Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar kullanan var mı bana yardım edin gözeneklerim çok genişledi bugün bi body shopa gittim ne öğnerirsiniz dedim onlarda gözenek sıkılaştırıcı bi jel varmış onu tavsiye etti mutlaka etki eder dedi kesin kapanır gözeneklerin dedi kullanan var mı aranızda gözenek sıkılaştırıcı etki etki mi gerçekten iyi mı yardım edin

arkadaşlar kullanan var mı bana yardım edin gözeneklerim çok genişledi bugün bi body shopa gittim ne öğnerirsiniz dedim onlarda gözenek sıkılaştırıcı bi jel varmış onu tavsiye etti mutlaka etki eder dedi kesin kapanır gözeneklerin dedi kullanan var mı aranızda gözenek sıkılaştırıcı etki etki mi gerçekten iyi mı yardım edin

ben yüz yıkama jelini ve peelingini kullanıyorum çay ağacı özlü olan çok memnunum çok güzel temizlio bence ama gözeneklerin çok genişlediyse eczanede cilt analizi yaptırıp ordanda bi ürün alabilirsin ben novidermin ürünlerini almıştım eczaneden çok memnun kalmıştım body shoptan daha etkiliydi

ben yüz yıkama jelini ve peelingini kullanıyorum çay ağacı özlü olan çok memnunum çok güzel temizlio bence ama gözeneklerin çok genişlediyse eczanede cilt analizi yaptırıp ordanda bi ürün alabilirsin ben novidermin ürünlerini almıştım eczaneden çok memnun kalmıştım body shoptan daha etkiliydi

bilmiyorum ki iyi gelir mi o kadar çok para döktüm ki bu ürünlere artık çok tedirgin oluyorum alırken

bilmiyorum ki iyi gelir mi o kadar çok para döktüm ki bu ürünlere artık çok tedirgin oluyorum alırken

ben baya memnun kalmıştım bi ara baya bi sivilce çıkmıştı yüzümde 2 günün sonunda baya bi düzelme olmuştu aşırı pahalı değillerdi hatırladığım kadarıyla ama bence önce gözenekleri düzeltip body shop ürünlerine öyle dönebilirsin ben öyle yaptım
bide vichy nin normaderm serisinde baya etkili bi set war onunda testerını wermişlerdi oda harikaydı ama fiyatı biraz fazlaydı yanlış hatırlamıyosam

arkadaslar slm daha bugun siteye uye oldum pek bi bilgim yok :) yarin body shopa gidip parfum bakmayi dusunuyorum ciceksi veya cikolata gibi kokan bildiginiz bi parfum varmi ?

arkadaslar slm daha bugun siteye uye oldum pek bi bilgim yok :) yarin body shopa gidip parfum bakmayi dusunuyorum ciceksi veya cikolata gibi kokan bildiginiz bi parfum varmi ?

chymara güzel kokar bence.. içinde praline notası var çkolataya en benzer parfümü o olsa gerek..

ben yüzde yağlı yağlı kalan nemlendiriciler kullanamıyorum
yaklaşık 6 ay önce profilodaki body shopa gittim ve yağlı bırakmayan krem istedim
bana SEAWEED MATTIFYING gündüz krem erdi
krem TAM İSTEDİĞİM GİBİ..
sürdüğün an rahatlatıyo ve cildim hemen emiyor ve yağ hissi yok
sonuç pamuk gibi bir tenim oluyor

Çok ÇOk memnunum fazlasıyla tavsiye ederim a.s.

body shop un bir parfümü vardı..mavi renkli hem fiyatı uygun hemde çok güzel hafif bir kokuydu malesef artık üretilmiyormuş şansıma :KK43:

ocean lı bişeydi ama şimdiki oceanus değil..kırmızısı da fena değildi gerçi..

body shop un bir parfümü vardı..mavi renkli hem fiyatı uygun hemde çok güzel hafif bir kokuydu malesef artık üretilmiyormuş şansıma :KK43:

ocean lı bişeydi ama şimdiki oceanus değil..kırmızısı da fena değildi gerçi..

aqua lily mı diyorsun ?
mavi olanın bende seti var çok az kullandım pek begendigimi söyleyemeyecegim

çilekli kremleri çok meşhur bende çilek hastası olarak dayanamadım aldım ama öncelikli isteğim cildimi nemlendirmesydi.hiç memnun kalmadm iyi nemlendirmiyor:/

kızlar bende geçen hafta yosun özlü temizleyicisini,toniğini aldım bir de göz makyaj temizleyicisinden 1 alana 1 bedava kampanyası vardı daha yeni başladım kullanmaya inş. memnun kalırım kaydirigubbakcemile2
yosun özlü nemlendiricisini almayı düşündüm ama almadım kullanan var mı memnunmusunuz ?

Son düzenleme:
kızlar bende geçen hafta yosun özlü temizleyicisini,toniğini aldım bir de göz makyaj temizleyicisinden 1 alana 1 bedava kampanyası vardı daha yeni başladım kullanmaya inş. memnun kalırım kaydirigubbakcemile2
yosun özlü nemlendiricisini almayı düşündüm ama almadım kullanan var mı memnunmusunuz ?

Nemlendirme için Body shop'un kenevir serisini öneririm boshayallersmile

kızlar ben seaweed serisinden peeling ve kil maskesi aldım fakat tea tree serisinin peelingiyle değiştirmeyi düşünüyorum daha etkili gibi gözüküyo tea tree serisi .önerisi olan varmı bu konuda ne yapsam?

X