Çocuk Hastalıkları humana nın iyi geceler çayını bebekleri için kullananlar var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
E

EU1

Ziyaretçi
kızlar bebekleriniz için bu çayı kullandınız mı ,kullanıyor musunuz? memnun musunuz? bebekleriniz mışıl mışıl uyuyor mu acaba?yerimseniben:sm_confused::uhm::içelim::kahve:

Canım uykusuzluk tak etmeye başladı galiba :)
uyumuyomu geceleri, Allah yardımcın olsun en zor şey

kız uyumuş numarası yapıyor resmen oburiks yawwwwwwwwwwwwwww inan benim gözler gidioyr onun ki fal taşı gibi açık kuzi ablacım ya

Bu zamanlar da ona gece gündüz kavramını alıştırman gerek benimkisi gece çok güzel oyuyo tabi bunun için biraz sabır gerekli gündüzleri fazla uyutma ve camın önünde tut güneş ışığını hissettin ama direkt güneş ışığında maruz bırakma yani.
Gece uyutacağın zamanda ışıkları kapat ve öyle uyut zamanla alışıcaktır ben kullanmadım o çayı açıkçası.
allah kolaylık versin canım. birde her ağladığın da yada mıkırdandığında kucağına alma başka türlü susturmayı dene yoksa bu duruma alışır.

tamam canım benim öyle yaparım bugün hiç uyumadı zaten artık dilerim gece deliksiz uyur oburiks kızım yerim onu ben yerim ...maaşaalah hım peki bu zamanlarda ne kadar sıklıkla emziriyordun reflekscim

Dediğim gibi her iki saatte bir ister istemez emziriyorsun yoksa yaygarayı basıyo zaten yeni doğan bebekler en az bir ay boyunca doyduklarını bilmezler o yüzden sık sık emmek isterler.

hiçbir işe yaramıyor.üstüne birde kolik çekdim ben 4.5 ay kabus gibiydi.çok şükür bitdi
darısı başınıza inşallah

evet aynen ipeknaz arkadaşa katılıyorum.benim de bebeğim kolikli.doğal olarak da uykusuz.ben de 40 cc falan veriyorum arada hiçbir etkisini görmedim desem yeridir yani...:KK43:(

kızlar işinize karışmak gibi olmasın da kullanmasanız humana çayı. sitenin birinde okudum isteyenlere sonra link de atabilirim. bir eczacıdan humananın iyi geceler çayını alan bir bayan ertesi gün düşük yapıyor ve doktor bu çayın sebep olduğunu söylüyor. yani bu kadar etkiliyorsa bebişlerimize de zarar verirmi ki diye düşünüyor insan. galiba en iyisi bizlerin rezene çayı içmesi. sütten onlara da geçer varsa gazını alır, rahatlatır filan. güle güle büyütelim bebişlerimizi.

biz iyi geceler çayını içiriyoruz ama daha oğlumuz 52 günlük ve toplan 15 cc içiyor oda ozrla kaşıkla içiyor. biz etkisini görüyoruz en azından 3 saat kesintisiz uyuyor ve ben derahatlıyorum o öyle sakin uyuyunca. ama fazlası zararlı mı değil mi veya gerçkten çay mı etkili uykusu için çözemedim. uyumayan ve gazlı çocuğa sahip olan biri olarak herkese kolay gelsin derim :)

X