kizlar tup bebekte ilk bhcg kac olmali en fazla tek bebek icin??

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
kizlar hepinizin bildigi gibi yup bebekte cogul gebelik olasiligi var sizce ilk sonuc en fazla veya en az kac olursa tek yada ikiz gebelik var demektir???

12.günde 50_60 gibi rakamlar tek oluyor galiba.100 üzeride çoğul olabiliyor.ama kesin değil.şimdiye kadarki araştırmalarımın sonucu ben böyle düşünüyorum.

ayyy canim ben ikiz olsa cok sevinirim zaten olmuyor en azindan ikiz olsa birdaha olmasa bile en azindan iki cocugum olur tek olmaz...aman yaaa neler dusunuyorum Rabbim birtaneyi versinde ben onada raziyim saglikli hayirli olsun yater!!!

amin canım hayırlı olsunda tek olsun.zaten çoğul gebeliğin riskleri var.ilk denememde üçüzdü hamileliğim.kaybettim üçünü birden.bu sefer öyle çok korktumki ikiz yada üçüz olur yine diye.ama çok şükür tek oldu bu sefer.bide doğduğunu görebilseydim hayırlısıyla:emir_bebek:

172 ile tek gebelik
300 ile ücüz gebelik elde etmiş 2 tane akrabam var biri 4 aylık hamile diğeri 2 ayı gecti

amin canım hayırlı olsunda tek olsun.zaten çoğul gebeliğin riskleri var.ilk denememde üçüzdü hamileliğim.kaybettim üçünü birden.bu sefer öyle çok korktumki ikiz yada üçüz olur yine diye.ama çok şükür tek oldu bu sefer.bide doğduğunu görebilseydim hayırlısıyla:emir_bebek:

amin canim insallah...insallah dogdugunu buyudugunude gorursun....

X