hizmet hastanesi hakkında yardım

andina222

nihayet bir anne...
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
3.270
1
kızlar merhaba , ben mecburiyetten doktorumu degistiriyorum , evime yakin oldugu icin ve orda dogum yapan arkadaslarim cok memnun oldugu icin hizmet hastanesine meltem hanıma gitmeye karar verdim.. gecen gun randevu icin aradım , meltem hanımın asistanıyla gorustum ve sok oldum resmen :bbo: kadın nasıl kabaydı anlatamam , benim bugune kadar devam ettigim doktorum da hemsireleri de o kadar tatlıydı ki karşımda bu kadar kaba bir insan gorunce moreim bozuldu :teselli: zaten hassas bir donemdeyim , doktor degistirecegim icin sıkıntılıyım , hic hos degildi kadının konuşması acaba doktor da öyle midir , randevuyu iptal mi etsem.. aranızda metem hanıma gidenler var diye hatırlıyorum mesajlardan , bana moral verin yaa ben ağlarım bu kadının karşısında kaba ve ilgisiz davranırsa :a015: zaten herşeye zırlıyorum bu aralar , offf yaaa iyice karman çorman oldum.. moral verin bana lütfennnn

yaaa kimse yok mu hizmet hastanesine giden??? beni randevuya gidicem sabırsızlıkla cevap bekliyorum kk bayanlarından :))

yaaa kimse yok mu hizmet hastanesine giden??? beni randevuya gidicem sabırsızlıkla cevap bekliyorum kk bayanlarından :))

slm canım
bi arkadaşım hiç memnun kalmamış Meltem hn dan fakat bizim gelin aynı hastanede Sait beye gitmişti ve doğumunu o yaptırmıştı çok ta memnun bilgin olsun.

selam
gecen cumaarkadasım o hastanede dogum yaptım dr da saıt beydi. memenundu hastane ve dr undan. ben de arkadasımı zıyaretıne gıttıgımde hastneyi inceledım. begendim ben ama dr meltem konusunda bir fikrim yok vakıf hastanesı oldugu için çalışanlar bıraz kendılerınden gecmiş olabılır. ama ıyı bır hastane en aznından tıcaerthaneye dönmüş dıger hastelerden daha ıyıdır polıtıkası.

teşekkür ederim cevaplar için..ben muayeneye gittim , meltem hanımı beğendim beğenmesine de biraz sert bir doktor :) çok ilgilendi saolsun , güzel bilgiler verdi , cep telefonunu verdi gece gündüz arayabileceğimi söyledi ama kilomla ilgili çok kızdı valla kendimi 5 yaşında çocuk gibi hissettim resmen azarladı beni :KK43:
hastane ise tam anlamıyla özel hastane gibi diil , randevu almama rağmen önce gelen giriyor muayeneye yaklaşık yarım saat sıra bekledik , benim önceki doktorum doğum yoksa hiç bekletmiyordu , çalışanlar da çok asık suratlı , çıkışta iyi günler kolay gelsin dedim ona bile cevap alamadım.. ama en azından temiz bir hastane , doğum fiyatı da diğer özel hastanelere göre uygun geldi bana.. herhalde doğumu orda yapıcam en azından temiz ve bebek yoğun bakım ünitesi var..
herkese sevgiler

canım rica etsem doğum fiyatını yaza bilirmisin

canım normal doğum 1.000 ytl , sezeryan 1.700 ytl ama bunlar ssk lı rakamları.. orda doğum yapan arkadaşlarım çok memnun kaldılar gerçi dediğim gibi çalışanların yüzü pek bir asık ama yapacak birşey yok en azından temiz bir hastane , vakıf hastanei oldugu için güvenilir bir hastane..

Merhaba muayene ücretleri nedir? SSK için ne kadar fark alıyorlar? Ben bugün Medical Park Fatih'e gittim, çok kötüydü SSK'dan farkı kalmamış. Hizmet hastanesi kalabalık mı?

çok kalabalıktı diyemem ama yarım saat sıra bekledim ve doktor 15-20 dakika muayene ediyor sadece :KK43: benim eski doktorum tam tamına 1 saat bakardı , bebeğimin herşeyini bana da anlatırdı , burdaysa çok acele oldu herşey ben oğlumu göremedim bile :KK43:
SSK lı olarak 13 ytl ödedim muayeneye , medical parkı bilemiyorum ama ben eski doktorumla kıyasladığımda hiç memnun değilim ama yapıcak birşeyim yok maalesef :KK43:

çok kalabalıktı diyemem ama yarım saat sıra bekledim ve doktor 15-20 dakika muayene ediyor sadece :KK43: benim eski doktorum tam tamına 1 saat bakardı , bebeğimin herşeyini bana da anlatırdı , burdaysa çok acele oldu herşey ben oğlumu göremedim bile :KK43:
SSK lı olarak 13 ytl ödedim muayeneye , medical parkı bilemiyorum ama ben eski doktorumla kıyasladığımda hiç memnun değilim ama yapıcak birşeyim yok maalesef :KK43:
Andina eski doktorun kimdi? ozel mi gidiyordun yoksa hastaneye mi? ben cok bunaldim bu doktor hastane isinden, bana uzak da olsa senin doktora gidebilirim:)

kızlar merhaba , ben mecburiyetten doktorumu degistiriyorum , evime yakin oldugu icin ve orda dogum yapan arkadaslarim cok memnun oldugu icin hizmet hastanesine meltem hanıma gitmeye karar verdim.. gecen gun randevu icin aradım , meltem hanımın asistanıyla gorustum ve sok oldum resmen :bbo: kadın nasıl kabaydı anlatamam , benim bugune kadar devam ettigim doktorum da hemsireleri de o kadar tatlıydı ki karşımda bu kadar kaba bir insan gorunce moreim bozuldu :teselli: zaten hassas bir donemdeyim , doktor degistirecegim icin sıkıntılıyım , hic hos degildi kadının konuşması acaba doktor da öyle midir , randevuyu iptal mi etsem.. aranızda metem hanıma gidenler var diye hatırlıyorum mesajlardan , bana moral verin yaa ben ağlarım bu kadının karşısında kaba ve ilgisiz davranırsa :a015: zaten herşeye zırlıyorum bu aralar , offf yaaa iyice karman çorman oldum.. moral verin bana lütfennnn
merhaba arkadaşım bende hizmet hastanesine gidiyorum fakat meltem hanıma deil dr. sait halil beye ben beb için tedavi görüorum orya yeni başladım 2 dir gidiorum. doktorum çok iii sekreteride. ben çok memnunum şimdilik. tek şikayetim sait beyin hasta sayısı çok fazla olduğu için her gittiğmde uzun süre beklemek zorunda kalıyorum ama sanırım beklediğime değiyor bi arkadaşım daha var benim ona gidio şu an doğum yapmaz üzere onun bebeğide tedavi sonucu oldu o hastanede. umarım yardımcı olabilmişimdir ...

Andina eski doktorun kimdi? ozel mi gidiyordun yoksa hastaneye mi? ben cok bunaldim bu doktor hastane isinden, bana uzak da olsa senin doktora gidebilirim:)

canım eski doktorum antalyada kaldı , mecburen istanbula geldim yoksa bırakırmıydım ben gül gibi doktorumu :1no2: inan hem güleryüzlü , hem ilgili , hem hiç bekletmez ( anca doğuma gidicek o zaman bekletirdiki son derece normal ) , bebeğe bir saat bakardı , herşeyi tatlı tatlı anlatırdı ahhh ahhh ben çok kötü oldum burda valla :nazar: orda muayehanesine giderdim 100 ytl veriyordum ama değiyordu doğrusu , helal olsun diyorum burdakileri gördükten sonra..

neyse vardır her işde bir hayır diyorum ne diyim artık..şimdi mecburen eve en yakın ve fiyatı uygun hastaneye gidiyorum..

kuzenim meltem hanımda doğum yaptı çok memnundu bana da gidelim dedi. ben de istanbula yeni geldim arkadaşımın dokotru dr.serdar beye yani doğan hastanesine gidiyorum.

merhaba

ben hizmet hastanesinde doğum yaptım.ama doktorum hastanenin doktoru değildi.dışardan geldi.hastaneden ve özellikle ebe ve hemşireler çok iyi.zaten daha önceden doktorum söylemişti istanbulun hemen hemen bütün hastanelerine doğuma gidiyorum en iyi ebe ve hemşireler hizmet hastanesinde diye.(kendisi daha önceden acıbademde çalışyordu)31 haftalık doğum yaptım ve bebeğim 1 hafta küvözde kaldı.bebeğime çok iyi baktılar.küvözde olduğu haldehergün yıkadılar.genel olarak çok memnunum ben ve bebeğimi de çocuk doktoru lale hanıma götürmeye devam ediyorum.

egemiz çocuk doktoru nasıl? ben de artık doğumu aştım çocuk doktoru araştırmaya başladım :)))
nasıl olsa doğacak bi şekilde , hastaneye de doktora da alıştım sayılır daha doğrusu takmıyorum artık kafaya yeterki sağlıklı bir şekilde doğurtsunlar bebeğimi.. çocuk doktoru nasıl? ilgileniyor mu? vakit ayırıyor mu sana ve çocuğuna , sorularını cevaplıyor mu? yoksa o da kadın doğumcu gibi 10 dakika bakıp gönderiyor mu :KK43:(

egemiz çocuk doktoru nasıl? ben de artık doğumu aştım çocuk doktoru araştırmaya başladım :)))
nasıl olsa doğacak bi şekilde , hastaneye de doktora da alıştım sayılır daha doğrusu takmıyorum artık kafaya yeterki sağlıklı bir şekilde doğurtsunlar bebeğimi.. çocuk doktoru nasıl? ilgileniyor mu? vakit ayırıyor mu sana ve çocuğuna , sorularını cevaplıyor mu? yoksa o da kadın doğumcu gibi 10 dakika bakıp gönderiyor mu :KK43:(

andina222 nasıl hastaneden ve dr dan memnun kaldınmı? tahlillerinide hastane içinde yaptırabiliyormusun? muayene ücreti ne kadar? benda sait beye başlamak istiyorum....bilgi verirsen sevinirim

merhaba

ben 31 haftalık doğum yaptım.1.580 gr doğdu bebeğim ve küvözde kaldı.bu 1 hafta içinde lale hanım takip etti bebeğimi.sonrasındada devam ettim.uzun uzun muayene ediyor bütün sorularımızı cevaplıyor.(diğer doktorlar gibi yüzünde sürekli bir sahte gülümseme yok ama ben samimi olduğunu biliyorum) gereksiz yere ilaç vermiyor.telefonlada yardımcı oluyor.görmem lazım diye kestirip atmıyor.oğlum şu anda 19 aylık ve maşallah çok sağlıklı.

andina222 nasıl hastaneden ve dr dan memnun kaldınmı? tahlillerinide hastane içinde yaptırabiliyormusun? muayene ücreti ne kadar? benda sait beye başlamak istiyorum....bilgi verirsen sevinirim

canım hastanenin en güzel tarafı temiz olması , ben meltem hanıma gidiyorum iyi bir doktor ama randevulu gitsen bile en az yarım saat bekliyorsun , en fazla 15 dakika muayene ediyor ki bence çok az , çok fazla hastası var , çalışanlar bıkmış artık insandan , ben 34. haftamdayım hala nst'ye girmedim mesela ben sormasam söylemeyeceklerdi bile inşallah haftaya sokacaklar , açıkcası çok memnunum diyemem ama şu anda gidebileceğim en iyi yer burası , hem evime yakın hem ücretleri bana uygun..
bu arada hastanede her türlü testi yaptırabiliyorsun , muayene ücreti normalde 90 ytl ama ben sskli 20 ile 30 ytl arasında değişen rakamlar ödüyorum.. her gidişimde farklı katkı payı alıyorlar ben de anlamadım :KK43:(
ama eğer ssklı değilsen oraya vereceğin 90 lirayı git özel muayenesinde bir doktora ver bence çok daha mantıklı olur arkadaşım.

canım hastanenin en güzel tarafı temiz olması , ben meltem hanıma gidiyorum iyi bir doktor ama randevulu gitsen bile en az yarım saat bekliyorsun , en fazla 15 dakika muayene ediyor ki bence çok az , çok fazla hastası var , çalışanlar bıkmış artık insandan , ben 34. haftamdayım hala nst'ye girmedim mesela ben sormasam söylemeyeceklerdi bile inşallah haftaya sokacaklar , açıkcası çok memnunum diyemem ama şu anda gidebileceğim en iyi yer burası , hem evime yakın hem ücretleri bana uygun..
bu arada hastanede her türlü testi yaptırabiliyorsun , muayene ücreti normalde 90 ytl ama ben sskli 20 ile 30 ytl arasında değişen rakamlar ödüyorum.. her gidişimde farklı katkı payı alıyorlar ben de anlamadım :KK43:(
ama eğer ssklı değilsen oraya vereceğin 90 lirayı git özel muayenesinde bir doktora ver bence çok daha mantıklı olur arkadaşım.

teşekkür ederim bilgin için......bende ssk lıyım...cuma gününe randevu aldım....umarım memnun kalırım ve devam ederim....çok yoğun olması benimde canımı sıktı aslında....tam teşekküllü bir hastane olması içimi rahatlatıyor.....hayırlısı bakalım....

merhaba

ben 31 haftalık doğum yaptım.1.580 gr doğdu bebeğim ve küvözde kaldı.bu 1 hafta içinde lale hanım takip etti bebeğimi.sonrasındada devam ettim.uzun uzun muayene ediyor bütün sorularımızı cevaplıyor.(diğer doktorlar gibi yüzünde sürekli bir sahte gülümseme yok ama ben samimi olduğunu biliyorum) gereksiz yere ilaç vermiyor.telefonlada yardımcı oluyor.görmem lazım diye kestirip atmıyor.oğlum şu anda 19 aylık ve maşallah çok sağlıklı.

canım bu mesajı şimdi gördüm kıyamam ben sana , kimbilir ne zor günler yaşadınız :1shok: şimdi bebişinin sağlıklı oluşuna çok sevindim , Allah uzun ömür versin ona da sana da :emir_bebek:

X