Ters diş

tatlxix-kxixss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
44
0
arkadaşlar bir dişim alt tarafa uzayacağı yere yukarı doğru ters dönmüş duruyor ve amelyatla alınması gerekiyormuş:KK43: acaba ağrı olur mu yada aynı durumda olan arkadaşlar varmı dşim gömülü:KK43:

iğne yapacakları için ağrımaz ama o dişle o şekilde kalırsan ileride sana sorunlar çıkarabilir
çene ile ilgili o yüzden ağrıp ağrımayacağını düşünme erkenden tedavini yaptır

canım ya benımde oyle amelıyatlık dısım war.korkudan gıdemıyorum.lanet edıyorum nerden geldı benı buldu dıye.gecmıs olsun canım.

canım hiç korkma iğne yapıp uyuşturacaklar ve sen duymayacaksın bile yoksa her daim bu ağrıyı çekeceksin göz kapayıp açana kadar geçecek çok geçmiş olsun canım:1hug:a.s.

tatlım o ameliyatı kısa süre önce bi tanıdığım yaptırdı ameliyat esnasında acı duymadığını söyledi haberin olsun
çok geçmiş olsun

Ben de 18 Temmuz'da kopek disimin uzerinde cikan fazla disimi cektirdim lokal anestezi ile..
Kalan bosluga kemik dokusu koyup 8 tane dikis atti..
Inan canim hic acimadi...
Dikisler alinali bir hafta olacak; simdiden iyilesti hersey yolunda..
Ne kadar erken yaptirirsan o kadar kolay tatlim; korkmana hic gerek yok..
Sevgiler a.s.

yazdıklarınla içim rahatladı canım çok teşekkürler.kemik dokusu nasıl bişey bide ameliyat ne kadar sürdü hissetmedin dimi dikiş atılırken falanbenneyaptımki

selaam ben 8yıldır diş hekimi yardımcı asistanım kormayın iğne yapıldıktan sonra hiç bişey duyulmuyor

X