Saç Bakım Ürünleri Sizce bu karm kullanmal mym ?

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar forumdan bi arkadasımız bna bu karısımı verdi

1 adet bepanthene ampul
1 adet evigen ampul ( evigen mi revigen mi ? )
1 bemiks ampul
1 yumurta sarısı
1 tatlı kaşığı badem yağı
1 tatlı kaşığı zeytinyağı
hepsini karıştırıp saç diplerine ve saçın geri kalanına yedirilir
1 saat bekletilir sonra yıkanır ama çok fazla şampuanlama etkiyi yok edersin en fazla 2 kere şampuanla:)
1 ay boyunca haftada 1 uygulanıyormuş ikinci ay onbeş günde bir,üçüncü ay da ayda 1 uygulanıcak

ßunu veren arkadaşta bşka bi yerden almış.onun icin kararsız kaldım.Roaccutane kullandıım icin bnm saclarım hic yaglanmıyor.saclarım cok kuru ve cansız oldu.beslenmedii icin gec uzuyor.
yardımcı olrsanz sevnrm
simdiden tesekkür ederm:enbuyukkk:

ben bu karışımı biliorum kullananlarda memnun kalmış ama saç drisine gore değişir
bence kullanabilirsin bunu

arkadaslar forumdan bi arkadasımız bna bu karısımı verdi

1 adet bepanthene ampul
1 adet evigen ampul ( evigen mi revigen mi ? )
1 bemiks ampul
1 yumurta sarısı
1 tatlı kaşığı badem yağı
1 tatlı kaşığı zeytinyağı
hepsini karıştırıp saç diplerine ve saçın geri kalanına yedirilir
1 saat bekletilir sonra yıkanır ama çok fazla şampuanlama etkiyi yok edersin en fazla 2 kere şampuanla:)
1 ay boyunca haftada 1 uygulanıyormuş ikinci ay onbeş günde bir,üçüncü ay da ayda 1 uygulanıcak

ßunu veren arkadaşta bşka bi yerden almış.onun icin kararsız kaldım.Roaccutane kullandıım icin bnm saclarım hic yaglanmıyor.saclarım cok kuru ve cansız oldu.beslenmedii icin gec uzuyor.
yardımcı olrsanz sevnrm
simdiden tesekkür ederm:enbuyukkk:
Canım yazdıklarının hepsi saçı besleyen şeyler ben de arada yapıyorum yağlarla bakım ama saçımda çok fazla dökülme oluyor yağladığım zaman normalde çok az dökülür bu yağlar benim saçıma yaramıyor heralde sen dene belki sende işe yarar bu arada roaccutane saçın kalitesini bozuyor yağı kuruttuğu içinm sanırım o yüzden sana iyi gelebilir.a.s.

yumurta sarısı hariç diğerlerinden bir karışımı bende kullandım faydasını görürsün kullan bence..çok yumuşak yapıyor saçları..

Ben Kuaförlük Okulunda Okudum Usta ögretmenlerim Bile Kullaniyordu Ayrica Biz Sampuanlarimizin Içine1 Adet Bepantane Ampul Atardik Saclarimizin Beslenmesi Için Tawsiye Ederim

arkadaslar bu karışımı kullandım ve cok memnun kaldm.ilk kullanışımda bile sclarım ipek qibi oldu ve cok canlandı smdi.tşk ederm herkese

X