Çörekotu yağı

Suko

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2006
1.711
12
Hamile kalmak isteyen arkadaşlar arkadaşımın televizyondan duyduğu bir haberi sizlerle paylaşmak istedim kasıklara sürülen çörekotu yağı yumurtlamayı arttırıyormuş benim adetimin ikinci günü bugün şimdi sürdüm 10 dakika bekletip yıkamak gerekiyormuş denemesi bedava:1yes2:

Çok sevdiğim bir arkadaşımın bebeği olmuyor hangi günerde ve ne kadar sürülmeli yada hergün mü beni bu konuda birazdaha aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Ben adetimin başlangıcından 15. gününe kadar her gün kullanacağım.Kasıklarıma sürüyorum ve 10 dakika beklettikten sonra yıkıyorum.İnşallah işe yarar:emir_bebek:

Corekotunun cesitli seylere sifa oldugunu duymustum bunu ilk duyuyorum denemekte fayda vardir bence...Gerci benim iki cocugum var simdilik almiyim :)))) isteyene kolay gelsin Allah gonlune gore versin...

valla allah razı olsun böle şeyler işe yarıyo bazen gerçekten denemesi bedava sen haberisöleyince hemen bugum gittim aldım denicem inşallah olur kıslar birbirimiz için dua edelim

arkadaşlar bu msjı atan arkadaşımızz bi sonuç aldımı acaba sanırım ben geç öğrendim merak ediyorum teşekkürler

bedefçim henüz adetime 4-5 gün var umarım gelmez tabi ki zaten bu sefer de hastalanırsam laparoskobi yapılacak

şükocum hadi inşallah cnm bnm ya inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh hadi hamiş ol inşallah :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

Canlarım yaa çok sağolun iyi dilekleriniz için beni çok duygulandırdınız hepinizi çok öpüyorum Bedefçim adet olacakmışım gibi belirtiler var büyük bi ihtimallede olurum herhalde inşallah olmam ama.......

inşallah olmassın hamile olusun bende 3 gündür kullanıyorum bu yağı inşallah bende kalırım yaaa inşallah minik minik bebişlerimiz olur.

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin inşallah hepimiz hamile kalırızda bebişlerimizi kucaklarımıza alırız

bende bi arkadasimdan duymustum ve basladim arkadaslar ama gunlerine dikkat etmedim aklima geldikce surdum fakat yikamadim surdukten sonra... Ins ise yarar bakalim bende daha sonuc alamadim..

ee sonuc alan olmadımı bundan kızalr.
ballı çörek otu yıyıenler varmıs kızlar bana bunun tarfını verrmısınız nasıl yıcem ne zman yıcem lütfen birde adacayı inciri sevmedım ben bunundısında zahmetsız işe yarayan bitkilerdende bu 2 sını duydum yardım lütfen

Ben adetimin başlangıcından 15. gününe kadar her gün kullanacağım.Kasıklarıma sürüyorum ve 10 dakika beklettikten sonra yıkıyorum.İnşallah işe yarar:emir_bebek:

Çörekotu yağı çok faydalı, inşallah size iyi gelir. Ama yıkamanıza gerek yok, hatta yıkamazsanız daha iyi olur bence.

çörek otu yagı nasıl tam olarak anlatabılırmısınız neye yarıyor ve kullanıp hamıla olana oldumu

X