sevgilinizin sizi aldattıgını hiç düşündünüz mü?

E

EU1

Ziyaretçi
sevgilinizin sizi aldattıgını bi kerecik bile olsa hiç düşündünüz mü,
aldattıgını düşünsenız delil bulsanız ne yapardınız?

mesela chatte baska isimle ekleyıp onu denedıgınız oldu mu
ya da arkadasınıza aratıp bakalım yüz verecek mı dedıgınız?
tepkısını ölçtünüz mü,
eger aldatıyor olsa sizin tepkınız ne olurdu ?

yaptıgınız örneklerle de çoğaltırsanız daha yardımcı ve verımlı oluruz
hadi kızlar yorumları beklıyorum
şakkıdı

Valla onu denemek için neler neler yaptım ama hiç bişey bulamadım beş yıldır.yinede erkeklere güvenilmez.hala şüpheleniyorum:KK70: yapmaz diyorum ama sonuçta herkes ilişkiye iyi niyetle başlıyor.sonradan çıkıyor erkeklerin foyası.Aldatırsa onunla bir daha görüşemem sanıyorum.çünkü aldatmadan sonra hayatımızda gölge olur.ayrılırdım büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
sevgilinizin sizi aldattıgını bi kerecik bile olsa hiç düşündünüz mü,
aldattıgını düşünsenız delil bulsanız ne yapardınız?

mesela chatte baska isimle ekleyıp onu denedıgınız oldu mu
ya da arkadasınıza aratıp bakalım yüz verecek mı dedıgınız?
tepkısını ölçtünüz mü,
eger aldatıyor olsa sizin tepkınız ne olurdu ?

yaptıgınız örneklerle de çoğaltırsanız daha yardımcı ve verımlı oluruz
hadi kızlar yorumları beklıyorum
şakkıdı

niye ben paranoyakmıyımm her kadın mazoşisttir ama uç noktada mazoşistde değil yaniyerimseniben böle düşünüp durursam boğarım canım koçişi :roflol:
hayatda parolan gidene kal kalana git demeyecen fazla kovalamayacan kovalanacan kıskansan bile çaktırmayacan kendinde vücudunda huyunda beğenmediğin şeyler varsada bunu erkeğinin yanında sesli assllaaaa düşünmeyecen belki sana salakça gelebilir ama güvenecen ...güven olmayan bir ilişkiyi düşünemem bile ...ha güvenim kötüye kullanılırsada yapcağımm belli...Kötü Kazen

Hiç düşünmemiştim...
Düşünmediğim halde,içimdeki küçük bir huzursuzluk(bu huzursuzluk nedensizdi,altından bir şey çıkacağı belliydi) ve msn de küçük bir araştırma ele verdi onu...
Kısaca aldatırken yakaladım...

Yapılacak olan belliydi zaten...
Yolu gösterdim...

Son düzenleme:
niye ben paranoyakmıyımm her kadın mazoşisttir ama uç noktada mazoşistde değil yaniyerimseniben böle düşünüp durursam boğarım canım koçişi :roflol:
hayatda parolan gidene kal kalana git demeyecen fazla kovalamayacan kovalanacan kıskansan bile çaktırmayacan kendinde vücudunda huyunda beğenmediğin şeyler varsada bunu erkeğinin yanında sesli assllaaaa düşünmeyecen belki sana salakça gelebilir ama güvenecen ...güven olmayan bir ilişkiyi düşünemem bile ...ha güvenim kötüye kullanılırsada yapcağımm belli...Kötü Kazen

kendı vücudunuzda olan bır kötu seyı mı seslı düşünmemek lazım ? dogru mudur
gamyoncuiremsu

Yok ben düşünmem öyle beni aldatıyor mu, aldatmıyor mu? diye..
Eşim çok iyi tanır beni,
Bilir aldatırsa ne olup ne biteceğini,:mymeka:
Kimin düşünüp kimin düşünmeyeceğini,Çok üzgünüm çoook
O bildiği için işte ben düşünmem öyle boş yere..:1closedeyes:

aklımın bir köşesindedirr hep
kontrolu elden bırakmamaya çalışırım

Mesela bir foruma üye olup, karşı cinsten biriyle özel mesajla görüşmek ve sonrasında da msn ye ekleyip oradan görüşmek... Aldatmak sayılmaz değil mi :)

........................

Son düzenleme:
sevgiliyken beni asla aldatmaz bu adam dedim ama aldatmış bunu yıllaaaar sonra öğrendim aldanmış biri olarak şimdi koçişime çaktırmadan hep takip ederim onu iyi dinlerim farklı zamanlarda aynı şeyi tekrar tekrar sorarım anlamıyor saf misali eğer yalan söylüyorsa zaten bi dediği bi dediğini tutmaz bende bu çok işe yarıyor tavsiye ederim

erkeklere pekde güven olmaz çünkü erkeklerin yapısında var.::enbuyukkk:

asla düşünmedim ama yinede şüphelenirsem kontrol ederim ama hastalık derecesinde değill

benimki hastalık derecesinde bu huyumundan ne kadarda kurtulmak istesem olmuyo 2 yıldır hiç bişeyini görmedim ama yinede düşünürüm acaba diyee... tedbiride elden bırakmamak lazım bence...

ben sevgilime güveniyorum.Aldatmaz diyerek büyük konuşmak istemıyorum .Allah şeytana uydurmasın kimseyi. çok düşünürsek acaba aldatıyormu diye kafayı yeriz. bence aklamıza sokmayalım böyle düşünceleri. Karşı tarafı çok sıkmamak lazım. :enbuyukkk:

cep telefonunu karıştırmam
maillerine bakmam
yanımda telefonu çalsa kim arıyo diye kulak kabartmam
arkadaşlarıyla dışarı çıksa rahatsız etmemek için saat geç olmadıkça aramam
aşık değilsin ozaman demeyin hiç :)
bir zamanlar deli gibi aşıktım
ama araştırmıyorum nedense
aldatmayan yada aldatmayacak olan erkek yoktur
yakalarsam yakarım sadece :)

vallaha ben erkek arkadaşıma önce aldatmıcagına karşın yemın ettırıorum hemde erkeklıgı ustuneeeeeeeee ve sora korkum kalmıo aldatılma konusunda :KK70:

bu paranoyklıkdır. ama bende yapmıstım telden işlettim anladı hemn:) ama yapmamak gerek erkekler atlıyor hemen gerksiz ve güvensizlik belırtısı...

Tedbiri elden bırakmak olmaz tabii ki ama, bitanem bana şuana kadar öyle birşey hissettirmedi.. :)
Allah yanlış yola saptırmasın kimseyi :)

Tedbiri elden bırakmak olmaz tabii ki ama, bitanem bana şuana kadar öyle birşey hissettirmedi.. :)
Allah yanlış yola saptırmasın kimseyi :)

:) hissettirmemesi ve hissetmemek en guzelı, cunku bayanlar genelde doğru hissediyorlar :))

X