Bebeklerinizin Eldivenlerini Ne Zaman Cikardiniz?

E

EU1

Ziyaretçi
Bebeklerinizin eldivenlerini ne zaman cikardiniz kizlar.Benim bebisimin elleri hala acik kalmadi cok usuyo.Artik cikarmaya korkar oldum.Sizlerin bebis ne durumda.Nasil olcak bilmem havalarda sicak ama elleri acik kaldimi hep soguk oluyo.Kafam karisti girdirmedimmi icim rahat etmiyo usuyo diye cikariyorum sonra nasil alisicak hepmi takicam diye dusunmeye basliyorum.Arada kaldim valla fisfisfis

ben kırkından sonra takmadım...
ellerini tanıması gerekmiş öyle dediler...
belki sürekli eldüvende olduğu için üşüyordur canım nasılsa yaz artık çıkar bence...

ben hiç takmadım doğduğunda hastaneden çıkana kadar 2 gün takmıştık sadece

bende çıkarmaya korkuyom.üşür ve bir yerini çizer diye.tırnaklarınıda kestik ama bir türlü eldivenlerini çıkarmaya korkuyom.evde soğuk.elleri ve yüzü hep soğuk.sizce eldivenleri çıkarayımmı

ben ne zaman çıkarsam carrrrtttttt çiziyor kendini
tırnaklarını kesiyoruz ama kenarları kalıyor yine de
bu sıcaklarda napcaz bilmiom
törpüleyeceğiz heralde :))

Valla korkuyom iste ellerden usutmez hasta olmaz belki ama oyle soguk gorunce dayanamiyorum tekrar giydiriyorum.Simdi gunun yarisinda acik yarisinda kapali elleri.Artik ne yapsam giydirmesemmi ya ?

ben daha çıkarmadım üşüyor soğuk bir şehirde olduğum için çıkarmadım ve dahası yüzünü çok çiziyor sonrası malum ağlıyor ben yapmışım gibi :)) suçlu hissettiriyor çıkardında böyle oldu diye

Bebeklerinizin eldivenlerini ne zaman cikardiniz kizlar.Benim bebisimin elleri hala acik kalmadi cok usuyo.Artik cikarmaya korkar oldum.Sizlerin bebis ne durumda.Nasil olcak bilmem havalarda sicak ama elleri acik kaldimi hep soguk oluyo.Kafam karisti girdirmedimmi icim rahat etmiyo usuyo diye cikariyorum sonra nasil alisicak hepmi takicam diye dusunmeye basliyorum.Arada kaldim valla fisfisfis

canım korkma cıkar eldıvenlerını bebışın artık ellerını tanıyacak yoksa benım oğlan gıbı ellerını gec tanır eldıvenlerını 2.5ay çıkarmamıştımda:dance:

yaa arkadaşlar bizim bebiş de 2 aylık ben hala takıyorum
çok mu geç kaldım
ama çiziyor kendini
buna nasıl engel olabilirim ki

yaa arkadaşlar bizim bebiş de 2 aylık ben hala takıyorum
çok mu geç kaldım
ama çiziyor kendini
buna nasıl engel olabilirim ki

canım çıkar eldıvenlerını bebişin uyurkende kes tırnaklarını bişi olmaz o elını hep yuzune goturcek çunkı ellerını yanımaya calısıyor çıkar gec kalmısın bile benım gibi

valla ben ara ara takiyorum mesela sabah takmistim 2 saat oncede cikardim simdi dokunuyorum ellerine resmen buz.ellerini acincada agzina goturuyo bakiyo inceliyo cok komik oluyo.Dun ellerini sallarken aniden kafasina bi vurdu dondu bana bakti basladi aglamaya sanki ben vurdum ay cok guldum o haline :roflol:

korma oyle oyle vurunca canının acıdını oğrencek yoksa gec kalır oğrenmeye usumez

Bende ne zaman çıkartmalıyım diye düşünüyordum arkadaşıma doktoru çıkart eldivenlerini kasları gelişmez demiş ondan sonra çıkarttım ama yinede geceleri takıyorum ve özellikle banyodan sonra takıyorum kuzumun elleri buz gibi oluyor tırnaklarını 47 günlük 4 kere kestim o kadar çabuk uzuyor ki ve benim kızım saçlarını yoluyor hep elini kontrol ediyorum hemen saçlarına yapışıyor inşallah canı acımıyordur. Çıkartmayıncada eldivenden parmaklarının arasına pamukumsu birşeyler birikiyor.

evet elleri uzun süre eldivende tutunca pamucuk oluyor ve kötü kokuyorlar bende uzun zamandır takmıyorum .

Benden bir aydan fazladır takmıyorum,arada saçını yoluyor ama olsun.elleriyle öğrenmeye başlıycak..bence çıkarın eldivenleri artık:)

Kizlarrr bugun cok guldum.Benim kizimmmmm bas parmagini emmeye calisiyooo ay birde bir ses cikariyoki yerlere yatiyom gulmekten.Birde zorlaniyo agzina goturene kadar.Yerim ben onun o hallerini yaaa askim beniimmmm

Biz iki gün taktık, onu da ablam hastanede başımda idi de o taktı. Aman üşücak diye odayı cehennem gibi yapmıştı. Yüzünde zaman zaman çizikler oluyor ama olsun özgürlük güzeldir. Ben eldiven takınca bebeğimin özgürlüğünü kısıtlamışım gibi oluyor. Hatda şapkayı bile hastaneden çıktıkdan sonra atdık. benneyaptımki

ben bebişin eldivenlerini sadece uyurken takıyorum ama uyanınca hemen açıyorum çünkü uyurken farkında olmadan yüzünü yırtıyor ve gece canı yanınca kalkıyor ama uyanınca hep açıktutuyorum sizde böyle yapın bence açık olması daha iyi çünkü yavaş yavaş artık kendi vücudunu keşfetmeye başlayacak elini gözüne degdirince canın yandıgını birdaha yapmamısı gerektiğini anlayacak. bence sizlerde geceleri hariç eldiven takmayın a.s

X