hamile kalma

askprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
412
1
38
arkadaslar ben sey duydum buyuklerimden eger cocuk emzirdigin surede hamis kalamiyormusun dogrumu acaba eger dogruysa ben dogum hapi kulanmiycam bide bisey daha duydum dogum haplari sutu kesiyormus siz ne kulandiniz o surecte yada gercekten emzirdigim zaman kulanmama gerek varmi teskkurler

evet oyle diyorlar sut korurmus ama her insan bir olmuyo hamile kalanlarda var kalmayanlarda bence cok guvenme sute ne olur ne olmaz

canim benim evet emzirirken de hamile kalinabiliyormus,ben degil ama bir arkadasim 5 aylik bebegini emziriyordu o da hamile kalmisti ordan biliyorum..bence sen onlemini al..

emzirirken hamile kalınır...sana tavsiyem emzirirken doğum kontrol hapı kullanma...spiral ya da prezervatif ile korunursan daha iyi olur..

kalınıyor canım bunun örneği yeğenim..süt korur diyorlar ama güvenme başka alternatifler düşün canım bebeğini emzirirken hap kullanma...

bende süt korur diye duymuştum ama eşimin yengesi kırkı çıktıktan sonra hamile kalmış canım...
yine de tedbirli olmak lazım neme lazım...

arkadaşım emzirirkende hamile kalabilirsin süt koruyor diyorlar ama sen bu lafa bakarak tedbiri elden bırakma komşumuz ilk bebeğini emziriyordu bebeği 6 aylıkken hamile kaldı doğum kontrol hapıda alırsan sütün kesilir en iyisi eşin korunsun

Canim bebek emziriyorsan doğum konrol haplari çocuğa zararli hemde sütünü keser diye biliyorum birde benim bir arkadaşim var doğum yapti bebeğini emzirdiği halde bebeği henüz 6 aylikken hamile kaldi yani hamile kalinabilir bence

benım kuzenım bole sut benı korur halıle kamam dıyerekten 9 cocuk yaptı:))kadın dogum yapıyor,5-6 ay adet gormuyor nerdeyse onuda emzırmeye baglıyor.bebegı emzırdıgı ıcın adet olmadıgını dusunuyor,sonucta malum.hamıle oldugunu ogrendıkten bıkac ay sonrada dogum yapıyo.bolelıkle 9 cocuk dogurdu.en nıhayetınde kardeslerı bu durumdan dolayı ona sert cıkıstılar ve son dogumdan baglattılar.ole komık oluyodukı.bıgun dıyolardıkı kuzenın dogurmus,,,bızde sasıyoduk ya nezaman hamıleydı nezaman dogurdu dıye:dance:

X