Erken Hamilelik Belirtileri

amin canım sizin hafif ağrı oluyormuş benimki dayanılmaz oluyor bazen bi vuruyor yerimden kıpırdayamıyorum inşallah hamileliktendir valla ben 9 ay da çekmeye razıyım yeter ki hamilelilkten olsun...şafak 5kafamçokkarıştı

Ben de 9 ay çekmeye razıyım valla..
Özellikle sabahları kasıklarda ağrı hissediyorum hafif..
Benim de 5 günüm kaldı..6 ağustosta bekliyorum adeti..
Hayırlısı olsun:1rolleyes:

merhaba arkadaşlar..
ben de adetimin 34. gününde test yapmıştım..bhcg değerim 300 civarında çıktı..doktorum hamilesin dedi ama 2 gün sonra testi tekrarla dedi..kasıklarımda ağrı vardı, midem bulanıyordu ve göğüslerimde de hassasiyet vardı..2 gün sonra testi tekrarladığımda değer 2ye katlanmadı ve maalesef dış gebelik vardı.neyseki erken dönemde teşhis edildiği için ilaçla atlattık..
bu yüzden herkese önerim gebeliğinizi farkettiğinizde mutlaka hemen doktora gitmeniz ve sıkı bir takibe girmeniz..hamileyim diye doktoru sakın ertelemeyin..
herkese sağlıklı günler

merhaba arkadaşlar..
ben de adetimin 34. gününde test yapmıştım..bhcg değerim 300 civarında çıktı..doktorum hamilesin dedi ama 2 gün sonra testi tekrarla dedi..kasıklarımda ağrı vardı, midem bulanıyordu ve göğüslerimde de hassasiyet vardı..2 gün sonra testi tekrarladığımda değer 2ye katlanmadı ve maalesef dış gebelik vardı.neyseki erken dönemde teşhis edildiği için ilaçla atlattık..
bu yüzden herkese önerim gebeliğinizi farkettiğinizde mutlaka hemen doktora gitmeniz ve sıkı bir takibe girmeniz..hamileyim diye doktoru sakın ertelemeyin..
herkese sağlıklı günler

Bu dış gebelik beni korkutuyor..İlaçla nasıl bir tedavi uygulanıyor? bebek kendiliğinden mi düşüyor?:uhm:

kızlar doğru dr çok önemli benim ilk dr 3 senemi aldı çok şükür şimdiki dr buldum ve şu an hamileyim

Ben de 9 ay çekmeye razıyım valla..
Özellikle sabahları kasıklarda ağrı hissediyorum hafif..
Benim de 5 günüm kaldı..6 ağustosta bekliyorum adeti..
Hayırlısı olsun:1rolleyes:

canımadetlerimiz aynı gün inşallah ikimizde olmayız inşallaahhhhhhhhh.sen ne kadardır istiyorsun

canımadetlerimiz aynı gün inşallah ikimizde olmayız inşallaahhhhhhhhh.sen ne kadardır istiyorsun

Canım ben kendimi bildim bileli istiyorum aslında..Ama şu 2 aydır çalışma yapıyoruz..Hayırlısı bakalım.Daha 5 günüm var ama adet olucakmışım gibi geliyor.Çok üzgünüm çoookTuvalete gidip kontol ediyorum bir şey yok..Hem göğüs uçlarım hassas hem de belim biraz sancıyor.Karnım da hafif şiş ,sanki gaz var gibi..:çok üzgünüm:

merhaba kızlar.nasılsınız.bugün yine sabahın 6 sında ağrılarla uyandım.bugün farklı ağrılarda yaşadım.sağ kasığımdan şeyime doğru bıçak saplanıyor gibiydi.hamile arkadaşlar yaşadığınız belirtileri yazar mısınız lütfen.ben önceden adet olacağım gün ağrı çekerdim ama bu ay çok farklı ve daha değişik ağrılar var bende.adetime 2 gün kaldı İnşallah olmam hamileyimdir.:Saruboceq:

merhaba kızlar.nasılsınız.bugün yine sabahın 6 sında ağrılarla uyandım.bugün farklı ağrılarda yaşadım.sağ kasığımdan şeyime doğru bıçak saplanıyor gibiydi.hamile arkadaşlar yaşadığınız belirtileri yazar mısınız lütfen.ben önceden adet olacağım gün ağrı çekerdim ama bu ay çok farklı ve daha değişik ağrılar var bende.adetime 2 gün kaldı İnşallah olmam hamileyimdir.:Saruboceq:

Aynen canım ben de garip bir kasık ağrısı ile uyanıyorum sabahları..Ama değişik bir ağrı..sanki kasık bölgem şişiyor gibi:bbo:

Aynen canım ben de garip bir kasık ağrısı ile uyanıyorum sabahları..Ama değişik bir ağrı..sanki kasık bölgem şişiyor gibi:bbo:

ben önceden kasık ağrısı nedir bilmezdim.10 gündür ara ara ağrı gelip gidiyordu ama bugün çok kötüydü.İnşallah yaşadıklarımız hamilelik belirtisidirde o zaman bu ağrıları 9 ay çekmeye razıyım ben.yeterki sağlıklı bir bebişimiz olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Şu internette satılanm erken gebelik testi fortel den alsam mı acaba fisfisfis

adetin ne zamandı canım.birkaçgün kaldıysa eğer fortelin kargoyla gelmesi birkaçgünü bulur zaten.diğerlerine göre fiyat farkıda var galiba.adetin çok yakınsa gerek yok bence ama yinede sen bilirsin

ULTRASONLA GEBELİK TANISI

Adet gecikmesi bir haftayı geçtiğinde gebelik testi yapılmaksızın vajinal ultrasonla gebelik tanısı konabilir. Abdominal (karından bakılan) ultrasonla ise adet gecikmesi en az 10 gün olmalıdır.

Böyle bir yazıya rastladım şimdi...CADIARZU

Kızlar bir de sanki benim iştahım arttı gibi bu aralar.Normalde fazla iştahlı biri değilimdir..
Acaba hamiş olmayı çok istediğim için mi bunlar..Psikolojik mi? Hayırlısı bakalımfisfisfisşutarafagitti

bu hamilelerin belirti yazacağı yok.ben çıkıyorum kızlar.Dilerim Allahtan isteyen herkes en kısa zamanda hamile kalsın.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:kendinize çok iyi bakın.vaktim olursa bugün uğrarım yine.görüşürüz.:enbuyukkk:

canım aynı bende senin gibiyim benimkilerde çok farklı ve adetime 2 hafta kala başladı benimde 5 gün var inşallah hamileyizdir.rabbim duy sesimizi...herkez hamilelik belirtisi diyor bakalım ne güzel senin gününe az kalmış inşallah olmazsın canım...

X