Aşılama Klomen ve Pregnyl iğnesi kullananların paylaşım alanı..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar selam, 7 kasım da çatlatma iğnesi olmuştum.3 gündür karın kasık ve bel bölgemde yoğun kramp ve ağrılar var.Biraz araştırdım hamilelik belirtisi olabilirmiş ama çok ta umutlanmak istemiyorum.Sizce olabilirmi? Zavallı eşimde umutlandı ona mahçup olmak istemiyorum artık.Lütfen tecrübeniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

nursima canm bende de çatlatma iğnesinden sonra kramp ve ağrılar oldu bayağı şiddetliydi kıvranıyodum ama malesef bebek deilmiş kist olmuş o yüzden ağı yapmış inşallah sende ki ağrının sebebi bebektir canmsenağlama

arkadaşlar bende bu ay ilk kez flomen kullanacağım. hayırlsı inşallah.. bakalım umarım hapa gerek kalmadan hamile kalabilirim.dua edin.....

nursima canm bende de çatlatma iğnesinden sonra kramp ve ağrılar oldu bayağı şiddetliydi kıvranıyodum ama malesef bebek deilmiş kist olmuş o yüzden ağı yapmış inşallah sende ki ağrının sebebi bebektir canmsenağlama
canım inş.hamişlik belirtisidir.Benim göğüslerimde aşırı gergin.Adetime daha 15 gün kala bu belirtiler olmazdı normalde.İnş.hayırlısı olsun.

merhaba canım bende yenıyım sıtede bıraz karısıklık yasıyorum ama napalım ıdare ederler galıba:)

slm ben aranıza yeni katılıyorum 13 aylık evliyim bebiş istiyoruz ama olmadı dr dittim bana klomen verdi sonra pregnly diye iğne oldum 1ay ilişki dedi geçen ay ama bebiş olmadı bu ayda gittim yine aynı ilacı vedi yarım kullanmaya başlıcam bakalım hayırlısı umarım hamişkalırım aranızda bu ilaçları kullanıp hamile kalan varmı.

selam elbinece sana uygulanan tedavi şeklinin aynısı şuan bana uygulanıyor bende senin gibi klomen kullandım ardından pregnly vuruldum şuan beklemekteyim ama seni okuyunca biraz umutsuzluğa kapıldım 28 kasımda test yaptıracağım... bakalım hayırlısı inşallah olur...

sen yinede umudunu yitirme ben hala yitirmedin benim bu 2. kullanışım hapıma yarın başlıcam umarım bu sefer olur inşallah.

merhaba,
bende aranıza yeni katıldım sayılır. yaklaşık 14 aydır bebek istiyoruz bir sorunumuz yok ama çok şükür. bu ay klomene başladık. iğnemide vuruldum. şimdi beklemedeyim:) ama kasıklarımda değilde karnımda biraz ağrılar var. takvim yapsak mı acaba, herkesin atarihini yazalım, süper olmazmı:)

:asigim:bende aynı kullandım ama negatıf umudum KALMADI ARTIK4 AY UGRASIYOM

:asigim:bende aynı kullandım ama negatıf umudum KALMADI ARTIK4 AY UGRASIYOM

yaz yağmuru umutlar hiç bitmemeli sakın böyle yapma,tıp okadar ileri durumda ki herşeyin bi çaresi var eminim bunun da bi çaresini verecek allahım bize...hepimiz çok iyi anneler olacağız.bence güzel düşünelim güzel şeyler olsun hayatımızda :dance:

aum benim bu 2.ayım ilk ayda çok nadir kişi kalmış sanırım.ama sakın umudunu yitirme stres yapma yeter,

arkadaşlar ben klomen ve pregny kullandım bu ay. bu ilk denememizdi. adetim geçeli 2 gün oluyor yarında olmassam 25 kasıma hamilelik testi verdi dr şimdi.inş hamileyimdir

Ecem Allah hakkında en hayırlısını versin canım. Kendini çok kaptırma. Ben de 2 ay klomen ve pregnyl iğne kullandım ama olmadı sonra doğala geri döndük gene olmadı. Yarın da rahim filmim çekilecek, klomenim de bitti. Dua edin kızlar. Rahat geçsin ve sonuçlar güzel çıksın. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

X