Saç Uzatma Yöntemleri Saç Gürleştirme

231Betul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2019
2
0
25
Uygulama haftada bir gün yapılacak ben her hafta cuma günü yaptım yağlar kullandım bazen kullandığım yağlarda değişiklik yaptım bir kaseyi alıyoruz içerisine 1 yemek kaşığı zeytinyağı , 1 yemek kaşığı Tatlı badem yağı , 1 yemek kaşığı susam Yağı( Ben çörek otu yağıyla değişikli kullanmıştım) , 1 yemek kaşığı yılan yağı , 1 yemek kaşığı lavanta yağı yağlar bu kadar isteyen bazı yağlar ekleyebilir yada bazı yağlarda değişiklik yapabilir bu yağları koyduktan sonra 1 tane bemiks 1 tane evigen 1 tanede bepanthen ampul kırıyoruz kaseye koyduğumuz yağ karışımımızın içerisine ( Ampuller Eczanede reçetesiz olarak satılıyor her kutu içerisinde 5 tane ampul var buda 1 ay 1 hafta yetecektir 3 kutununda toplam 20-25 TL fiyatı var) bu karışımı temiz saça uyguluyoruz yani sabah 1 defa saçınızı yıkamanız yeterli saçınızı yıkayıp kuruduktan sonra karışımı ister elle ister fırçayla sürebilirsiniz ben ellerimle iyice yedirerek sürüyorum ve streçliyorum çok sıkı sarmayın saçınızı çünkü streci çıkarınca sıkı sardığınızdan dolayı saç dipleriniz ağrıyabilir hafif gevşek sarın streci ve 3-5 saat aralığı bekletin ki yağı iyice saç dipleri çeksin sonra duş alacağınız zaman saçınıza su dökmeden önce şampuan dökün öyle yağın çıkması kolay oluyormuş öyle okumuştum 2 ay düzenli yapmanız gerekiyor 6 ay kadar yapabilirsiniz

Son düzenleme:
Sağolun gercekten sadece insanlara faydasi oldugu icin bu kadar uzun uzun yazmissiniz. Allah razi olsun

Rica ederim Azıcıkta olsa faydam dokunacaksa ne mutlu her derdin bir dermanı var sonuçta önemli olan bildiklerimizi kendimize saklamamak aynı dertten muzdarip olanlarında fayda görmesini sağlamak

Merhaba benim eşimin kullandığı bir mavi serum var onun da saçları çıktı çok memnun. Benim dökülmelerim vardı 3 günde dökülmeyi durdurur demişler 3 gün üründen kendim de kullandım durdu. çok hoşuma giden bir ürün eşinizle ilgili saç probleminiz var ise tavsiye edebilirim.

Merhaba benim eşimin kullandığı bir mavi serum var onun da saçları çıktı çok memnun. Benim dökülmelerim vardı 3 günde dökülmeyi durdurur demişler 3 gün üründen kendim de kullandım durdu. çok hoşuma giden bir ürün eşinizle ilgili saç probleminiz var ise tavsiye edebilirim.
o serumun ne olduğunu söyleyebilir misiniz acaba. benim saçlarım eskiden baya vardı gürdü ama düzleştirici ve maşa yapmaktan dolayı çok dökülüyor yarı yarıya kaldı saçım şu an. gürleşmesini istiyorum :KK43:

Canım öncelikle şu düzleştirici ve maşadan uzak durmanı tavsiye ediyorum. Ne kadar zor olsa da çok zarar veriyor saçlarımıza. Özel mesaj olarak gönderiyorum.

ben bunun lavanta yağı olmayanını ekşide okumuştum. yalnız yılan yağı konusunda tereddütlerim var çünkü yılan yağı diye bir yağ yokmuş aslında, zaten gerçeğini bulmak mucize gibi bir şey olurdu. o yüzden onu eledim, hiçbi yerde de görmedim zaten bu yılan yağını ben.

X