Callanetics Egzersizleri

Ben başladım yapıyorum ama 10 günde 10 yaş gençleşin var türkçe dublaj onu indirdim doğru olanı yapıyorum değil mi onu 21 gün yapıcaz öyle mi?

fazla sporcu poposuna sahip bence videodaki kadınlar
minicik iki toptan oluşan popolara sahipler
nedense hala 21 gün yapacağıma kendimi ikna edip de başlayamadım
eski olandan mı yaptın peki sen?
eskiyle yeni arasında fark var mı hareketlerde
onu da indireyim ona göre...
plates yapıyorum ben de ama onda da düzen oturtmadım ne yazık ki platesin faydasını çok görüyorum özellikle de sırt ağrılarımı geçiriyo yaşım küçük olmasına rağmen göğüslerim büyük olduğu için sanırım sırtımda devamlı ağrı olur ona çok iyi geliyo plates

eskiyle yeni arasında fark var ,benzer hareketler de var değişikler de...
büyük göğüs sorunu bende de var, sırtım büyümeleri durduktan sonra ancak 4-5 sene taşıyabildi onları sonra da doğal olarak skolyoz sorunu başladı, o nedenle yüzme ve pilatesi bırakamıyorum. Daha önce callı eski videodan yapıp platesi bırakmıştım sonra sırt ve ona başlı başka ağrılarım tekrar başlayınca pilatese de tekrar başladım klasik callda yeterli sırt hareketi yok sanırım fakat evolotion da pilatestekine benzeyen sırt hareketleri var.

Merhaba,

Lütfen nasıl indireceğim konusunda yardım eder misiniz?
Gerekli linkleri tıklıyorum ama indirmeyi bir türlü başaramadım.
Ben de bir an önce başlamak istiyorum. Yada DVD ve kitaba nasıl sahip olabiliriz.
Bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilir mi?

:84::KK59:

eskiyle yeni arasında fark var ,benzer hareketler de var değişikler de...
büyük göğüs sorunu bende de var, sırtım büyümeleri durduktan sonra ancak 4-5 sene taşıyabildi onları sonra da doğal olarak skolyoz sorunu başladı, o nedenle yüzme ve pilatesi bırakamıyorum. Daha önce callı eski videodan yapıp platesi bırakmıştım sonra sırt ve ona başlı başka ağrılarım tekrar başlayınca pilatese de tekrar başladım klasik callda yeterli sırt hareketi yok sanırım fakat evolotion da pilatestekine benzeyen sırt hareketleri var.

plates sırtımın ağrısı şiddetlendikçe aklıma geliyo gerçi hastalık noktasına gelmedi çok şükür yenisini indireyim o zaman çok merak ediyorum 21 günde bende ne değişiklik olacak gayet de tombulum o kadar verdiğim kiloya rağmen :KK43:
teşekkür ederim yardımın için :KK70:

Sırt ağrılarım artık dayanılacak gibi değil lütfen nasıl indiriyorsunuz nereden indiriyorsunuz yardım edermisiniz?

Sırt ağrılarım artık dayanılacak gibi değil lütfen nasıl indiriyorsunuz nereden indiriyorsunuz yardım edermisiniz?

sırt ağrısına bu iyi geliyor mu bilmiyorum ama plates çok çok iyi geliyor
burda da indirmek için yanlış hatırlamıyosam link sayfa 206 da var

yalnız callanetics evolution u indirmek için link yollayabilirseniz çok sevinirim çünkü bulamadım ben :KK43:

birinci saatimi tamamladım, üstünden yirmi dakika falan geçmiştir ama bacaklarım resmen hala alev alev, ayakta dururken titriyorum, ve bu etkiyi yapması çok hoşuma gitti! ki bu benim hamlamamla alakalıdır daha çok ama asıl sorunum bacaklarımın lobut gibi olması olduğu için özellikle oraya odaklanmış bi egzersiz olması çok iyi denk geldi işe yaradığını hissediyorum. leslie 5 mil ve callan'ı sabah akşam yaparak devam etmeyi düşünüyorum, bakalım neler olucak :)))

Arkadaşlar merhaba, lütfen kimse kızmasın, daha önceki sayfaları okudum, indirmeye çalıştım olmadı. Özel mesaj kutuma nereden indireceğimi yollayabilir misiniz? Arama motorundan bulduklarım hep ingilizceydi ayrıca. Dilim olmasına rağmen ilk aşamada Türkçe başlamak istiyorum. Teşekkür ederim.

callanetics egzersizleri bence bir mucize :KK19: denedim gördüm şahit oldummm

9 günde 11 santim göbeğim inceldi:KK52: ,regliyken de bırakmadım gercekten ne sancı oldu nede ağrı ,boyun sırt ağrıları ve tansyon sorunu bile giderdi kendimi kuş gibi hissettim ........... bel fıtığım var kilo probleimim de var hiç kimse bende şu bu var yapamam demesin sayıları yarım yapım günden günede videyodaki sayıları tamamlayın aa bırkmayın devam edn süper .........ilk dort saat içinde karındaki gerginliği toparlanışı ilk 3 günde omuzlarının düzgün bir biçim aldığını ve inanmıcaksınız herkes dik oturun derdi bu egzersizle fark etmeden dik oturuyorsunuz hayret etmiştimm........callaneticks seviyorum... kıza zamanda gözle görüülür farklar hemen belli oluyor:KK52:

ilk üçgün bazı hareketlerde zorlanma oluyo haliyle bacaklarda titreme merdiven iner çıkarken ağrı meselea yerde yatarak karın hareketlerinde boynunuza müthhiş ağrılar oluyor benim öyle olmuştu ama alıştıktan sonra ne bir ağrı nebir sızı ben herkese tavsiye ediyorum gerçekten dediğim gibi mucize...:KK19:

Arkadaşlar merhaba, lütfen kimse kızmasın, daha önceki sayfaları okudum, indirmeye çalıştım olmadı. Özel mesaj kutuma nereden indireceğimi yollayabilir misiniz? Arama motorundan bulduklarım hep ingilizceydi ayrıca. Dilim olmasına rağmen ilk aşamada Türkçe başlamak istiyorum. Teşekkür ederim.

canım nerden indirdiğimi hatırlamıyorum fakat istersen msn den atabilirim sana istersen özelden yaz adresini görüşmek üzere...

callanetics egzersizleri bence bir mucize :KK19: denedim gördüm şahit oldummm

9 günde 11 santim göbeğim inceldi:KK52: ,regliyken de bırakmadım gercekten ne sancı oldu nede ağrı ,boyun sırt ağrıları ve tansyon sorunu bile giderdi kendimi kuş gibi hissettim ........... bel fıtığım var kilo probleimim de var hiç kimse bende şu bu var yapamam demesin sayıları yarım yapım günden günede videyodaki sayıları tamamlayın aa bırkmayın devam edn süper .........ilk dort saat içinde karındaki gerginliği toparlanışı ilk 3 günde omuzlarının düzgün bir biçim aldığını ve inanmıcaksınız herkes dik oturun derdi bu egzersizle fark etmeden dik oturuyorsunuz hayret etmiştimm........callaneticks seviyorum... kıza zamanda gözle görüülür farklar hemen belli oluyor:KK52:

ilk üçgün bazı hareketlerde zorlanma oluyo haliyle bacaklarda titreme merdiven iner çıkarken ağrı meselea yerde yatarak karın hareketlerinde boynunuza müthhiş ağrılar oluyor benim öyle olmuştu ama alıştıktan sonra ne bir ağrı nebir sızı ben herkese tavsiye ediyorum gerçekten dediğim gibi mucize...:KK19:

bunu okuyunca hepten gaza geldim
bu sabah kalktım süt içtim kuru incir yedim
plates yaptım yarım saat yürüyüş yaptım günün ilerleyen saatlerinde de ya callen ya da slim in 6 yapmaya gayet kararlıydım ve fakat şimdi en son ne zaman yediğimi hatırlayamadığım hain çikolata yemenin pişmanlığını yaşıyorum :KK59:
şu ödev bitse de bende bugünden itibaren başlasam saymaya 21 den geriye :KK43:

bunu okuyunca hepten gaza geldim
bu sabah kalktım süt içtim kuru incir yedim
plates yaptım yarım saat yürüyüş yaptım günün ilerleyen saatlerinde de ya callen ya da slim in 6 yapmaya gayet kararlıydım ve fakat şimdi en son ne zaman yediğimi hatırlayamadığım hain çikolata yemenin pişmanlığını yaşıyorum :KK59:
şu ödev bitse de bende bugünden itibaren başlasam saymaya 21 den geriye :KK43:

bence sırf call yap derim günlük aktiviten ve dışardaki yürüyüşle harika sonuçlar elde edersin:KK34:
21 gün içinde iki gün kaslarını dinlendirmen gerekio unutma, cetvelinde 66 kilo yazıyor hiç diyet yapmadan 55 kilo görünceksinhiiç şüphen olmasın artı balerinler gibi zarif olcaksin başka hiçbir spor bu zarifliği vermiyor malesef:KK34:

Ben de yarın başlıyorum! Daha doğrusu bugün çünkü saat gece yarısını geçti. :KK70: Pes etmeden tamamliycam ve sabırsızlıkla sabah olmasını bekliyorum!

X