5-6 aylık hamile olanlar ne kadar kilo aldınız?

ben 7.ayın içindeyim canım.52 kilo ile hamile kalmıştım ve şu an 11 kilo almış bulunmaktayım.Vatana millete hayırlı olsun :))) ben kilolarıma değil de selülitlerime üzülüyorum daha çok.o kadar kötüler ki.Napalım sağlık olsun :icecream:

çatlaklar da oluştu mu sende ebrunver, çatlaklar genelde hangi ay oluşuyor? ve 11 kiloyu en çok hangi ay aldın ?

çatlaklar da oluştu mu sende ebrunver, çatlaklar genelde hangi ay oluşuyor? ve 11 kiloyu en çok hangi ay aldın ?

canım günaydın bende 7 ayıma girdim 3 kilo aldım toplamda henüz çatlaklarım yok ama asıl bu aydan itibaren başlıyormuş zaten önlemini almak lazım anlayacağın.:nazar:

cnm bende 6 aylığım 52 ile hamile kaldım suan 60ım en 5. aya kadar 5 kilo aldım buay tatilde fazla kaçırıp 3 kilo aldım:KK43:

valla canım 4.aydan sonra sapıttı sanırım a.s şu an çatlak filan yok :))) o da olursa beni koyun müzeye gitsin :roflol: doktora kalsa diyo ki sen normal kiloda hamile kaldın.şu an ki kilon çok iyi.bebekte kilolu dedi. ama ben neden rahatsız oluyorum??? tartıda ömrümce görmedim 60 lı kiloları kafamçokkarıştı

Ben 22. haftamdayım, toplamda 6 kilo aldım ama kızımın da ağırlığı normalden fazlaymış, 10 gün ileriden gidiyormuş.

ben şuan altı aylık hamileyim bu ayıma kadar sadece 2 kilo aldım...bebeğimin kilosu da normal çok şükür...

merhaba bende 6 aylık hamileyim ve 1 kilo aldım..çatlakta yok şükür..ama son 3 ay ne olur bilemem..umarım aynen devam eder..
bu arada bebişin kilosu iyi...

kızlar ben 3. ayıma giricem ve 2 kilo falan aldım.ve bacaklarımda baldırlarımda catlaklar basları kırmızı kırmızı kafamçokkarıştı dün bi baktım ki gögüslerimde catlamaya baslamıs:sm_confused: allah allah şimdiden daha ne bu yawlaelaelaelaelae ama bayaa bi gögüslerim büyüdü.bebeğim saglıklı olsunda onlar möhüm deelll:eek::eek::eek::eek:

4,5 aylık hamileyim 3 kilo aldım doktorum normal olduğunu söylüyor.çatlaklara gelince ise karnım da henüz yok,ama hamile kalmadan önce evde kedi besliyordum o yüzden bacaklarım da kedinin tırmalamasından kaynaklanan pençe izleri vardı.ve o izle acayip şekilde koyulaştı çok şaşırdım valla inşallah geçer öyle kalmazz .bide kalçalarımda hafif çatlamalar var.

Son düzenleme:
kilo alımları ve çatlaklar bünyeden bünyeye değişiyor demek ki. çok değişken bir tablo kızlar. kimi arkadaş 11 kilo aldım derken diğeri 1 kilo almış.

Valla suana kadar 1-2 kilo almış arkadaşları gerçekten tebrik ediyorum. Resmen bütün gün otla besleniyorum, ayrıca spor yapıyorum yine de çok dikkatli gitmeme rağmen 6 kilo aldım 5.5 ayda.

ya arkadaşlar sizi duyunca kendimi çok şişko görüyorum.6 ayda 10 kilo aldım.59 la başladım şimdi 69 um.
ya ben niye bukadar şişko oldum.sonuna ALLAH KERİM

aranızda en kötü benim arkadaşlar ben 47 kilo ile hamile kaldım şimdi 58 kiloyum ve 21 haftalık hamileyim.çatlak oluşmadı ama gögüslerim o kadar büyükki 70 beden kullanıyordum şimdi 85 beden oldu.ama kimse 11 kilo aldıma inanmıyor çünkü çok zayıf görünüyorum.ama o kadar hantallaştım ki vücudumu zor taşıyorum.senağlama

ben 5.5 aylık hamileyim 52 ile hamile kaldım şuan 56yım ama iştahım buaya manyak açıldı boğazımı durdurmaya çalışıyorum

ben 26 haftalık hamileyim,48 kiloyla başladım şimdi 65 kiloyum.daha da alıcam bu gidişle çünkü ne istersem yiyorum,amaaaaan bi daha mı alıcaz veririz bunları da

X