Otomobil Kullanan Bayanlar Kulübü

bugün korktuğum başıma geldi.
yağmur nedeniyle trafik çoktu. kavşakta duran arabalar bayağı fazlaydı mecburen
yokuşta durmak zorunda kaldım. ama okadar korktum ki kızlar titremeye başladım resmen. sonra arabalar hareket etti. bende ettim. yokuşta kalktım o panikle nasıl yaptım anladım vallahi
tabii yine durduk. bu defa da minübüs şöförü dibime kadar girdi.
ya geri kaçırırsam diye korktum ve el freniyle kalktım. ve yokuşu tamamlamış oldum.
olacak galiba yaa

yokuşta durmak zorunda kaldım. ama okadar korktum ki kızlar titremeye başladım resmen. sonra arabalar hareket etti. bende ettim. yokuşta kalktım o panikle nasıl yaptım anladım vallahi
ya geri kaçırırsam diye korktum ve el freniyle kalktım. ve yokuşu tamamlamış oldum.
olacak galiba yaa

çoook sevindim.. maşallah size..

a.s. biraz cesaret ve zora kalmakla hal oluyor sanırım herşey.

bende direksiyon hocasıyla çalışırken bunu öğretmişti ve tek çok güsel yaptığım şey bu diyebilirm hoca da şaşırıyo herkes bunu yapamaz en çok bundan sıkıntı yaşarlar sende tam tersi diyo,bende şu u dönüşlerini yapamıyorm yaa daha doğrusu aynalara bakma alışkanlığım yok her yere aynı anda bakmayı ne zaman başarıcam acaba:kedi:

evet oda sorun herşeyi aynı yapmak üşeniyorum benboshayallersmile

olacak galiba yaa

canım tebrik ederim.
arkadaşlarında dediği gibi sanırım zorda kalmadan öğrenemiyor insan.
inş hep böyle olsun bu durum.
seni çok iyi anlıyorum.

dün rabayı vermşiştim ya servise fren balatasnı değiştirdile.
hafta sonu bakırköyden pendiğe geçeceğim bakalım umarım düzelmiştir...

canım tebrik ederim.
arkadaşlarında dediği gibi sanırım zorda kalmadan öğrenemiyor insan.
inş hep böyle olsun bu durum.
seni çok iyi anlıyorum.

dün rabayı vermşiştim ya servise fren balatasnı değiştirdile.
hafta sonu bakırköyden pendiğe geçeceğim bakalım umarım düzelmiştir...

saol cnm. inşallah arabanda bidaha sorun çıkarmaz.

nasıl fesatlık yapıyorlar ki senin çevrendemi var canım

canım çevremle alakası yok vallahi... atıyorum yanyana gidiyoruzya... sağımda olmasına rağmen .. bana dönüyo alaycı bi gülümseme ... önüme kırıyo bilerek...

yine başka bi bayan daha önce yazdım benim araba biraz külüstür lpg bide basıyorum basıyorum gitmiiyo.. yanıma geliyo el kol hareketleri .. altında jip var hatunun tabi. yine önüme bi kırıyo...
ya sıkıştırmaya çalışan gördüm ben ne diyosun.. hep erkeklere kızıyoruzya sıkıştırıyolar bizi diye... direksiyonda erkek görünce kırıtmaya başlıyan tipler bunlar :)) napıyorum gülüp geçiyorum bende tabi.. yazık acıyorum böylelerine...

birde şeye çok kızıyorum gözüne gözlüğü takan altına lüx bi araba çeken kendini araba kullanıyorum sanıyo.. bigün yolcam birini 4 gözle bekliyorum vallahi :))):lepi:

Debriyajdan motor titreyene kadar ayağınızı kaldırırsanız o ses geldiğinde araba asla geri kaymaz motor freni devreye girer. O sırada da gaza basıp ayağınızı debriyajdan tamamen kaldıracaksınız gülsen hanım emin olun anlattığınızdan daha kolay. Sürekli el freniyle baş olur mu yahu :)

bilmiyorum canım... senin arabada 2 sn. lik bekleme süresi olanlardanmı...? bu şekilde kaçar gibi geldi bana yaa.

olacak galiba yaa

maşallah canım maşallah .. bunlar pratik gibi oluyo işte... bidahaki sefere korkun bile kalmayacak emin ol...

canım çevremle alakası yok vallahi... atıyorum yanyana gidiyoruzya... sağımda olmasına rağmen .. bana dönüyo alaycı bi gülümseme ... önüme kırıyo bilerek...

yine başka bi bayan daha önce yazdım benim araba biraz külüstür lpg bide basıyorum basıyorum gitmiiyo.. yanıma geliyo el kol hareketleri .. altında jip var hatunun tabi. yine önüme bi kırıyo...
ya sıkıştırmaya çalışan gördüm ben ne diyosun.. hep erkeklere kızıyoruzya sıkıştırıyolar bizi diye... direksiyonda erkek görünce kırıtmaya başlıyan tipler bunlar :)) napıyorum gülüp geçiyorum bende tabi.. yazık acıyorum böylelerine...

birde şeye çok kızıyorum gözüne gözlüğü takan altına lüx bi araba çeken kendini araba kullanıyorum sanıyo.. bigün yolcam birini 4 gözle bekliyorum vallahi :))):lepi:

ne gıcık insanlar var ya bari hemcinsine yapmaalsanaalsanasmile

evet oda sorun herşeyi aynı yapmak üşeniyorum benboshayallersmile

ayyy aynı ben yaaolumunekankayizsmile diyorm ki neden ben arkama bakmak zorundayım ki arkadamki bana baksın bende önümdekine bakıyım gül gbi geçip gidelim:eek: hemen yanaşıveriyolar kaşla göz arasında dibimize kadar ne var sanki biras uzakta dursan ölür msünkafamçokkarıştı

evet bende öle diyorum NİHANCIM... hiç bu tiplerle karşılaşan yokmu yaa benim gibi...

slm kızlar çok heyecanlıyım.yarın direksyon sınavım var.aslında arabayı kullanmaktan yana bır sıkıntım kalmadı.eşimi sağ koltuğa attım en sonundakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
işte hocaların yanında heyecanlanırsam,elim ayağıma dolaşır diye korkuyorum.normalde araba sürerken gayet sakinim.geri de gıdebılıyorum artık.yokuşda da arabayı kaydırmadan kaldırabılıyorum.dua edın bana

slm kızlar çok heyecanlıyım.yarın direksyon sınavım var.aslında arabayı kullanmaktan yana bır sıkıntım kalmadı.eşimi sağ koltuğa attım en sonundakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
işte hocaların yanında heyecanlanırsam,elim ayağıma dolaşır diye korkuyorum.normalde araba sürerken gayet sakinim.geri de gıdebılıyorum artık.yokuşda da arabayı kaydırmadan kaldırabılıyorum.dua edın bana

canım inş alnının akıyla geçersin sınavı.
düşünmemeye çalış.
o anın verdiği bir panik oluyor ama dualrımız seninle umarım kazanırsın...

canım ister istemez bi heyecan oluyo ama kendine güven
inşallah hayırlısıyla atlatırsın cnm

inş geçersin cnm,dua edicem sana,darısı başıma inş:Saruboceq:

X