Asker Eşleri

rxuxyanaz

KOCALARI AZDIRMA BAKANI:)
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
4.864
15
40
kızlar asker eşleri ile açılan bütün topikler silinio lüffen konuşmalarımıza daha dikkat edelim yeniden konu açıyorum umarım silinmez hadi asker eşleri paylaşımları bekliyorum:içelim:

günaydın arkadaşlar nasılsınız neden kimse topige paylaşım yazmıyor yine kapanır diemi

Selam sizede günaydın hayırdır topicler niye silindi acaba bende yeni üye oldum sataşma var herhalde konuyu ben bilmiyorum inşallah önemli değildir.Umarım bundan sonra böyle tatsız şeyler olmaz,bizler çok değerli bir meslek grubunu temsil eden eşleriz.herkes birbirine daha saygılı olursa sorun yaşanmaz.Herkese selam ve sevgiler sunuyoruma.s.

Selam sizede günaydın hayırdır topicler niye silindi acaba bende yeni üye oldum sataşma var herhalde konuyu ben bilmiyorum inşallah önemli değildir.Umarım bundan sonra böyle tatsız şeyler olmaz,bizler çok değerli bir meslek grubunu temsil eden eşleriz.herkes birbirine daha saygılı olursa sorun yaşanmaz.Herkese selam ve sevgiler sunuyoruma.s.

hg aramıza paylaşımlarını bekjliyoruz

valla bende asker eşiyim ama geçen topiğe hiç yazamıyordum o kadar karışıktıki ben artık takip edemez oldumuştum ve uğramıyordum bile.inş bunda daha seviyeli saygılı sohbetlerimiz ve güzel paylaşımlarımız olur..hadi hayırlısı....

Eşim Başçavuş Iki çocuk Annesiyim ASLINDA BEN ASKER EŞLERİ İÇİN ÜYE OLMUŞTUM AMA GÖREMEDİM İNŞALLAH GÜZEL SOHPETLER ETME İMKANI BULURUZ

günayydınlar herkeseElini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

iyi akşamlar şekerler nasılsınız bakalım ben yogunum ya kardeşim ve arkadaşı buradlar ve 1 hafta kalacaklar pek giremiorum onlarl zaman geçiioum ama öslüom sizi ugramadan da yapamıom herkse iyi geceler tatlı rüyalar canlarım öpüldünüz...

X