Bebek Beslenmesi Bebek arabası- Ana kucağı-Oto koltuğu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

mrscage

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
28
0
Eşimle ben ne alsak, nasıl alsak, kaç para versek bilemiyoruz.

Bebek arabası-anakucağı-oto koltuğu birarada olan "travel system" dedikleri takımlardan mı alsak, oto koltuğunu önceden alsak puseti sonra mı alsak?

Oto koltukları 0-13 kg arası diyor, yani bebek kaç aylık olana kadar kullanabilir?

Kraft, Chicco gibi bildik markalardan mı almalı, yoksa sizlerin önerebileceği memnun kaldığınız markalar var mı?

Kafamız çok karıştı, sizlerden öneri bekliyorum, şimdiden teşekkürler

Eşimle ben ne alsak, nasıl alsak, kaç para versek bilemiyoruz.

Bebek arabası-anakucağı-oto koltuğu birarada olan "travel system" dedikleri takımlardan mı alsak, oto koltuğunu önceden alsak puseti sonra mı alsak?

Oto koltukları 0-13 kg arası diyor, yani bebek kaç aylık olana kadar kullanabilir?

Kraft, Chicco gibi bildik markalardan mı almalı, yoksa sizlerin önerebileceği memnun kaldığınız markalar var mı?

Kafamız çok karıştı, sizlerden öneri bekliyorum, şimdiden teşekkürler

nete gir araştır canım daha faydalı olr yani
aç googleyi turla çok çeşit var

İnternetten fazlasıyla araştırdım, deneyimlerinizden yola çıkarak önerebileceğiniz birşeyler var mı diye sormuştum

canım ben bebek arabasını aldım tabi markalı almak iyi çünkü uzun yıllar kullanmak açısından kaliteli bişeyler tercih etmek lazım pierre cardinin bebek arabasını aldık,kraftın hem ana kucağı hemde oto koltuğu olanlarından almayı düşünüyoruz bide port bebe alıcaz işte bence hepside kullanışlı bebeğin işine yarayacak şeyler sende düşün taşın eşinle karar ver sağlam ve kullanışlı olmasınada dikkat et şimdiden kolay gelsin canım...

ben de haftalardır arastırıyorum. Cok çeşit cok özellik var. ben en cok Icoo Targo Travel Systemi begendim. alman malı. pembeli rengine bayıldım. her sekle girio. galiba butun özellikler var onda. fiyatı 1000 ytl civarı. ama sadece nette gorebiliorum.Samsunda satan bir yer yok galiba. :KK43: goren bilen varsa gorundugu gibi kaliteli mi bilgi verebilir mi bana?

ben şimdiden bakmıyorum arabalara
zaten hediye gelecek bana görümcem alacak oda kötü bişey almaz.
ben şimdi giyecekleri alıyorum yavaş yavaş..........

Bende ı'coo aldım çok sağlam görünüyor, amortisörleri harika, baya esnek..Alman malına hep güvenmişimdir...

Herkese merhaba......bende bebek arabasini bugün aldim....istanbullu hamişlere bir tavsiyem olacak kraft in venüz travel sistemini beylikdüzü carfour da ki kraft mağazasinda 250 milyona aldim..... Son 2 kaldi galiba....
Araba çok güzel ana kucaği oto koltuğuda oluyor araba çok rahat katlaniyor kiş ayak örtüsüde var...... Normalde fiyati 390 milyon son kaldiği için indirmişler...aslinda 300e inmişler ama nakit veya tek çekimde 250 ye birakiyorlar evi yakin olan varsa kaçirmasin bence

arkadaslar oto koltuguna oncelik verin arabaniz varsa ve arka koltuga iyice monte edin gecici olarak koymayin

oto koltuğu al canım özellikle arabanız varsa ben evdede de kullandım biz yemek yerken, iş yaparken falan oto koltuğuyla yanımda duruyordu ve günde 2-3 saatten çokta tutmak kemik gelişimi için iyi değilmiş bebek arabasıda kraft aldım kulbu çift taraflı olanlardan al ben onlardan almadım üç tekerlekli sürüşü rahat olsun dedim ama bu seferde güneşte falan zorluk çektim açıkçası sürüşüne dikkat et alırken bazı bebek arabaları sen sağa sürerken sola gidiyor

bide avcılarda bebeçocuk diye 3 katlı mağaza var orda çok çeşit var yakın oalnlara orayı da tavsiye ederim bebeğe ait her şey var yanlız fiyatları araştırın piyasaya göre pahalımı ucuzmı bilemem

seçim yapmadan önce internette ve mağazalarda iyi araştırma yapmak lazım.

Benim tercihim Römer Trifix modeli oldu. Para sıkıntısı yoksa Römer veya Besafe.
Para sınırı varsa Recaro veya Cybex bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz de dün esimle torium avmdeki e-bebek mağazasından joie marka oto koltuklu bebek arabası aldık. Arabanin en güzel tarafi tek hareketle kapanip acilabiliyor.ustelik katladiktan sonra bavul gibi cekilebiliyor. Magazadaki satıcı ürünü öve öve bitiremedi, biz de çok begendik. Düşünenler linki inceleyebilir.

fiyatına göre alacağınız verimliği düşünmenizi tavsiye ederim. çok ucuz ürünler alıp daha sonra ikinciyi almak zorunda kalmayn..
biz ilk bebek arasını kraft aldık ama kullanımını hiç beceremedik mesela... çokda ağırdı.. son aldığımız aşağıda gerçekten iyi ürün. hem bebek arbaaso hem oto koltuğu

merhaba
ben de ana kucağı bakıyorum, ana kucağında bebeğimin sırtının rahat olamaması endişesi duyuyorum. Bir arkadaşım aşağıdaki markayı tavsiye etti?Oto koltukları da güvenlik testlerinde çok başarılı dedi. Ana kucağı düze yakın yatıyormuş, duyan bilen, yorum yapabilecek olan anne ve anne adaylarının yardımlarını rica ederim. Başka hangi markaları önerirsiniz?

X