Sayfa: 1/5 123 ... SonSon
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bebeğim yemek yemiyor

1. Konu Sahibi : denis21 #1
    Giriş tarihi
    Jun 2008

bebeğim yemek yemiyor

:çok üzgünüm:8 aylık bebeğim var ve yemek yemiyor ne yapabilirim bana yardımcı olun:çok üzgünüm:

2. Konu Sahibi : denis21 #2
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    canım ben bebegime 4 aylkıkken bişiler vermeye başladıyddım.. ve midesi benim verdigim herşeyii kabul ediyodu... kahvaltı türü mamalrdan denedinmii.. ne bilim onun dikkatıini çekicek şekilde yemek yedir benim oglum oo aylarda reklam çok severdi mesela açardım reklam izlerdi ben de orada yediirirdim... eglenceli bişiler dene bakalım ozman napıcak:)

3. Konu Sahibi : denis21 #3
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    canım valla bende kızıma 4,5 aylık ken başladım ek gıdalara..sütüm yeterince olduğu halde doktor 6 ayı bekleme dedi..büyüdükçe ek gıdalara geçiş zor olur demişti..kızım yoğurdu sevmedi..içine elma bebek bisküvisi kırdım yedirdim..o tatsız :))sebze çorbalarını sevmedi içine şeftali muz yada tatlı başka meyveler deneyerek yedirdim..ve sonunda kazanan ben oldum..şimde içine meyveler katmadan herşeyi olduğu gibi yiyor..tabii bazen inadı tutuyor..o zaman karşısında oynuyorum..şarkı söylüyorum..tv açıyorum yada kukla oynatıyorum bu tarz şeyler bi dene istersen allah yardımcın olsun..

4. Konu Sahibi : denis21 #4
    Alıntı Mev*Can kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım valla bende kızıma 4,5 aylık ken başladım ek gıdalara..sütüm yeterince olduğu halde doktor 6 ayı bekleme dedi..büyüdükçe ek gıdalara geçiş zor olur demişti..kızım yoğurdu sevmedi..içine elma bebek bisküvisi kırdım yedirdim..o tatsız :))sebze çorbalarını sevmedi içine şeftali muz yada tatlı başka meyveler deneyerek yedirdim..ve sonunda kazanan ben oldum..şimde içine meyveler katmadan herşeyi olduğu gibi yiyor..tabii bazen inadı tutuyor..o zaman karşısında oynuyorum..şarkı söylüyorum..tv açıyorum yada kukla oynatıyorum bu tarz şeyler bi dene istersen allah yardımcın olsun..
    size bişey sorabilirmiyim yazınızın altında çocuğunuzun yaşıyla ilgili bir resim var nerden alıntı yaptınız çok hoş sitede yeniyim henüz keşif aşamasındayım

5. Konu Sahibi : denis21 #5
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    canım benim her türlü şeyi denedim kesinlikle ağzını açmıyor çokk üzülüyorum bende 5 aylıkken ek gıdalara başladım ilk zamanlar çok iyiydi şimdi ağzını açmıyor eliyle itiyor inan yemek saati gelince stresli oluyorum hevesle çorbalar hazırlıyorum oise yemiyor bügun 3 çeşit çorba yaptım yemedi tek yediğği yumurta ve anne sütü

6. Konu Sahibi : denis21 #6
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    Alıntı denis21 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım benim her türlü şeyi denedim kesinlikle ağzını açmıyor çokk üzülüyorum bende 5 aylıkken ek gıdalara başladım ilk zamanlar çok iyiydi şimdi ağzını açmıyor eliyle itiyor inan yemek saati gelince stresli oluyorum hevesle çorbalar hazırlıyorum oise yemiyor bügun 3 çeşit çorba yaptım yemedi tek yediğği yumurta ve anne sütü
    selam benim de aynı sorunum var.hatta senin konunu görmemiştim ve aynı konuyu açmışım.yemeye başladı mı kızın.ayrıca ben de Diyarbakır'dayım.hangi semttesin sen?

7. Konu Sahibi : denis21 #7
    Giriş tarihi
    Feb 2007
    Komşumun kızı 1 yaşını geçti ve yemek yemiyor. Ama hep böyleydi. Mide filmi çekildi ve reflü teşhisi kondu. Yalnız ondaki iştahsızlık değil ciddi anlamda yememekti, yerse de kusuyordu. Eğer ağzına tek lokma koymuyorsa ve bu dönem dönem değil sürekli devam ediyorsa doktoruna danış canım.

8. Konu Sahibi : denis21 #8
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    örneğin sebze çorbası yaptınız bebeğiniz sevmedi çorbanın içine azıcık şeker atmayı deneyin bazı beebekler tatlı sever

9. Konu Sahibi : denis21 #9
    Giriş tarihi
    May 2007
    yaa arkadaşlar iki gündür delireceğim kızım ağzını açmıyo

2 gündür eline cubuk kraker veriyorum kendi yediği için ağzını açıyo ama ben kaşıkla yaklaştığım an kıyamt kopuyo çok sinirliyim arkadaşlar neyapacağım?

10. Konu Sahibi : denis21 #10
    Giriş tarihi
    Oct 2006
    benim kizimda 4 gündür yemek yemiyor zorla kandirarak falan 5 10 kasik yerse yiyor tavuk et ve yogurt corbasini cok sever yapiyorum onlari bile yemeyi red ediyor böyle devam ederse doktora gidecegim en sevdigi seyleri bile yemek istemiyor cok üzülüyorum bi oturusta 1 tabak yogurt corbasini yer ve bazen dahada isterdi 1 tabak kirmizi eti leblebi niyetine yiyen bi cocuktu ne oldu anlamiyorum kizim 1 bucuk yasinda bu normalmi böyle bi dönem gecirirmi cocuklar genelde

Sayfa: 1/5 123 ... SonSon