Hamilelikte Karın Ağrısı Çeken Var mı?

kızlar bende 4-5 haftalık hamile olduğumu öğrendim. keseyi görmek için önümüzdeki cuma gidicem. ama aşırı derece karın ağrım var bazende yanlarım bazende belim çok ağrıyo :KK43: çok korkuyorum ben ya :KK43: hatta cumayı beklemeden pazartesi gidicem doktoruma kötü bişe yoktur değilmi :KK43:(

kızlar bende 4-5 haftalık hamile olduğumu öğrendim. keseyi görmek için önümüzdeki cuma gidicem. ama aşırı derece karın ağrım var bazende yanlarım bazende belim çok ağrıyo :KK43: çok korkuyorum ben ya :KK43: hatta cumayı beklemeden pazartesi gidicem doktoruma kötü bişe yoktur değilmi :KK43:(

nnagihan cok sevindim hamile olduguna :KK70: Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin daha bi kac hafta once benim konuma yazdigin mesajda ''Allah bana da nasip etsin'' demistin :KK70: cokkkkk sevindim.korkma bence korkulacak bisey yok ilk aylarda adet olucakmissin gibi agri yapiyor rahim hamilelige alismaya calisiyor. o yuzdendir.Rabbim isteyen herkese sag salim saglikli sihhatli bebek sahip olmayi nasip etsin. zemuszemus

canim bu kazla ilgili bi agri sag tarafa uzan sicak tut karnini iyilesirsin

nette hafta hafta belirtileri okuyorumda neredeyse ne yazılıyosa hepsini yaşıyorum 2 aydayım karın ağrısı başta daha çoktu şimdi bel ağrısı başladı ama doğalmış bel genişlemeye başladığından 8 haftada bel ağrıları başlıyormuş...:teselli:

benimde 20 haftalık belim çok kötü agrıo uzanıp kalkarken sakat gibi oluorum :KK43:(

arkadaşlar benimde ağrım çok bende 6 haftalık hamileyim .. ama adetim geçikti geçikeli lkarın ağrım hep var bazen hafifliyo ama genelde var bu ağrılar .. doktor normal dedi ama hiç geçmiyor ki :KK43:(( bende korkuyorum haliyle :KK43: bu durumu aynen yaşayan varmı :KK43:

nnagihan cok sevindim hamile olduguna :KK70: Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin daha bi kac hafta once benim konuma yazdigin mesajda ''Allah bana da nasip etsin'' demistin :KK70: cokkkkk sevindim.korkma bence korkulacak bisey yok ilk aylarda adet olucakmissin gibi agri yapiyor rahim hamilelige alismaya calisiyor. o yuzdendir.Rabbim isteyen herkese sag salim saglikli sihhatli bebek sahip olmayi nasip etsin. zemuszemus

ALLAH razı olsun cnm benim. rabbim tüm iteyenlere nasip etsin ama benim ağrılarımhala devam ediyor. bazen korkuyorum açıkcası doktor normal diyor ama bu kadar ağrıda normal mi hep gün içerisinde o karın ağrısı benimle hafifte olsa belli ediyor kendini :KK43: bende korkuyorum neyse bu gün doktor randevuım var yine sorucam kendisine işallah hayırlı haberlerle dönerim

insallah hayirli haberlerle donersin. zaman ne cabuk geciyo ben de senin gibi yaziyodum buraya ilk haftalarim agrim cok oluyodu. simdi 20 haftalik oldum bile daha dun aksam karin agrisindan dolayi kivraniyodum.rahim surekli buyuyor ve bu da bagirsaklara baski yapiyo.gazdan dolayi da karnin agrir.bu cok normal.karin kaslarin geriliyo bu da bazen halk arasinda balik eti yada et kesigi derler o tarz agrilar da yapiyo.korkulacak bisey yok sadece cok yorulmamaya bak.

insallah hayirli haberlerle donersin. zaman ne cabuk geciyo ben de senin gibi yaziyodum buraya ilk haftalarim agrim cok oluyodu. simdi 20 haftalik oldum bile daha dun aksam karin agrisindan dolayi kivraniyodum.rahim surekli buyuyor ve bu da bagirsaklara baski yapiyo.gazdan dolayi da karnin agrir.bu cok normal.karin kaslarin geriliyo bu da bazen halk arasinda balik eti yada et kesigi derler o tarz agrilar da yapiyo.korkulacak bisey yok sadece cok yorulmamaya bak.

ALLAH razı olsun sğl. dün doktora gittim şuan ALLAH a çok şükür herşey normal. 15 gün sonra gel hem kalp atışlarına bakalım hemde gerekli tettkikleri yapalım dedi. rabbim hayırlısını verir inş. ağrılarım için normal dedi. minoset verdi . ağrın çok olduğunda içebilirsin dedi. ama öyle tuhaf ki resmen ağdet sancısı çekiyorum ben. gerçi bu kimin 2 ay kiminde 4 aya kadar devam edermiş kimi her adet gününde ağrı çekermiş hamileliğinde. rabbim hepimize hayırlısıyla sağlıklı sıhatli evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin. benim için çok mucizeydi hamilelik rabbim bana bebeğimi bağışladı inş kucağımada almayı nasip eder.

mrb arkadaşlar benım de karnım sanki adet oplcakmişim gibi agrıyor 5 gün var adetimede gögüs uclarımdada acıma var 4 aydır bebek istıyoruz insallah hamileyimdir ilk zawanlarda sizinde olmışmuydu t.ee

olabilir arkadasim insallah hamilesindir. ben de ilk goguslerimden anlamistim bi farklilik oldugunu adet olucakmisim gibi de deil daha farkli aciyodu ve gobek etrafima igne batar gibi karincalanma oluyodu.

slm bn siteye yeni katıldım 2aylık hamileyim ilk hamileliğim ve bebegime bsey olcak dıye cok korkuyorum rabbım herkesn bebegını bağışlasın annelerıne.ilk zamanlarda sıddetlı agrım oluodu bı ara hafıfı kanamam oldu dktr gttm bsy yok dedı ama dusuk tehlıkesı var dedı progestan kulllanıorum gunde 3 defa 2ser tane.3 gun snra tekrar gtcem ve kalp atslarını duycam bebegmın inş. kotu bey yoktur.sizinde byle bsey basınıza geldımı acaba

kızlar hala ağrıları devam eden varmı :KK43: benim karın ağrım var. yumurtalıklarım mı kasıklarım mı nerem tam olarak anlayamıyorum ama ağrılarım devam ediyo :KK43:

Selam arkadaslar
Bende ayni derttenim trasferden beridir bel ve karin agrisi cekiyorum.
13. haftamiz bitti insan zorla bulunca cook korkuyor.
Ögrenmek istedigim boyle sancilar cekipte bebegini doguran varmi?
Cok endiseleniyorum dr ne kadar normal desede korkum bir turlu gitmiyor.
RABBIM HEPIMIZIN YARDIMCISI OLSUN INSEALLAHHHH

Selamlar arkadaşlar,yeni üye oldum siteye.
ben 5 hafta 4 günlük hamileyim Allah nasip ederse. bu salı günü dr a gittim ve gebelik kesesini gördü,15 gün sonra gel kalp atışına bakalım dedi.ilaç olarak sadece folik asit verdi.dr a gitmeden önce ve o gün çok karnım ağrıyodu adet sancısı tarzında hatta gece uykumdan uyandım.kanamada yoktu.- dr normal dedi-
ancak son 2 gündür hiç karnım ağrımıyor , mide bulantımda yok acaba bir problemmi var gebeliğimle ilgiliyani ben hiç bir şey hissetmiyorum hamilelikle ilgi..Lütfen beni bilgilendirin çok rica ediyorum.saygılar.

arkadasim insallah kotu bisey yoktur bence normal, ben suan 23 haftalik hamileyim senin gibiyken yani ilk baslarda 3.aya kadar her gunum korkuyla geciyodu cunku bebegin hareketlerini hissetmiyosun bebekle alakali hicbisey bilmiyosun sadece kontrol gunleri goruyosun ultrasonda.surekli kafanda acaba bisey mi oldu diye korku oluyo.ama korkma kimisinde mide bulantilari 6.7 .haftada basliyo yani benim ole olmustu 12.haftada bitti.korkma allah kucagina almayi nasip etsin

Bende 6haftalık hamileyim mide bulantım kesildiği an korkuyorum.12.haftada hissediyormuydunda kormuyordun Allah herkese hayırlı doğum nasip etsin

X