Hamilelikte Karın Ağrısı Çeken Var mı?

slm arkadaşlar benim adetime 6 gün var otururken yumurtalıklarımda ağrı hissediyorum ve göğüslerimin uçları çok ağrıyo ara ara batmalarda oluyo bel ağrısıda var sizce hamile olabilirmiyim bunları yaşayıp hamile olduğunu öğrenen varmı şimdiden tşk ederim.

Kızlar benimde karın ağrım var.Özellikle gece yemek yedıkten sonra artıyor.sabah uyandıgımda agrım yok.
ılk hamılelgımde agrıyla baslamıstı ve düşükle sonlandı bundan sebeb şu an cok korkuyorum :KK43:((( bu konuda deneyımlerı olanlar bana yardımcı olabılır mı? bu arada 5 haftalık hamıleyım.

arkadaşlar benimde ağrım çok bende 6 haftalık hamileyim .. ama adetim geçikti geçikeli lkarın ağrım hep var bazen hafifliyo ama genelde var bu ağrılar .. doktor normal dedi ama hiç geçmiyor ki :KK43:(( bende korkuyorum haliyle :KK43: bu durumu aynen yaşayan varmı :KK43:

ben varım arkadasım ben de 5 haftalık hamıleyım ve agrım hep var.:KK43:(

bende 7 haftalık hamileyim. sürekli şiddetli karın ağrısı çekiyorum. 5 haftalıkken 3 gün süren kanamam oldu. doktorlar düşük tehlikesi dedi. kanamam yok ama şiddetli sancılarım devam ediyo. acaba benim gibi olan arkadaşlar varmı? ve tehlike hala devam ettiği için mi ağrı çekiyorum acaba. yoksa herşey normalmi?kafam çok karışık. kendimi düşüğe hazırladım. aniden olursa psikolojim bozulmasın. yaşayanlarınız varsa bana yardımcı olabilirmi?

Kızlar benimde karın ağrım var.Özellikle gece yemek yedıkten sonra artıyor.sabah uyandıgımda agrım yok.
ılk hamılelgımde agrıyla baslamıstı ve düşükle sonlandı bundan sebeb şu an cok korkuyorum :KK43:((( bu konuda deneyımlerı olanlar bana yardımcı olabılır mı? bu arada 5 haftalık hamıleyım.

ilk düşüklerinin tam olarak belirtileri nelerdi acaba banada düşük tehlikesi dedi ama kanamam devam etmiyor sadece sancılarım var ve çok mrak ediyorum hamileliğimin düşükle sonlama ihtimali ne. lütfen tecrübelerini paylaşırmısın

ya arkadaşlar ben yeni katıldım gruba. benimde adetim gecikti karın ağrım var ama ara ara oluyor göğüslerimde de ağrı var hamilemiyim acaba test de yaptıramadım olursa ilk gebeliğim olacak ve ben korkuyorum:KK43:(

arkadaşlar bende 5haftalık hamileyim karın ağrısından sabah arada geliyo ağrı, geceleri uyuyamıyorum :KK43:(

slm arkadaşlar benim adetime 6 gün var otururken yumurtalıklarımda ağrı hissediyorum ve göğüslerimin uçları çok ağrıyo ara ara batmalarda oluyo bel ağrısıda var sizce hamile olabilirmiyim bunları yaşayıp hamile olduğunu öğrenen varmı şimdiden tşk ederim.
adetının geçmesi gerekiyo bence. mesela ben adetım 20gün geçmişti kan testi yaptım hamie gözükmüyodum ultrasyona falan gırdım yıne bişey yok dedi.20 gun sonra tekrar yaptırdım 5haftalık hamıleymişim nasıl oldu bende anlamadım:KK70: ayrıca adet düzensizliğim var diye önemsememiştim benim içinde süpriz oldu...adet gunun geçsın sonra test yap bence

bu forma yeni katıldım inş.. benimde bebeğim olur bana şans getireceğini düşünüyorum günlerdim bu formdaki hamilelikle ilgili yorumları okuyorum benimde midemde bir baskı var geçen ay 14 nisanda hasta oldum 28 günde bir oluyorum takvime göre bugün adet olmam gerekiyor ama bende 8 gündür gögüslerimde sızlama midemde bir baskı var tam anlayamadım daha önce adetimden bu kadar önce gögüs sızlaması ağrısı olmazdı karın bölgemde de ateş oluyor zaman zaman çok merak ediyorum acaba hamilemiyim lütfen bana cevap yazın tecrübeli anneler anne adayları

aynen bnmde adetlrmde gögsm sızlamzdıı felan aynı snen gbi oldu hamile oldugumu dsnmüodum cnkü karnım adet olcakmısım gbi agrıodu bnce sen hamlesn gbi geldi inşşşş hadi bakalımm hyrlsı bndee aynı senn dedgin gbi oldu cnkü

bu forma yeni katıldım inş.. benimde bebeğim olur bana şans getireceğini düşünüyorum günlerdim bu formdaki hamilelikle ilgili yorumları okuyorum benimde midemde bir baskı var geçen ay 14 nisanda hasta oldum 28 günde bir oluyorum takvime göre bugün adet olmam gerekiyor ama bende 8 gündür gögüslerimde sızlama midemde bir baskı var tam anlayamadım daha önce adetimden bu kadar önce gögüs sızlaması ağrısı olmazdı karın bölgemde de ateş oluyor zaman zaman çok merak ediyorum acaba hamilemiyim lütfen bana cevap yazın tecrübeli anneler anne adayları
aynen bnmde adetlrmde gögsm sızlamzdıı felan aynı snen gbi oldu hamile oldugumu dsnmüodum cnkü karnım adet olcakmısım gbi agrıodu bnce sen hamlesn gbi geldi inşşşş hadi bakalımm hyrlsı bndee aynı senn dedgin gbi oldu cnkü

merhaba ben aranıza yeni katıldım nereye yazacağımı bilmediğim için buraya yazıyorum yanlış yere yazıyorsam yönlendirin beni.ben 7 mayısta korumasız ilişkide bulundum.tam birleşme olmadı ama yinede çok küçük bir risk olabilir de sperm içime kaçmış olabilr şüphesiyle ertesi gün hapını 21-22 saat sonra aldım.13 mayısta her zman olduğum gibi uzunlukta ve şekilde regl oldum.sonrasında da herhangi bir şikayetim yok.10 gün sonra 2 reglimin olmaısnı bekliyorum.ama yinede korkuyorum acaba hamile olabilir miyim:KK43: üstüne görme denilen şey lekelenme gibi olurmuş benimki herzamanki regliydi hiç şüphem yok bundan.eğer 10 sonrada regl olursam artık şüphe duymama gerek yok değil mi?

Son düzenleme:
merhaba ben aranıza yeni katıldım nereye yazacağımı bilmediğim için buraya yazıyorum yanlış yere yazıyorsam yönlendirin beni.ben 7 mayısta korumasız ilişkide bulundum.tam birleşme olmadı ama yinede çok küçük bir risk olabilir de sperm içime kaçmış olabilr şüphesiyle ertesi gün hapını 21-22 saat sonra aldım.13 mayısta her zman olduğum gibi uzunlukta ve şekilde regl oldum.sonrasında da herhangi bir şikayetim yok.10 gün sonra 2 reglimin olmaısnı bekliyorum.ama yinede korkuyorum acaba hamile olabilir miyim:KK43: üstüne görme denilen şey lekelenme gibi olurmuş benimki herzamanki regliydi hiç şüphem yok bundan.eğer 10 sonrada regl olursam artık şüphe duymama gerek yok değil mi?
üstne görme die bişey duydum ama test yaptınmı test yap ozaman anlasılır bence

test yapmadım çünkü regl gecikmesi olmadı.test doğru çıkmazmış gecikme olmayınca.kan testinede gidemiyorum hastaneye maalesef.üstüne görme denilen şey leke gibi olurmuş ve normalden dha kısa sürermiş rengi regl kanaması gibi olsada.benimkinin rengine de zmanıda aynıydı.şüphe duyacağım hiç bişi olmadı şimdiye kadar.yine de gitmek mi lazım doktora ? :S

test yapmadım çünkü regl gecikmesi olmadı.test doğru çıkmazmış gecikme olmayınca.kan testinede gidemiyorum hastaneye maalesef.üstüne görme denilen şey leke gibi olurmuş ve normalden dha kısa sürermiş rengi regl kanaması gibi olsada.benimkinin rengine de zmanıda aynıydı.şüphe duyacağım hiç bişi olmadı şimdiye kadar.yine de gitmek mi lazım doktora ? :S
bence adet olduysan gitmene gerek yok ama içinin rahatlatıcaksa istiosan bi görün doktara

14 haftalıktı cnm doktor gelişemediğini söledi ve vücut dışarı atmaya başlamş aynı gün kürtaj oldum senağlama

Geçmiş olsun canım 14 haftalıkkenmi durmuş kalbi canım?Bu kadar büyükleri kürtajla almıyorlar diye biliyorum:KK43:Şuanki durumunuz nedir?Bendede karın ağrısı oluyor ara ara.Bugün sağ tarafıma kasığıma bir ağrı girdi.Karnımızın büyüdüğündenmi acaba?

Geçmiş olsun canım 14 haftalıkkenmi durmuş kalbi canım?Bu kadar büyükleri kürtajla almıyorlar diye biliyorum:KK43:Şuanki durumunuz nedir?Bendede karın ağrısı oluyor ara ara.Bugün sağ tarafıma kasığıma bir ağrı girdi.Karnımızın büyüdüğündenmi acaba?

arkadaşlar karın ağrısı normal bende yaşadım halen yaşıyorum hiç korkmayın 5.hafta civarı çok şiddetli böbrek bel ve karın ağrısı olabilir. bebeğin kalbi oluştuğu için vücudunzdaki kanı emer tabri caizse bu sizde felaket ağrılara yol açar:))13 . haftalardada kasık ağrısı normal çünkü bebek giderek büyür ve kese genişler. içinizde bir canlı var arkadaşlar tabiki ağrısı sızısı olucak. eğer düşük riskniz olsa doktorunuz uyarır ve Allah korusun böyle bi htimal olsa büyük çoğunlukla erken dönem teşhis konur. siz tüm testler yaptırdıysanz biyokimya pıhtılaşma vs vss Allah ın izniyle korkmayın sakın

arkadaşlar 35+2 günlük hamileyim aksamdan beri karnım sızlıyor sanki, geçmeyen bir ağrı var sebebi nedir acaba tecrübeli anneler yardımcı olabilir mi erken doğum başlangıcı falan olabilir mi acaba :KK43:

arkadaşlar 35+2 günlük hamileyim aksamdan beri karnım sızlıyor sanki, geçmeyen bir ağrı var sebebi nedir acaba tecrübeli anneler yardımcı olabilir mi erken doğum başlangıcı falan olabilir mi acaba :KK43:

bende de sizinkine benzer bir durum var. ben de 26+3 günlük hamileyim son 3 gündür filan ara ara karnımın içi acıyor, ağrı gibi değil bu nasıl tarif edeyim bilemiyorum .10 gün önce dr kontrolüm vardı herşey yolundaydı. bebeğimde her zaman ki gibi gayet hareketli maşallah. ama yine de korkuyorum bu acı neden oluyo diye. böyle bi durum yaşayan var mı arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim

14 haftalıktı cnm doktor gelişemediğini söledi ve vücut dışarı atmaya başlamş aynı gün kürtaj oldum senağlama

canım cok gecmıs olsun benımde dusuk olmustu aynı sorun vardı vucut gerı atmıs benım megerse kan pıhtılasmasından kaynaklanıyomus senınde allah gostermesın ole bısı var mı bunu arastır canım allah yardımcın olsunn

X