Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım body shopları rafa kaldıralı cok uzun zaman oldu :) la roche ıle yola devam edıyorumuzun suredır,kopuk oldugu ıcın temızleyıcısı cok ıyı gelıyor cıldıme.
Gule gule kullan cicilerini Livcim

Evet bende yaklasık bir on gun once aldım cilekten light ivory pudramı :)

sende güle güle kullan güzelim la roche sıkılırsan lush aklında bulunsun canım haribiden cilde iyi geliyor en azından yormuyor

bende light sepete atsam mı ki delikafadulden mac russian red gloss unuda çok begendim

mac rujları, glossların renkleri tam benlik ama denemeden almak ne kadar mantıklı bilemıyorum :sinifsinif: İzmir e mac istiyoruz :1no2:

Russian red tam bir kırmızı ve yogun rengıde glossun canım,saydam bır yapısıda yok hani.
Tamam canım lush i aklımda tutuorum :)

bencede sen light ivory al canım benim diger tonu natural beige sanırım,evde yatıor :)

ben şimdi Maybelline Volume Express Lift Up Maskara kullanıyorum ve çok memnunum fakat degiştirmeyi düşünüyorum ve max faktör false lash effect almayı düşünüyorum ikisi arasında kararsız kaldım sizce hangisi?

Aman diyim aman..
50 lirayı çöpe attım max factorün o mascarayı aldığım zaman:eek:lmaz:
Givenchy i tavsiye ederim:smiley-cool:

ben şimdi Maybelline Volume Express Lift Up Maskara kullanıyorum ve çok memnunum fakat degiştirmeyi düşünüyorum ve max faktör false lash effect almayı düşünüyorum ikisi arasında kararsız kaldım sizce hangisi?

hiç değiştirme, bende çok memnunum..15 tl lik bir maskara için fevkaldenin fevkinde,mükemmelin mükünde bir ürün..:lepi:

bende bunları aldım dün
en soldaki turuncu gibi olan ruju geçen hafta almıştım :)

HAE

kızlar verita bulamıorum hiç bi yerde bi arkadaşım vermişti bana aşk alevimi ne öle bişeydi ismi süperdi ya koyu kırmızı vişne renklerinde ruj süper nerden bulucam ben:KK43:Eger bulan varsa bana haber verebilirmi o rengi kargo parası dahil hepsini ödeyip alabilirim:)) evet ayrıcada vazgeçmem rimelimden süper bi rimel ilk defa baana rime3li sevdirdi en kaliteli amrkaları kullandım fıss onun yanında:teytey:

kızlar verita bulamıorum hiç bi yerde bi arkadaşım vermişti bana aşk alevimi ne öle bişeydi ismi süperdi ya koyu kırmızı vişne renklerinde ruj süper nerden bulucam ben:KK43:Eger bulan varsa bana haber verebilirmi o rengi kargo parası dahil hepsini ödeyip alabilirim:)) evet ayrıcada vazgeçmem rimelimden süper bi rimel ilk defa baana rime3li sevdirdi en kaliteli amrkaları kullandım fıss onun yanında:teytey:

selam ankarada parfümerilerde var genelde oluyor görüyorum

dsc04292a.jpg
[/URL][/IMG]

kızlar bugun bim e ugradım golden rose urunlerı gelmış ruj allık partlatıcı maskara dipliner lipgloss ve her biri sadece 2.25 tl şok oldum hemen bı tane allık aldım aynı allıgı ben 1 ay once 10 tl ye aldım bence cok uygun en azından bır mılyoncularda satılan dandık urunlerle bır degıl sızde cavrenızdekı bımlere bı ugrayın derım :))

X