istanbul g.o.p da kiralık daire arıyorum acil!!

DerinSu

Guru
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
20.776
47
merhabalar.biz iki kişilik bir aileyiz.çocuk yok.istanbul gop küçükköyyolu olabilir merkez mah.olabilir....sultançiftligi,küçükköy gazi mah.hariç oralar işimize uzak kalıyor.2oda1 salon yada 1 oda 1 salon olabilir.küçük de olsa temiz ve bize yetecek bir ev arıyoruz.kirası en fazla 400 ytl.şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar yok mu hiç dairesi olan yaa.çok acil lazım.eşimin ailesinle oturuyoruz artık ayrı ev istiyoruz da.bayrampaşada da olur kartaltepe falan sagmalcılar...nolursunuz bişyler yazın bakmadıgım emlak sitesi kalmıyor hergün son umut buraya da yazdım offff.

arkadaslar çok acil lazım bana.yokmu gaziosmanpaşada oturan hiç.kendi evinizde olmasa olur taabiki etrafınızda varsa bi haber verirmisiniz acaba bana.sahibinden olmasını istiyoruz.iki kişiyiz.eşimin maaşı fena degil.lütfen oralarda kiralık ev göreniniz olursa bi haber versin ALLAH RUZASI İÇİN:çok üzgünüm:

Canım ben gaziosmanpaşalıyım. Yakın zamanda dedemin kiracısı çıkıyor hbr veririm sana o zaman.
yıldıztabya tarafında.

Canım ben gaziosmanpaşalıyım. Yakın zamanda dedemin kiracısı çıkıyor hbr veririm sana o zaman.
yıldıztabya tarafında.

canım sagolasın.tamam bekliyorum sabırsızlıkla.eşim yıldıztabya istemeyebilir ama sen yinede haber verirsin canım oldu mu.öptümsositososito

herkese selam arkadaslar...bu konuyu 2008de de açmışım o zaman ev bulmuştuk...şimdi yine taşınmamız gerek...yeniden soruyorum..lütfen GAZİOSMANPAŞADA kiralık evi olanlar yardımcı olabilir mi...acilen çıkmam gerek...bağlarbaşı mahallesi,küçükköyyolu ve rami havuzbaşı taraflarıda olabilir..lütfen acil yardım...emlakçılardan bakamıyorum çünkü sahibinden istiyorum...

herkese selam arkadaslar...bu konuyu 2008de de açmışım o zaman ev bulmuştuk...şimdi yine taşınmamız gerek...yeniden soruyorum..lütfen GAZİOSMANPAŞADA kiralık evi olanlar yardımcı olabilir mi...acilen çıkmam gerek...bağlarbaşı mahallesi,küçükköyyolu ve rami havuzbaşı taraflarıda olabilir..lütfen acil yardım...emlakçılardan bakamıyorum çünkü sahibinden istiyorum...

sahibinden.com sitesine baktınız mı?

X