Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarini pembeye boyayan veya sprey ile geçici boyayan varmi

E

EU1

Ziyaretçi
KIZLAR SACLARINIZI PEMBEYE BOYADINIZMI BOYADIYSANIZ NASIL BOYADINIZ NERDEN BULDUNUZ BEN SPREY YAPMAYI DUSUNUORUM AMA SIYAH SAÇLARIM SUAN TUTARMI SIZCE NOLUR BILGINIZ VARSA ANLATIN BEN COK MERK EDIORUMbenneyaptımki

canım, saçına pembe rengin tutması için saçının rengini platin sarısına kadar açman gerekir. saçının siyaha boyalı olduğunu söylüyorsun ki bu durumda saçın yanar muhtemelen.
boyasını beyoğlunda anabala pasajında bulabilirsin jeans color diye bi boya. kutusu 40 liraya falan satılıyor fakat tek boyamalık değil, saçın kısaysa 6 ay idare eder.
bi de bu renk çok akıyor, 2 haftada bir saç boyamak gerekiyor.
ben önermiyorum canım a.s. spreyleri bilmiyorum ben de...

tsekkur ederım bende aynı seyı dusundum platıne boyatıcam seneye bu aralar saclarım kısa suan da uzamasını beklıorum platın yaptırdıktan sonra saçımı spreylerle veya dedıgın boyayla boyucam pembeye teskkurler tekrar

evet ben de spreyi de denedim kuaförde de boyattım, saçının altı açılmadan spreyle boyarsan pembe boya mor duruyor:)

ben saçlarımı boyatmadan önce pembe sprey boyayı denemiştim,, ama benimki dandik bişeydi :d tutmadı pek, belli olmadı yani..

benim arkadaşım boyattı saçinin tamamını pembeye çok ta güsel oldu ama 20 günde akıo önler turuncumsu oluo cila yaptırmak gerekio

saçımın rengını platın yapsam spreyler tutar deılmı boyatmak ıstemıorum aslında

saç açıldıktan sonra her renk tutar canım :)

ben pembe kaynak taktırmıstım canım.. genellikle kuaförlerde renkli kaynaklar var bazıları gercek bazıları sahte. ama benım taktırdıklarım gercekti... fiyatı da ucuz bişey . bence sacını boyatma. ben de pembe kaynak almıstım tanesı 3 milyondu... öyle fazla abartmana da gerek yok. mesela tanesı 3 milyondan 3 tane taktırsan yeter. buda sana 9-10 milyona falan patlar.......:)

canım ve de bence sacını boyatma benım arkdaslarım boyatttılar boyattıkları yerler keçe gibi oldu. ve bir arkadasım sacını boyattıgı ıcın doktora falan gıttı ozel sampuanlar kullandı ve sacları iğrenc oldu.. keçe gibi boyandıgı yerler.

kızlar saçlarımı pembeye boyatmıcam spreyle gecıcı boyucam ama ilk saçımın rengını açtırmam gerek

kızlar saçlarımı pembeye boyatmıcam spreyle gecıcı boyucam ama ilk saçımın rengını açtırmam gerek

sprey boya dediqin nasil bise peki su normal kozmetikcilerde satilani diyorsan onlar ise yariyormu ya biz arkadasla almistik pembesini ikimizinde saclari koyu sadece pembe pembe simler olustu sonrada kayboldu qitti dediqin baska biseymi bilqi verirsen sevinirim :)

X