Vajinal mantar için aynısafa bitkisini kullanan var mı?

E

EU2

Ziyaretçi
internette bu bitkinin yara iyileştirici ve mantarı giderici özelliğini okudum.her türlü mantarı.aranızda vajinal mantar için kullanan oldu mu?

kesinlikle kullanma bu tür bitkileri doktorum yogurt yemeyı tavsıye ettı ama mantarı gecırmesı acısından degıl bu tur hastalıklara karsı bagısıklık sıstemını kuvvetlendırıyormus vajınal mantar cınslerı ıcın ben ılac ısmı yazmayım cunku yanlıs olur haplar, fıtıller ve kremler var doktoruna danıs ve mutlaka kullan hemen ıyı gelıyor ve ıyılesıyor...

Tatildeyim ve birden oram kaşinmaya başladi hemen yoğurt sürdüm aninda azaldi artik yok ben bitkisel eğitim aldim orda hocam söylemişti abd dekadin hast doktorlari öneriyor yenicekte içine sürülecekte deneyin mantar geçicek

1yılı geçkin süren inatçı tedavilere cevap vermeyen bir mantar problemim var. aynı sefa ,kükürt denedim.zaten öncesinde tıbbi yardım almıştım azaltıyo ama bitirmiyodu.çaresizce bitkisel ürünler denedim.şahtere helile otu içtim.şimdi daa kötüyüm.benim için yoğurtun bi faydası olur mu? ne kadar süre kullanmalıyım.kefir mi yoğurt mu daa ii gelir.hayatımı mahvetti.

mrb bendede var bu sorun nasıl yaptın yogurtu canım ayrıntılı anlatıversenopuyorumnanaktan

X