Bursa Zübeyde Hanım Doğum Evinde Doğum Yapan varmı?

ozlemehm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
902
2
merhaba bayanlar, ben bursadan özlem 24+4 hamileyim.Doktorum Zübeyde Hanımın doktoru doğumum orda olacak. Zübeyde Hanımda doğum yapan yada yapacak olan varmı?bilgilerimizi paylaşalım

evet cnm bende zübeyde hanım doğum evinde doğum yapıcam kısmetse 28n haftalık hamileyim bende doktorum mükemmel bir insan ziya çetin bende zübeyde hanım dogum evinde doğdum inşallah kızımıda orda dogurucam ama şunu söliim ben memnunum çokyerimseniben

çok sevindim benim de doktorum Necdet Kırker memmunuz şimdilik hastane çok yoğun olduğu için hastane hakkında tereddütlerim var doktordan yana değilde.normal mi düşünüosun sezeryan mi?

canım şu anda hamile değilim fakat ikizlerimi 9 ay önce kaybettim
hastanede 18 gün yatmak zorunda kaldım
birçok şey öğrendim bence iyi bir hastane
hiç korkma dr hemşireler hasta bakıcılar hepsi iyi
gerçi istisnalar olabilir benim dr ÖZER KUTLU

başın sağolsun canım çok üzüldüm, Özer beyi de duymuştum böyle iyi yorumlar duyunca insan rahatlıyor.bende de şeker biraz yüksek çıkmıştı onun için stresliydim bu aralar 50gr lık 149 çıkınca 100gr yükleme yapıldı o da 1.saat 159, 2.saat 150 çıktı şimdi dikkat ediyorum yediklerime açlık 85 onda sorun yok.

bende 22 haftalık hamileyim benim doktorum da meral sözer hastaneye herkes iyi diyor bizlerde memnun kalırız inşallah

kızlar ben de 12 haftalık hamıleyım benımde doktorum ısmail k.erdoğan ben çok memnunum hem doktordan hemde hastaneden evet bıraz fazla kalabalık ama yınede ıyı ılgılenıyorlar benım tanıdıklarım da orada doğum yaptılar çok memnun kaldılar inşallah bızde memnun kalırız

canlarım benim ne güzel hepiniz hamilesiniz :CüvCüv: doğum yaparken bizede dua edin :Saruboceq:

mumudihaba başın sağolsun biliyorum çok teselli edici bi söz değil çünkü bende 4,5 aylık kızımı kaybettim biliyorum nasılolduğunu ama umarım birdaha başımıza gelmez.

kızlar hastane çok güzel kesinlikle aklınızda şüphe kalmasın.ama tavsiyem herkes muayenhanesine gitsin derim çünkü diğer türlü çok uğraşırsınız. ben sühendan benderlide doğum yaptım.doktorumdanda memnundum...

bende zübeydede doğum yapıcam allah izin verirse doktorum sedat yiğit başta ilgilenmediğini düşünüyordum fakat şimdi stresli hamilelik geçirdiğimdn dolayı arayıp kontrol ediyor

slm kızlar zubetde hanım kadın dogum ssk anlaşmalı dımı?bende orda dogum yapmayı dusunuyorum ama?

6 ay oldu doğum yapalı zübeyde de normal doğum yaptım normal doğum yaptığım halde dr ZİYA ÇETİN doğumuma girdi nöbetçide değildi oysa o gece sorunsuz bi hamilelik ve doğum geçirdim hastanede ilgi çok güzeldi dr zaten bilen bilir işinin ehli biri drnuza güzveniyorsanız endişe etmeyin bence hayırlı doğumlar

16 eslem ben daha önce doruk tıpa gıdıyodum ama ssk yı iptal ettıgı için doruk zubeyde hanıma gıttım 2 kere bahar soy ismini unuttum ama şimdı tekrar kntrole gıtcem o kadına degılde baska doktora gıdebılırmıyım 35 haftalık hamıleyım?

Merhaba Arkadaşlar;
ınternet de Zübeyde Hanım Doğum Evini araştırıken bu başlığı gördüm. Fakat başlık güncel değil sanırım..
Başlığı güncellemek ve bilgi paylaşımlarımızı artırmak için sizlere aynı soruyu tekrar soracağım..

Bursa Zübeyde Hanım Doğum Evinde doğum yapan arkadaş varmı ve memnunmusunuz..Gittiğiniz doktor kimdir..

Bende 28 haftalık hamileyim. Bursa da özel bir hastahanede doğum yapmak istiyordum fakat arkadaşlar Zübeyde hanımdada doğum yapabilceğimi söylediler..Ama Zübeyde hanım hastahanesi hakıında birazda tereddütlerim yok değil..Sizlerin görüşüne ihtiyacım var..

Merhaba Arkadaşlar;
İnternet de Zübeyde Hanım Doğum Evini araştırıken bu başlığı gördüm. Fakat başlık güncel değil sanırım..
Başlığı güncellemek ve bilgi paylaşımlarımızı artırmak için sizlere aynı soruyu tekrar soracağım..

Bursa Zübeyde Hanım Doğum Evinde doğum yapan arkadaş varmı ve memnunmusunuz..Gittiğiniz doktor kimdir..

Bende 28 haftalık hamileyim. Bursa da özel bir hastahanede doğum yapmak istiyordum fakat arkadaşlar Zübeyde hanımdada doğum yapabilceğimi söylediler..Ama Zübeyde hanım hastahanesi hakıında birazda tereddütlerim yok değil..Sizlerin görüşüne ihtiyacım var..

Ben 7 haftalık hamileyim İlk hamileliğimde zübeyde hanımda Sühendan Benderli ye gitmiştim. Herkes iyi bahseder fakat ben hiç sevmem o doktoru Her ay muaynehanesine gittim Doğumum onun tatil zamanına geldi ve beni günümden 2 gün önce doğuma aldı suni sancıyla fakat serum bağlandıktan sonra kendisini bi daha hiç görmedim Taa ki doğumhaneden çıkarken aaaa sen ne zaman doğurdun demesiyle irkilene kadar son derece kolay bi doğumdu benimki Ama dr un hastası çok hepsine yetişemiyor ve ilgi alaka doğal olarak pek olmuyor Ayrıca ebeler ve hemşireler sühendana çok kızıyor haberiniz olsun Çünkü dr çok para kazanacak diye onun hastası hep bize kalıyor diye söyleniyorlar... Çünkü her hastasına vakit ayıramıyor ve doğal olarak hemşireler patlıyor hastalara... Ayrıca kızımın köprücük kemiği kırıktı doğum sırasında kırıldı..... Ebe nasıl kızdıysa sühendana acısı bebeğimdden çıktı... Hemşirelere kızmıyorum bakamayacağı kadar hastayı kabul edip bidaha nasılsın diye sormayan doktora öfkem....He bu arada kendisiyle muayehanede çok samimi ve yakındık ne olduysa hastahane de oldu....

Şimdi 7 haftalık hamileyim ve yine zübeyde hnm a gidip doğum yapıcam Çünkü ZİYA ÇETİN adında dünya iyisi bi doktorum var 3cm lık bi kistim olduğu için bebeğimin alınacağını duyduğum gün jimerde... Ona gittim ve muayne oldum hiç bişeyin yok ve bebeğin gayet sağlıklı Kist te bebeğine sorun olmaz zaten parçalanmış ve yakında kaybolur deyince Anlayın artık mutluluğumu.....
biraz uzun oldu ama umarım yardımı olmuştur Ayrıca ziya beyin hastası olmak hastahanede bi ayrıcalık, hemşireler ve diğer çalışanlar sizi parmakla gösteriyor ziya beyin hastası diye Saygı ilgi sonsuz Ayrıca özer beyi de öyle duydum...

kızlar gerçekten çok mühim bi konu lütfen deneyimlerinizi bi kaç satır da olsa yazın

1 mayısta bir arkadaşımın kız kardeşi doğum yaptı gayet temiz bir hastane olduğunu söyledi içim rahatladı.

1 mayısta bir arkadaşımın kız kardeşi doğum yaptı gayet temiz bir hastane olduğunu söyledi içim rahatladı.

evet gerçekten temizliğe önem veren bi hastahane Hastabakıcılar hizmetliler hep görevde Fakat keşke bizde bu duruma biraz özen göstersek ... Ama hastahaneye diyecek hiç bi lafım yok Eğer sorun görürsen oda kişilerden kaynaklanan bi durum..... vereliniortak

ben iki buçuk ay önce bahar da ölü doğum yaptım zübeyde hakkında hep kötü şeyler duydum çoğu insandan yanında refekatçı bırakmyolar ilgilenmiyolar seni ameliyat olunca bırakıyolar sadece öyle diye falan diye dyunca korktum özele gittim ama bir daha hamile kalırsam ki inşallah ayırlısıyla Hayırlı zamanda tekrardan kalırım özele gitmeyi düşünmüyorum zübeydeyede gitsemmi bilmiyorum ama sizin yazdıklarınızı okuyunca baya içim rahatladı
peki birde ben mecburi sezeryan oldum mesela bidakine gitsem sezeryane dr giriyo demi nasıl ilgileniyolar hastayla dr olarak kim ebler nasıl falan bunların cvplarını yazarmısınız bana lütfen arkadaşlar birde özel muaynehanesine gitmezsek ilgilenmiyo mu drlar çok fazla.

X