İkizlerimizi bekliyoruz 🤗

seda5461

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2023
12
1
26
Arkadaşlar merhaba ikiz gebeyim.. Bugün 35 haftalık olduk çok şükür🙏 sizce ikizlerde sezeryan doğum kaçıncı haftada olur? Aranızda ikizlere hamile olan varmı ?

Yaa maşalalh bende hamileyim daha 11 haftalığız biz ama. 37. Haftaya kadar durursanız çok mükemmel olur, benim de tek isteğim 37 leri görmek küveze girmeden sağ Salim kucağıma almak. Genelde 37 de alıyolar ikizleri. İnşallah sağ Salim sağlıkla doğurursunuz ❤️

İnşallah 🙏 artık tasiyamiyorum bakalım inşallah dayaniriz
Merhaba bende 29+4 ikiz gebeyim. Benimkilerin her ikisinin suları da fazla o yüzden doktorum daha da ağırlaşacağımı üç bebek taşıyor gibi olduğumu söylüyor. Doğumla ilgili konuştuğumuzda 36.hafta gibi olur hatta 35te sen artık nolur alalım bile diyebilirsin demişti. 35.haftanın da gayet güzel olduğunu olursa küvezde bi kaç gün anca kalacaklarını belki de hiç kalmayacaklarını da söyledi. Şuanda bile inanılmaz sırt ağrılarım var ve ayaklarımda ağrı şişme başladı. Çalışıyorum bir yandan artık o da zorluyor. Sizi düşünemedim kaç kilo aldınız acaba

Merhaba bende 29+4 ikiz gebeyim. Benimkilerin her ikisinin suları da fazla o yüzden doktorum daha da ağırlaşacağımı üç bebek taşıyor gibi olduğumu söylüyor. Doğumla ilgili konuştuğumuzda 36.hafta gibi olur hatta 35te sen artık nolur alalım bile diyebilirsin demişti. 35.haftanın da gayet güzel olduğunu olursa küvezde bi kaç gün anca kalacaklarını belki de hiç kalmayacaklarını da söyledi. Şuanda bile inanılmaz sırt ağrılarım var ve ayaklarımda ağrı şişme başladı. Çalışıyorum bir yandan artık o da zorluyor. Sizi düşünemedim kaç kilo aldınız acaba
Ben hiç kilo almadım tam tersi kilo verdim

Kiloları iyi ise en erken 36.haftada en geç 37 de olur doğumun bence ikiz ağırlığı çok oluyor çünkü

İşte benim riskli gebelik grubundayım o kadar kalabilecek miyim bilmiyorum inşallah o kadar bekleyebiliriz
Ben 34+2 de doğum yaptım riskim de yoktu sadece biraz acilmam olmuştu
Konu sahibi için dedim zaten riskli durumda alınır yapaccak birşey yok hayırlısıyla kucgaina alırsın insallah

Ben 34+2 de doğum yaptım riskim de yoktu sadece biraz acilmam olmuştu
Konu sahibi için dedim zaten riskli durumda alınır yapaccak birşey yok hayırlısıyla kucgaina alırsın insallah
Teşekkür ederim. Allah bağışlasın sağlıklı ömürleri olsun

• Amin
Reactions: H M
Küvezde kalma sebepleri neydi acaba? Özellikle 2350 doğanın. Doktorum kiloları ikiyi gecerse kuvezde kslma ihtimalleri azalır demişti o yüzden merak ettim.
Küvezde kalmanın kilo ile alakası yok aslında normal zamanda doğup kilosu 3,5 olan bebekler bile küvezde kalabiliyor. Solunum sıkıntısı vardı sonra yeme sıkıntısı çıktı sarılıktı falan derken süre uzadı

Küvezde kalmanın kilo ile alakası yok aslında normal zamanda doğup kilosu 3,5 olan bebekler bile küvezde kalabiliyor. Solunum sıkıntısı vardı sonra yeme sıkıntısı çıktı sarılıktı falan derken süre uzadı
Evet biliyorum kiloyla direk alakası yok fakat ilk dikkate alınan durumlardan biri. Sonrasında da emme refleksine bakılıyor dedi doktorum. Sebebini sormam o yüzdendi. Tesekkürler

Evet biliyorum kiloyala alakası yok fakat ilk dikkate alınan durumlardan biri o yüzden. Sonrasında da emme refleksine bakılıyor dedi doktorum.
En son aşama da o eğer başka bir problem kalmamışsa. Üç gün hastanede kalıp emzirmeye girdim sonra çıkardılar

En son aşama da o eğer başka bir problem kalmamışsa. Üç gün hastanede kalıp emzirmeye girdim sonra çıkardılar
İyi olsunlar sağlıklı olsunlarda ne kadar kaldığı çokta önemli olmuyor onlar için en iyisi en sağlıklısı neyse onu isteriz , tabi her anne çocuğunu hemen kucağına alıp evine götürmek ister ama onların sağlığı daha önemli ilk önce sağlıklarını düşünmeliyiz rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

X