Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Kızlar Body Shop hakkında herkesin yanlış bildiği bişey var:BU MARKA DOĞAL ÜRÜNLER SATMIYOR.Markanın standının dekorasyonu ve ürünlerin ambalajı size onu çağrıştırıyor olabilir ama bu markanın tek iddiası hayvanlar üzerinde denenilmemiş olması.Zaten ürünlerin içindekiler yazısına bakarsanız kimya laboratuvarı gibi yok yok...Yani doğallık yönünden karşılaştırırsanız Lancome,Estee gibi markalardan hiçbir farkı yok..Ayrıca özellikle vücut kremleri aşırı parfümlü, kokulu ve bütün dermatologlar ''Parfümlü cilt bakım ürünleri aşırı kanserojen, kesinlikle kullanmayın'' diyorlar, o yüzden eczanelerde satılan dermokozmetik markaların parfümsüz ve çok daha etkili kremlerini tavsiye ederim size...Ben de Body Shop kullanıyorum ama yalnızca aksesuarlarını ve parfümlerini kullanıyorum kremlerim dermokozmetik markalardan...Nasıl oluyor anlamıyorum ama herkes bu markanın ürünlerini doğal zannediyor...

Valla kimler dogal falan zannediyor bilmiyorum ama dedigin dogru. Ayrica hayvanlar uzerinde denenmemesi konusu Body Shop L oreal e gectikten sonra bayagi gurultu cikardi. Ozellikle Avrupa da protestolar oldu Body Shoplara. Lancome vs hepsi Loreal in zaten :) Sadece pazarlama ve hedef kitleleri degisik.

Ben begendigim urunleri yazdim zaten Body Shop tan, arada yine alacagim da. Paraben ne yazik ki cogu urunde var. Sanirim Nivea fazla kullanmiyor, hatta bana parabensiz malzemelerinin listesini gondermislerdi fii tarihte.. Dermokozmetikler de bu sayede yurudu gidiyor.

Her seyin azi karar...

Sevgiler,

Arkadaşlar kullandığınız ürünün doğal mı zararlı mı olduğunu öğrenebilrsiniz,

www.cosdna.com

adresine girip kullandığınız markanın ürününü orjinal ismiyle ıngilizce olarak yazın,

ıçerdiği maddeler çıkıyo,

Ve zararlı olup olmadığı da çıkıyor,

Şu adresi bir inceleyin,

http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_901c2601.html

Burdaki ürün The Body Shop e vitamin moisture cream,yani e vitaminli nemlendirici krem,

Burdaki yeşil renkler zararsız olduğu kanıtlanmış,sarılar şüpheli,kırmızılar ise zararlı,

Ben sarı ve yeşil olan ürünleri tercih etmeye çalışıyorum,yani kırmızısız olanları,

Mesela şu ürün temiz görünüyo içerik bakımından,

http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_24a12869.html

Ama bir iki tane zararlı şeyden bişey olmaz diye düşünürseniz de sizin kararınız tabi

Son düzenleme:
ben de body shop ın bayağı bir ürününü kullandım hep okumak olmaz ben de yazayım ddm ... :)

tea tree serisi
sivilceli ve lekeli ciltler için seri. Bu seri ilk başlarda sivilcelerime iyi geldi fakat bir süre sonra (1-2 ay) gene sivilcelerim öıkmaya devam etti. aslında seri yağdan arındırma konusunda gayet başarılı fakat çok ağır bir kokusu var, kremleri de yeniden yağlanmayı önlüyor fakat leke giderici özelliği hakkında pek yorum yapamıyacağım

seaweed peeling-ben bu peelingi çok sevdim. çok hafif deniz kokulu, sanırım içinde kayısı tanecikleri vardı, bir mucize değil fakat bence güzel bir ürün

vanilla spice body butter , shimmer lotion ve shower gel
ben bu serinin kokusunu çok seviyorum tarçınlı vanilyalı yılbaşında çıkarıyorlardı ama bu sene göremedim. losyonu gerçekten çok simli gerçi bu pek hoşuma gitmedi fakat ürün vadettiğini yapıyor. body butter ın da nemlendirmesi gayet iyi. fakat bu biraz zor bir koku , insanlar çok seviyor veya nefret ediyor

cocoa body butter-çok yoğun bir nemlendirici, açıkcası kış aylarında çok işimi gördü fakat kokusu bir süre sonra boğucu olabiliyor

moringa body butter- işte tam bir bahar kokusu. diğer ikisine göre kıvamı daha hafif fakat kış dışında bence yeterli. kokusu bana hanımelini hatırlatıyor çok seviyorum

peppermint intensive foot rescue-ayak kremi. bu krem hakkında tam olarak karara varamadım. aslında kıvamı iyi fakat nane kokusu(aynı sakızdaki gibi-naneli sakız çiğneyemez oldum ) ve pembe görüntüsü beni rahatsız ediyor. sanırım bitirince bir daha almam

adını hatırlayamadığım ruj- bahar ya da yaz serisine aitti. pembesine vurulup aldım fakat çok sert rahat sürülmüyor bu yüzden pek kullanmıyorum
aynı seriye ait bir allık pearl bişi bişi pembe rengi- gramajı çok fazla olan bir ürün. sedifemsi bir ürün, ışıltılı da denebilir. bende pembesi vardı ürünün pek bir eksisi yok ama elimdeki diğer allıkları kullanmayı tercih ediyorum

lip balm- raspberry ve watermelon - ikisi de gayet iyi nemlendiriyor, yumuşatıyor, özellikle ikincisine bayılıyorum!!

fırçalar-işte en favori ürünlerim. pudra, allık fırçası ve de 4lü seyahat seti var. ruj fırçasını çok kullandığıöı söyleyemiyeceğim fakat diğer tüm fırcalar çooook güzel.bir de hayvan tüyü/kılından yapılmamışlar

honey / bal lı saç şampuanı ve kremi-aslında bu şampuan bnmkinden daha çok kuru ve yıpranmış saçlar için. saçlarım boyalı fakat uçları hariç gayet iyi durumdalar. ben bu şampuanı kokusuna aşık olarak aldım aslında, mükemmel!! fakaaat gelin görün ki malesef hiö köpürmüyor!! böyle olduğunu biliyordum fakat benim gibi bir insan için malesef bu bir trajedi niteliğindeymiş meğer... bu özelliğini takmayacak varsa alabilir, ben de belki yoluma saç kremi ile devam ederim

saç maskeleri brazil nut ve haşaşlı/poppy seed oil - ilkini çok sevdigimi söyleyemem çünkü saçımda çok ağır bir koku bırakıyor. ikincisinin bekleme süresi daha kısa fena bir maske değil fakat diğeri kadar olmasa da bunun da kokusunu sevemedim. bir daha almam

sanırım bu kadar, başka aklıma gelen olursa yazarım kızlar

Arkadaşlar kullandığınız ürünün doğal mı zararlı mı olduğunu öğrenebilrsiniz,

www.cosdna.com

adresine girip kullandığınız markanın ürününü orjinal ismiyle İngilizce olarak yazın,

İçerdiği maddeler çıkıyo,

Ve zararlı olup olmadığı da çıkıyor,

Şu adresi bir inceleyin,

http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_901c2601.html

Burdaki ürün The Body Shop e vitamin moisture cream,yani e vitaminli nemlendirici krem,

Burdaki yeşil renkler zararsız olduğu kanıtlanmış,sarılar şüpheli,kırmızılar ise zararlı,

Ben sarı ve yeşil olan ürünleri tercih etmeye çalışıyorum,yani kırmızısız olanları,

Mesela şu ürün temiz görünüyo içerik bakımından,

http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_24a12869.html

Ama bir iki tane zararlı şeyden bişey olmaz diye düşünürseniz de sizin kararınız tabi

yaww paraben içermeyen kozmetik yok kafamçokkarıştı

onlar hangileri oluyor ya bir zahmet ? ne tür markalar var ?

Valla hangi markalar doğal içerikli hepsini bilemem tabi,

Aşağıdaki adresten herkes kullandığı ürüne bakıp içeriğinin güvenli olup olmadığını öğrenebilir,

ww.cosdna.com

Ben nemlendirici krem olarak Aktifoks,tonik yerine Rosense gül suyu,temizleyici de şu an

bitmesi için kullanduğum Clean&Clear ın peeling etkili temizleme jelini kullanıyorum,

O bitince Sebamed yüz temizleme jeli kullanmayı düşünüyorum,

Çünkü Sebamed tamamen araştırma sonuçlu bir marka,içeriği genelde temiz yani,

Maske olarak Alweyna kil maskesi alıcam,o da %100 doğal bi ürün,

Ve de Body Shop un Moringa serisini alıcam,para biriktiriyorum şu an,:1closedeyes:

Morınga serisi en temiz içerikli olan,yukardaki adresten bakın görürsünüz,

Hepsi yeşil yani araştırılmış güvenilir zararsız maddelerden oluşuyo

Alıp kullanınca yine yazarım...

bende the body shopun tüm ürünlerine bayılıyorum memnun kaldım ne sivilce yaptı nede leke özellikle bronzlaştırıcı pudrası çay ağacı yağı ile gece kremi toniği vee vazgeçilmezim vanilyalı spreyim seviyorum ben bu markayla siteciğimi behhhzemuszemus

Valla hangi markalar doğal içerikli hepsini bilemem tabi,

Aşağıdaki adresten herkes kullandığı ürüne bakıp içeriğinin güvenli olup olmadığını öğrenebilir,

ww.cosdna.com

Ben nemlendirici krem olarak Aktifoks,tonik yerine Rosense gül suyu,temizleyici de şu an

bitmesi için kullanduğum Clean&Clear ın peeling etkili temizleme jelini kullanıyorum,

O bitince Sebamed yüz temizleme jeli kullanmayı düşünüyorum,

Çünkü Sebamed tamamen araştırma sonuçlu bir marka,içeriği genelde temiz yani,

Maske olarak Alweyna kil maskesi alıcam,o da %100 doğal bi ürün,

Ve de Body Shop un Moringa serisini alıcam,para biriktiriyorum şu an,:1closedeyes:

Morınga serisi en temiz içerikli olan,yukardaki adresten bakın görürsünüz,

Hepsi yeşil yani araştırılmış güvenilir zararsız maddelerden oluşuyo

Alıp kullanınca yine yazarım...

Moringa deme bana. hastasıyım. afrodizyak bir ürün haberiniz ola bayanssulusmile

dogal sabun ve organık makyaj malzemelerınden sasmayın
10 lıraya 5 tane rujunuz olacagına 50 lıra verıp yuzunuze en yakısan dogal gorunumlu organık ruju alın kullanın derım ben

ya ben amway e üye oldum ve ürünlerini kullanıorum ama kızlar şöle bi gerçek var düzenli ve bilinçli kullanmadıınıs taktirde hiçbi ürün net cevap vermiio tedaviye bendede çok sivilce ve siyahnokta problemi var yazın hele cildimin parlamasından usanmıştım artık inş amwayde çözüm bulurum

arkadaşlar ben body shopun kare allıgını kullanmıstım sımdı yuvarlak küçük olandan aldım pembe sür sür geçmiyor yüzüme 4 5kere tekrarlıyorum ki fırçam lancome un fondöteninden memnunum papty özlü göz temzileme jeli e vitaminli makyaj temizleme mendılini aldım çok memnun kaldım ruj aldım bide ama daha açmadım cilt olraka göz şişliği fln olarak baska önerecebileceğiniz bunu kesin al diyebilceğiniz ürünleri var mı vücudum çok kuru ve aşırı çatlak var işe yarar kremi oldumu body shopun catlaklarda fln bilen duyan kullanan var mı lens kullanıyorum gözlerim şiş oluyor aksama kadar pc basındayım vücudum kuru yüzüm normal cild ama alerjik bir bünyem var çok hassas 1 kere sık morarız öle yani :KK1: bugday tenlıyım hangi makyaj cilt vücüt losyonu önerirsiniz parfüm önerilerinizi beklıyorum erkekler için olan ürünlerinden eşine fln alıp memnun kaldıgını duyan varmı erkek arkadasımada traj sonrası kremını almayı dusnuyorumda ?

arkadaşlar ben body shopun kare allıgını kullanmıstım sımdı yuvarlak küçük olandan aldım pembe sür sür geçmiyor yüzüme 4 5kere tekrarlıyorum ki fırçam lancome un fondöteninden memnunum papty özlü göz temzileme jeli e vitaminli makyaj temizleme mendılini aldım çok memnun kaldım ruj aldım bide ama daha açmadım cilt olraka göz şişliği fln olarak baska önerecebileceğiniz bunu kesin al diyebilceğiniz ürünleri var mı vücudum çok kuru ve aşırı çatlak var işe yarar kremi oldumu body shopun catlaklarda fln bilen duyan kullanan var mı lens kullanıyorum gözlerim şiş oluyor aksama kadar pc basındayım vücudum kuru yüzüm normal cild ama alerjik bir bünyem var çok hassas 1 kere sık morarız öle yani :KK1: bugday tenlıyım hangi makyaj cilt vücüt losyonu önerirsiniz parfüm önerilerinizi beklıyorum erkekler için olan ürünlerinden eşine fln alıp memnun kaldıgını duyan varmı erkek arkadasımada traj sonrası kremını almayı dusnuyorumda ?

bende de pembemsi şeftalimsi allığı var küçük yuvarlak olanlardan senin dediğin gibi ben de yüzüme renk veremiyorum onunla..

2 al 1 öde kampanyası vardı haziran başında vanilya serisi için. Parfümü ve vucut spreyini aldım. Hastayım bu kokuya opuyorumnanaktan

Bişey sorucam, çay agacı serisinin siyah nokta için olanı var sanırım. Kullanan varmı ? Etki ediyor mu ? Teşekkürler şimdiden...yerimseniben

Kızlar bu body shop ürünlerine nasıl sahip olabiliriz? kaydirigubbakcemile3
Avon gibi sipariş mi veriliyor,yoksa satılan belli yerler mi var?
Anlamadım :1ninca:

X