Gebelikte bel ağrisi yaşayanlar

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Arkadaşlar öncelikle merhaba,5. Ayimi kismetse yarin tamamliyorum,3 güngen beri ara ara özellikle yorulduğumda bel ağrisi yaşiyorum,hele akşam bu tün gece sabaha kadar ağridi gözüme uyku girmedi aslinda öyle çok canimi yakan bi ağri değil fakat beni uyutmamaya yetti.benim merak ettiğim bu normel bi durummu ve ne kadar böyle sürecek.

Merhaba arkadaşlar ..Ben ilk zamanlar çok bel ağrısı çektim.şu an 20 haftalık hamileyim.sonra bu ağrı sağ bacağıma baldırıma uyuşma şeklinde yansıdı.daha sonra yerini büyük bir acıya bıraktı yürüyemiyordum ayakta duramıyordum.Bel Fıtığı Belirtiileri dedi Doktor.Yapıcak bişey olmadığını söledi..Sabah akşam yapmam için egzersziler verdi bu sayede biraz daha ayakta kalabiliyorum.Çok zor günler geçiriyorum.İnşallah hamileliğimin ileri döneminde karnıma yük bindikçe durumum kötüleşmez. :KK43:

merhaba arkadaşlar ..ben ilk zamanlar çok bel ağrısı çektim.şu an 20 haftalık hamileyim.sonra bu ağrı sağ bacağıma baldırıma uyuşma şeklinde yansıdı.daha sonra yerini büyük bir acıya bıraktı yürüyemiyordum ayakta duramıyordum.bel fıtığı belirtiileri dedi doktor.yapıcak bişey olmadığını söledi..sabah akşam yapmam için egzersziler verdi bu sayede biraz daha ayakta kalabiliyorum.çok zor günler geçiriyorum.inşallah hamileliğimin ileri döneminde karnıma yük bindikçe durumum kötüleşmez. :KK43:

canim benimde kizim olucak ve ararmizda yanlizca 1 gün var ne tesadüf ama.

X