Tüp Bebek Merkezleri Brüksel Tüp Bebek Merkezi-dr.yücel Karaman Hakkinda Bilgisi Olan Varmi?? önemliiii...

merhabalar ,
ben de brüksel ile ilgili deneyimimi yazmak istiyorum;
1 kez farklı bir merkezde tüp bebek denedik sonuç negatif
brüksel tüp bebek merkezinde önce histereskopi oldum denedim negatif
dondurulmuş embriym vardı onlarla 3 ay sonra yeniden bu kez 2 embriyo kondu ve sonuç ikiz gebelik
şu an 2,5 yaşında bir kız bir erkek çocugum var. Allah isteyen herkese nasip etsin .

cnm inşş. sorunsuz bi hamilelik dönemi geçirirsin az kalmış kalp atışlarını duymaya onuda duyarsın hayırlısıyla inşş.

çok tşk ediyorum sağol.. inşAllah Rabbim hepimizede o güzel duyguyu yaşatır, hayırlısı ile kucaklarımızada almayı nasip eder ..

sa bende haziranın ilk haftası gdcm.inşallah gönlümüze hoş gelen hayırlı sonuçlr alrz

Selam kizlar. Bende nisan 2012 de ilk defa yucel hocaya gitmistim.direkt tup denedik. Sukurki allahinda izniyle ilk seferde 5.gun embriyosuyla kizima kavustum. Su an 16 aylik. ---dondurulmus embriyolarimiz vardi.martta tedaviye basladik.28 martta 2 tane embriyo transfer edildi.1 tanesi tutunabilmis. Sukurki rabbime pozitif sonuc aldik.kalp atislarinida duyduk.bugun 7.haftayi doldurduk allahin izniyle. Insallah rabbim bu yavrumuzuda kucagimiza almayi nasip eder.amin. ---- merkez hakkinda biraz umut olsun diye yazdim yasadiklarimi,benim gibi kader ortagi arkadaslarima,gelecegin annelerine :)

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Selam kizlar. Bende nisan 2012 de ilk defa yucel hocaya gitmistim.direkt tup denedik. Sukurki allahinda izniyle ilk seferde 5.gun embriyosuyla kizima kavustum. Su an 16 aylik. ---dondurulmus embriyolarimiz vardi.martta tedaviye basladik.28 martta 2 tane embriyo transfer edildi.1 tanesi tutunabilmis. Sukurki rabbime pozitif sonuc aldik.kalp atislarinida duyduk.bugun 7.haftayi doldurduk allahin izniyle. Insallah rabbim bu yavrumuzuda kucagimiza almayi nasip eder.amin. ---- merkez hakkinda biraz umut olsun diye yazdim yasadiklarimi,benim gibi kader ortagi arkadaslarima,gelecegin annelerine :)

as ne gzl snç almşsnz. inşllh 2. yavrunuzuda kucğnza alrsnz paylaşımınız içnde ayrıca tşkkrlr.sakıncası yoksa sizi tüp bebğe gtrn prblmi öğrnblrmym

as ne gzl snç almşsnz. inşllh 2. yavrunuzuda kucğnza alrsnz paylaşımınız içnde ayrıca tşkkrlr.sakıncası yoksa sizi tüp bebğe gtrn prblmi öğrnblrmym

Selam canim. Bizde spermde ileri hareketlilikte azdi ve spermde sekil bozuklugu vardi. Yucel hoca direkt tup onerdi. Sukur ki allahinda izniyle iyi sonuc aldik. Su anda ikinci yavrumuza hamileyim 3 aylik. Cok kaliteli bir merkez. Yucel hoca ve calisanlarda cok keliteli ilgili bilgili. Rabbim dileyen herkese hayirlisiyla nasip eder insallah.

Hep iyi şeyler yazılmış ama biz herhalde hocanın yanlış gününe denk geldik. Çok güvendiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim oysa ki... Tam bir hayal kırıklığı oldu..

Ne o bizi anladı ne de biz onu. İlk görüşmeyi yapan hemşire çok acemiydi. Eksik sorularla hocanın önüne dosyaya götürdüğünü, hocanın sorularından anladık. Hocanın söylediklerini düzeltmekle geçen 20 dakikanın sonunda, iki tedavinin sonunda olumsuz sonuç almış olmamıza rağmen, bize hiç önceki tedavilere değinen bir şey söylemeden; "size tüp bebek öneriyorum" dedi. Bunu biliyorduk ki...

Ne o bizi anladı ne de biz onu. İlk görüşmeyi yapan hemşire çok acemiydi. Eksik sorularla hocanın önüne dosyaya götürdüğünü, hocanın sorularından anladık. Hocanın söylediklerini düzeltmekle geçen 20 dakikanın sonunda, iki tedavinin sonunda olumsuz sonuç almış olmamıza rağmen, bize hiç önceki tedavilere değinen bir şey söylemeden; "size tüp bebek öneriyorum" dedi. Bunu biliyorduk ki...

bende 2014 mart ayında brüksel de ilk tüp bebek tedavimi oldum.
sonuç olumsuz:KK43:((
bu merkez ile ilgili bu kadar iyi yorum yapanlar arkadaşlar gerçekten çok şanslısınız,demekki yücel bey'in iyi gününe denk geldiniz.
ben asla ama aslaaa memnun kalmadım,ki aynı dönem benimle orda tedavi gören bir kaç kişiyle de sohbetimiz oldu ve onlarda çok şikayetçi ve orada başladıkları için pişmanlardı.

yücel bey'e bir tane kalitesiz yumurta şansım çok düşük bu ay transfer yapmayalım dedğimde hayır,zaten bir yumurtaya ihtiyacın var edeceğiz deyip beni işleme aldılar.ve işlem sırasında çok canım yandı ve psikolojik olarakta kötü olduğum için elimde olmadan ağladım ve sürekli yücel bey beni azarladı.

böyle bir transfer sonrası tabiki sonuç olumsuz oldu.
daha sonra 3 ayrı doktora gittim brükselde yapılan tahliller ile git 3 ayrı doktorda bu işlemin olumsuz olacağı burada belli boşuna başlamışsınız tedaviye dediler.

bürüksel olaya tamamen ticaret olarak bakıyor,senin orada maddi manevi ne yaşadığın kimsenin umrunda değil.
ve yüzel bey bize hiç bir konuda hiç bir şekilde bilgilendirme yapmadı,çok sinirliydi resmen soru sormaya korkuyorduk.

benim 10.000 liram gitti ama onu allaha havale edip asla da ödediğim parayı helal etmiyorum.

bu merkeze gideceğiniz zaman çok iyi düşünün derim.
bende burada yazılan iyi yorumlara aldanarak gitmiştim.

allah hepimizin gönlüne göre versin...

bende 2014 mart ayında brüksel de ilk tüp bebek tedavimi oldum.
sonuç olumsuz:KK43:((
bu merkez ile ilgili bu kadar iyi yorum yapanlar arkadaşlar gerçekten çok şanslısınız,demekki yücel bey'in iyi gününe denk geldiniz.
ben asla ama aslaaa memnun kalmadım,ki aynı dönem benimle orda tedavi gören bir kaç kişiyle de sohbetimiz oldu ve onlarda çok şikayetçi ve orada başladıkları için pişmanlardı.

yücel bey'e bir tane kalitesiz yumurta şansım çok düşük bu ay transfer yapmayalım dedğimde hayır,zaten bir yumurtaya ihtiyacın var edeceğiz deyip beni işleme aldılar.ve işlem sırasında çok canım yandı ve psikolojik olarakta kötü olduğum için elimde olmadan ağladım ve sürekli yücel bey beni azarladı.

böyle bir transfer sonrası tabiki sonuç olumsuz oldu.
daha sonra 3 ayrı doktora gittim brükselde yapılan tahliller ile git 3 ayrı doktorda bu işlemin olumsuz olacağı burada belli boşuna başlamışsınız tedaviye dediler.

bürüksel olaya tamamen ticaret olarak bakıyor,senin orada maddi manevi ne yaşadığın kimsenin umrunda değil.
ve yüzel bey bize hiç bir konuda hiç bir şekilde bilgilendirme yapmadı,çok sinirliydi resmen soru sormaya korkuyorduk.

benim 10.000 liram gitti ama onu allaha havale edip asla da ödediğim parayı helal etmiyorum.

bu merkeze gideceğiniz zaman çok iyi düşünün derim.
bende burada yazılan iyi yorumlara aldanarak gitmiştim.

allah hepimizin gönlüne göre versin...

Geçmiş olsun arkadaşım, ben de çok güvendiğim bir arkadaşımın tavsiyesi ile gitmiştim güvenerek ama... Bir şeyler yanlış ama nedir bilemiyorum bu merkezde.

Yucel Bey'in hastasiyim. Beni ilk yonlendirmesinden beri cesitli sorunlar yasiyorum. İlk muayene ardindan, goruntuleme icin acisiz bir islem olacagini belirterek Echomar'a yonlendirdi, ancak islem yapilirken cigliklar atacak kadar yogun aci cektim. Goruntulemeyi kendisine goturdugum de, "e sizin durumunuzda acir tabii" gibi bir aciklama yapti, ben ise cektigim aci ile kaldim. Ameliyat olmami salik verdi, bu esnada da kan orneklerimi alarak genetik tarama dahil testlerimi istedi. Ameliyat olduktan sonra beni ekibinden takip eden kimse olmadi, merkezini aradiginizda telefonu acan olursa sanslisiniz. Ameliyat sonrasi ayni gun ise donebilecegim belirtilmisti, oysa ayaga kalkabilmem 3 gun surdu. Ameliyat ardindan gelisen cesitli komplikasyonlar ile ilgili bilgi alabilmem asla mumkun olmadi. Degil ki herhangi bir hasta sorusu icin erisilebilir bir doktor durusu olsun, ameliyattan 1 ay sonrasinda yapilacak (ucreti pesin tahsil edilmis islemlerle ilgili) randevu bilgisi icin dahi merkezden bilgi alma cabasina girismem gerekti. Ucret tahsilatini kredi kartimdan - kendileri oyle uygun gorup - pespese 3 kerede cektikleri icin banka supheli islem gozlemleyip, kartimi iptal edip yenisini gonderdi. Ameliyat sonrasi, sayelerinde bir de banka ve kurye ile ugrasmam gerekti. Merkezde yapilan test sonuclarimi bana ileten de olmadi, sadece bir baska doktordan "hersey yolunda" diyen bir telefon aldim. Test sonuclarimin da bana ulastirilmasi icin talep ve takip gerekti. Alaninda iyi bir doktor olarak refere edildigi icin gittim, ancak goruyorum ki yogunlugunu yonetebilmesi icin vasifli bir ekip desteginden oldukca yoksun. Ameliyat ile ilgili surecin tamamlanmasinin ardindan hasta-doktor iliskisi surdurme egilimi tasimiyorum.

Merhaba
Yücel beye amelyat oldum histereskopi rahimin y şeklinde olan sorununu çözdü . Kendisinde tüp bebek tedavisi görüyorum iyi bir doktor ve güvenilir bir ekibi var güvenilir ellerde olduğunu hissettiriyor. Herkese tavsiye ederim sevgiler

Ustte yer alan, yaklasik bir yil onceki yorumuma ek olarak;
Yucel Karaman'in gerceklestirdigi ameliyat sonrasinda, adeta hic islem yapilmamis duruma donmus operasyon bolgesi. Yonlendirmelerinde daha makul, medeni ve insani olan, daha duzgun hasta takibi yapan ve toplam butcelendirmesi de daha uygun bir yekune gelen Amerikan Hastanesi ile tedaviye yoneldim.
Bu arada yeni doktorumun yonlendirmesi ile 10kg verdim. Yucel beye gecen yil kilo ve hormon haplari iliskisini sormaya calistigimda ise ayakustu azarlayip, durumu gecistirmisti. Fazla yogun bir doktor, gordugu hasta talebini yonetebilecek hali kalmamis maalesef.

burada paylaştığımız her deneyim...diğer arkadaşlarımıza ışık olucak... o yüzden dikkatli seçmek istiyorum cümlelerimi...bende yücel beye tedavi olmuş birisiyim...henüz sonuç almadım...embriyomuz genetik analizde ama çok güvendim...çok samimi bir ortam...çokta ilgili bir kurum...sonuç olumlu veya olumsuz o da Allahımın takdiri...ama bu aşamaya kadar herşey çok iyiydi...Emriyologları...Yumurta toplamayı yapan Hüsamettin Bey...Anestezi Hekimi hepsi bence gayet olumlu...hepimizin hakkında hayırlısı olsun..Rabbim herkesin yüzünü güldürsünn...

Bürüksel Tüp bebek merkezinde 4 kez tüp bebek denemesi yaptım Keşke yaptırmasaymışım. Kesinlikle çok ilgisizler ve tamamen para tuzağı.Yücel Karamanı asla ama asla kimseye önermem.

X