin Sende Zamnla Kk Da Karsilasirsin Ne Derlere Geliyor Insanooglu Neyse Canim Hic Sikma Uzme Kendini Rahat Ol Baska Asklara Yelken Ac Hersey Guzel Olacak Buna Inan

bunlar aslında hep yaşanıyor..
demek ki size ilgisi yokmuş...
ama üzülme gerçekten bunları ilerde hatırladığında gülüp geçeceksin.

En büyük acılar bile zamanla unutulur sıkma canını anın keyfini çıkar....

zamanla unutucaksın canım sonra gerıye dönup baktıgında nekadar guleceksın kendıne.eeee ınsan böyle seyler yasayarak olgunlasıyo her tecrübedeb bır ders alıyo ınsan. zamana bırak olurmu canım?

X