Nişanlım eski sevgilisini özlüyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet çok ilginç 1 gecede dgsye girdi. hatta şimdi hala mimarlık öğrencisi olduğunu iddia ediyor. eee madem öğrencisin neden bionda meslek yazıyor? ya da neden mimarım dedin? sen mimar henüz değilsin ki öğrencisin(!!!) Biz de yedik ablacım.
Yaniiiii. Bioya yazması çok önemli değil de en başında diyebilirdi dgs ile üzerini tamamlıyorum falan diye. Israrla mesleğinin adının mimarlık olarak geçtiği söyledi bizde yemeyince devreye dgs girdi jcdjdksjdns

Ya kızın üstüne çok gitmissiniz.Sevgi gözü kör eder.Olabilir herkes böyle şeyler yaşamiyor ne yapsın kız.Zor durumda belli ki yardım istiyor.

İnan durumun karışık ve birazda çetrefilli .lütfen acele etme ilişkini gözden geçir.Saglam temeller ustune bina et evliliğini.

Sonra eyvah denemen için..Kendi duygularinla dusuncelerinle karar ver ki pişman da olma.ne yaptığının farkında ol.

Fazlasıyla açık ve net birisin belliki.Karsindaki insanda senin gibi değil bu hususta bunu anlamak zor değil.Onu kendi hayal dünyanda yüceltme ve bu birliktelikten ne beklediğinin farkında ol.umarim bir aonuca varacaksin
Burada ilişkisi konusunda hiçkimse onun kötülüğüne konuşmadı. Hala da diyorum hemcinsi olarak kendini yakmasın adamdan ayrılsın. Çünkü bdvde her gün okuyoruz kadınlar sürekli aldatılıyor şiddetin biri bin para… Kimsenin böyle bir şey yaşamasını istemem kim ister ki? Adamın karakteri iğrenç, annesi iğrenç, kıza davranışları, yedek tutması iğrenç ve daha iğrenci kız kendini buna layık görüyor. Biz bu ülkenin kadınları kendi değerimizi ne zaman anlayacağız?

Bölüm konusu farklı bir tepki… Farkettiğimi yazdım.

Bu kadar uzun ve ayrıntılı yazabilmekte farklı bir piskoloji.Evlendikten sonra hayat şartları zaten ilişkiyi yıpratabiliyor,tahammül sınırlarımız yüksek olmalı,bu yüzden evlilik önce bu kadar karışık olaylar yaşayıp,üstüne evlenmek hiç sağlıklı değil.

Hepsini okuyamadım atlaya atlaya okumaya çalıştım.

Hiçmi kendinize saygınız yok? Gerçekten böyle bir adamı kendinize layık görüyorsanız size söyleyecek hiçbir sözüm yok

Anneler babalar çocuklarına kıyamıyor, ama çocuklar böyle seçimler yaparak anneye babaya kıyıyorlar. Çok yazık

güncelleme yapıyorum şuan. İş yerindeyim müsait oldukça konuyu yazmaya çalışıyorum yarım saate düşer tekrar oku lütfen. Teşekkür ederim ayrıca düşünerek konuştuğun için
millete küçük beyinli veya bi tarafımla gülüyorum diyeceğinize konunuza doğru düzgün cevap verin

Eş/sevgili ailesinin oğluşunun exini anlatma nedeninin tek oluru eğer o kişi vefat etmişsedir. O bile sıkıntılı ama anlaşılabilir az çok. Bu ne alaka yani.
Nişanlınız de sağlam bir duruşa değil duruyor. Kaç yıl öncesinden tanışıp konuşmanız önemli değil. Çocukluk zamanları onlar. Bu kadar kısa süre içerisinde harekete geçmeseydiniz keşke. Neredeyse kv ile daha çok vakit geçirmişsiniz.

‘ O kız benim aklıma girdi çıkmadı ‘ demişsin yani ilişkinin içinde o kadar düşünülecek şey varken ilişki dışı bir şeyi düşünerek kendini sabote ediyorsun
Bu adam altı yılını geçirdiği kadını yedekte tutmuş hayatına ve ilişkilerine devam etmiş sonundada rencide ederek , kırıp dökerek ayrılmış sence seviyor olabilir mi sadece kız hiç bir şekilde ondan vazgeçmez sanmış tekmeyi yiyince yedirememiş sonrasında mesajla yoklayarak ego tatmini yapma peşinde
Asıl düşünmen gereken bu olayın bütünü kadın değil

Bide başkasını aldatan adam seni alatmayacak mi .huylu huyundan vazgeçer mi.senjn gbi saf i bulmuşlar afedersin yol yakınken kurtulmaya bak sen.senin psikoloji iyi dgl.adam mükemmel değil mükemmel profile sokmussun kafanda.adam resmen ulu orta herseyi ve sen bile bile kendini ateşe atıyorsun.bosanmak için evlenme bunun sonu iyi dgl

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X