rekotu tarn bal

• Konu Sahibi ati_batu_ayba_
canım bu karışım yumurtaların sağlıklı bir şekilde gelişip büyüyüp çatlamasını sağlıyor. adet düzensizliğine de iyi geldiği söyleniyor. çörekotu açısından özellikle ama benim tam tersi geciktirdi. yine de süper bir yumurtlama olduğunu hissettim. adetini düzenleyen de var bu karışımla

canim cok tesekkur ederim, bu aya bende senin gibi ada cayi ile birlikte deneyecegim,a.s.

merhabalar bu karışım nasıl hazırlanıyor bilenler yazsın miktarınıda yazarsanız sevinirim
ve ne zaman başlıcagımıda yazarmısınız

merhabalar bu karışım nasıl hazırlanıyor bilenler yazsın miktarınıda yazarsanız sevinirim
ve ne zaman başlıcagımıda yazarmısınız

Valla yapanlar göz kararı hazırlıyorlarmış. Mesela bir kase bala çörekotunu ezip katıyorlarmış ve yine göz kararı tarçın.
regl'in 2. günü başlanıp 12 gün boyunca sabah ve akşam birer tatlı kaşığı yenilecekmiş.

ben basladım bu adetımde.altıncı gunumu bıtırdım yarıladık anlıcagınız bakalım yarıcakmı

ve ne zaman başlıcagımıda yazarmısınız[/QUOTE

canim ben bu karisimi ilk defa bu ay kullandim ve simdi hamileyim:lepi:
allah isteyen herekse en kisa zamanda kismet eder umarim.Ben goz karari koymustum 100gr bal, biraz tarcin ve biraz da corek otu koydum biraz diyorum cunku dedim ya gozkarari koydum.Adetimin 2. gunu basladim ve ovulasyon oldugu gun biraktim.Ayrica ovulasyon testleriyle ovulasyon gunlerimi de takip ediyordum, onun icin ovulasyonun oldugu gun biraktim o da adetimin 11. gunune denk gelmisti.Yalniz ben normalde ov. gunlerimi pek anlyamam fakat gecen ay ilk defa anladim ov oldugunu cok sancili gecti bu karisimdan dolayi ama ise yaradi.opuyorumnanaktan

allah kucağına kavuştursun canım
bende buay başlıyacağım
sen nezamandır uğraşıyordun hamile kalmak için

Arkadaşlar ben de bu ay ilk defa kullandım ve HAMıLEYıM. :nazar:
Şiddetle öneriyorum...(ılaçsız adet bile olamıyordum yazın)

Darısı başınıza ...

arkadaşlar bu ay bende deneyeceğim.umarım kasımda hamile kalırız.inşallah

Arkadaşlar ben de bu ay ilk defa kullandım ve HAMİLEYİM. :nazar:
Şiddetle öneriyorum...(İlaçsız adet bile olamıyordum yazın)

Darısı başınıza ...

allah kucağına almak nasip etsin canım tebrikler
inşallah bizede buay nasip eder allah

nekadar zamandır istiyordunuz

Son düzenleme:
canım 1yıl oldu ama arada malesef birde dış gebeliğim vardı:KK43:

Allah gönlünüze göre versin

allah kucağına kavuştursun canım
bende buay başlıyacağım
sen nezamandır uğraşıyordun hamile kalmak için

sagol canim, darisi basina, isteyenlerin hepsinin basina...
ben 1.5 yil oldu denemeye baslayali fakat arada birtane mol gebelik gecirdim.

ya kızlar ben burda okumustum son gunlerde ovulasyon testı yapıpta ıkıncı cızgı cok sılık cıkanlar fln dıodnuzkı bazı durumlarda hamılelık olabılır bu.ben sımdı yaptım ıkıncı cızgı cıktı sılık ama.ama dun ıdrar testı yaptıydım bısı cıkmamıstı.bu ne sımdı.hala yumurtluyormuyumkı?

bende bu ay çörek otu+bal+tarçına başlayacağım inşallah olur artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:çok üzgünüm:

arkadaslar bende cocuk cokkk ıstıyorum bende bu ay denıcem corek otunu bakalım ınsallah faydası olurrr

slm canim azazil en son bana yazdigin mesajdan dolayi tesekur ederim senin hangi konuyu actini bulamadigim icin buraya yaziru tedavimi göruyosun tup bebek yada asilamami nasil gidiyo insallah olumlu sonuclar aliyosundur cocugun varmi hic kac yillik evlisin canim

Prof. Dr. Adnan Saraç’ın tavsiyesi şöyledir:
"Günlük 1 kaşıktan fazla kullanıldığı zaman, insana fayda değil zarar verir. Ağrı Kesici ve Antibiyotik alanlar kullanmasın."

- Çörek otu kullanırken herhangi tedavi görülüyorsa tedavi etkilenmez, çörek otu kullanımına devam edilir. Sadece kanser tedavisinde bazı hallerde (ışın tedavisi) çörek otu kullanımına ara verilmesi istenebilir.

- Çörek otu omega 3 ve omega 6 yağ asitlerini yeterli miktar ve oranda ihtiva ettiğinden kullanım sırasında takviye olarak belirtilen bu yağ asitleri alınmamalıdır.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ
Her gün kullanılan Bal ve Tarçın bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve vücudu bakteri ve virüs saldırılarına karşı korur.
Araştırmacılara göre Bal,birçok Vitamin ve büyük miktarda demir içermektedir.
Balın düzenli kullanılması, Akyuvarlar içerisindeki, bakteriler ve virüslerle savaşan, korpuskülleri de kuvvetlendirir.

KISIRLIK
Eski Yunan ve Ayurvedikler Balı, yıllardır, erkeklerin spermalarını kuvvetlendirmek için kullanmışlardır. Eğer kudretsiz bir erkek düzenli olarak uyumadan önce 2 kaşık bal yerse problemleri çözülecektir. Çin, Japon ve uzak doğu ülkelerinde ,gebe kalamayan ve uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz tarçın kullanmaktadırlar.
Gebe kalamayan kadınlar bir tutam toz Tarçın ve yarım tatlı kaşığı balı gün boyunca bir bir sakız üzerine koyup çiğnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır.
Amerika Meryland'da evli bir çiftin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini de kaybetmişlerdir.Bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başlandıktan birkaç ay sonra ikiz çocuklarının olacağı tesbit edilmiştir.

konuyu biraz hortlatalım bakalım :KK1:
bende az önce başladım çörekotu bal tarçın karışımına. ama adetim 29 mayısta geldi. ben bugün başladım.
geçen ay soğan kürü uygulamıştım.
adetim 6 gün erken gelmişti.
bikaç aydır böyle düzensiz. bi 30 güne çıkıyor bi 24 güne iniyor. Hayırlara çıkar yarabbim:)
6 aydır deniyoruz bu 7. ay artık bebişimiz hayırlısıyla gelsin anne babasına inşallahh... Bu da vesilesi olsun...

konuyu biraz hortlatalım bakalım :KK1:
bende az önce başladım çörekotu bal tarçın karışımına. ama adetim 29 mayısta geldi. ben bugün başladım.
geçen ay soğan kürü uygulamıştım.
adetim 6 gün erken gelmişti.
bikaç aydır böyle düzensiz. bi 30 güne çıkıyor bi 24 güne iniyor. Hayırlara çıkar yarabbim:)
6 aydır deniyoruz bu 7. ay artık bebişimiz hayırlısıyla gelsin anne babasına inşallahh... Bu da vesilesi olsun...

bende inşallahbu ay başlıcam
bu akşam sanırım regl oluyorum ama cok agrım var
2. günü başlanıyormuş
karışımı hazırlıcam şöyle bir karışım yapılıyormuş:

Çörek Otu Macunu Nasıl Yapılır.
hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp

12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları

büyütüp hormonları düzenler.
Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

hadi hayırlısı
okudugum yazılarda herkes hamileydi inşallah bununla hamile kalmışlardır...
ay cok heyecanlandım....

X