Angelina Jolie'nin İkizleri

Dishe

✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
3.967
5

:CüvCüv:

:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah bagislasin
ama bunca servet teklif etmeleri cok gereksizz
gozu doymayan insanlar istee daha ne denirkii

Allah bagislasin
ama bunca servet teklif etmeleri cok gereksizz
gozu doymayan insanlar istee daha ne denirkii

fotograflardan alınan ucretlerın hepsının yardım kurullarına verılecegı soylenmıs:1closedeyes:

ben şahsen jolie pitt çiftini kutluyorum.önce evlatlık aldılar sonra kendi çocukları oldu Allah hepsine uzun ömür versin.Yabancılar bu çocuk işine daha cesaretli bizim çıtkırıldım estetikli starlarımız bırakın çocuk yapmayı evlatlık alıp bir yetime sıcacık bir aile ortamı bile sunmuyorlar acaba hayat böyle devam edecek mi sanıyorlar.unutmasınlar ki onlarda yaşlanacak bir gün ölecekler mezarlarına bir çiçek koyacak evlatları bile olmayacak yazık onca şöhretin içinde yanlızlık yazık!

sarışın kız evlatlık değilll.. 3 evlatlık,3 öz çocukları var. evlatlık çocuklar afrika ve endonezya kökenli yanlış hatırlamıyosam.özellikle angelina jolie çocuklara ayrı bir önem veriyor.duyduğuma göre ilk hamileliğinde bile helikoptere atlayıp endonezyadaki çocuklara yardıma gitmiş.dünya barışına ve yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmeye özen gösterdiği için iyi niyet elçisi zaten.farklı ülkelerden çocuk edinip onları öz çocuklarıyla kardeş olarak yetiştirmesi dünya barışının sembolü gibi gelir bana :1hug:

bu kadın harika bi kadın yaa.. hem çok ama çok güzel hemde bi okdar harika bi kişilik.. kesnlikle en takdir ettigim kadın.. aşırı derecede angelina jolieye benzetiliorum.. ve gerçekten gurur duyuyorum inşşalah bende onun gibi çok güzel işler başarırım..

X