Ellerin Rengini Bir Iki Ton Açmak Için Ne Kullanabiliriz?

zeynepberre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
502
2
39
slm kızlar ya ben ellerimin rengini nasıldaha beyaz olabilir krem yada ewde yapabileceğimiz el maskesi warsa yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden tşkler

camasır suyuda acabılır.ayriyetten herkes bronzlasmak ıcın ugarsıyor bosver.bende bembeyazım gel degıstırelım.tatıl parası vermemıs oluruz
sen gıdersın tatıle yanmaya
gunesin anlında

ellerın en guzel ilacı..kahve telvesı ıle masaj yapmak.. ellerımın sırrını ilkkez kkda acıklıyorum bu arada..
hayatımda krem surmedım..........

bende buğday tenliyim ellerimde o kadar esmer değiller aslında:1closedeyes: ama bazen o kadar esmer geliyolarki ellerimi çıkarıp çantama koyasım geliyo kaydirigubbakcemile3özellikle beyaz giyinince-sürekli uzun kol giydiğimide düşünürsek- çok çirkin çok dikkat çekiyo gibi geliyo ama bunada şükür dimi

tatlım kuaförüne git ve saçlarınızı açmak için kulanılan oreyal açıcı al ellerine sür ve 5 dakika bekle ve gör bunu istedigin yerine kulanabilirsin bu arada ben sürekli kulanırım

güselim benim ellerim yazın bütün vücudum yansada eller ayaklar beyaz kalıyo kaydirigubbakcemile3sebebide hergün elime ayağıma mutlaka kese yaparım bende sevmiyorum çünkü koyu renk benim tenim beyaz ama ellerim daha beyazdır hep bi dene istersen gerçekten işe yarıyohihoyyyt

yaaa çok şükürrrr :Saruboceq:yüce rabbim ne kadar bencilizz insan oğluu:kızgın:
neden böle yüce rabbim sen bizi affet:Saruboceq:
bende esmerimm hemde çikolata gibi kaydirigubbakcemile2(sözlüm bana öle diyo çikolatam diyo:asigim:)
ellerimde çikolata hemde bitter çikolata gibi neden ki elleriniz sağlammı tutuyo kullana biliyormusunuz
sanırım evettir cevap
ee oazaamn hamd olsun diyin bırakın öle kalsınnn gamyoncuiremsu(hiç olmayanlar ne yapsın)

tatlım kuaförüne git ve saçlarınızı açmak için kulanılan oreyal açıcı al ellerine sür ve 5 dakika bekle ve gör bunu istedigin yerine kulanabilirsin bu arada ben sürekli kulanırım

cnm peki oreyal ellere zarar vermiyormuCADIARZU

yaa ellere oryal sürülürmü bacım kafama bile sürdüklerinde fei acı çekmiştim cilt kanseri olmaya halim yok kadınlar güzelleşmeye ayırdıkları vakti bence çevresindeki insanlara biraz ayırsalar eminim mutsuz insan kalmayacak aman diyim yapmayın her şeye kanmayın oryal hayvan leşlerinin yakımında kullanılır zaten.

:tomato:

tamamen saçmalık sakın yapmayın bunu şimdi iyide ilerde ne olucak ??????sağlık herşeyden önemlidir kaş yaparken göz çıkarmayın....:tomato:yasakkelime

limonu bende duymustum. hatta yarım limonun suyunu sıktıktan sonra içine 1 damla zeytin yagı damlatıp ellerinize ve tırnaklarınıza sürdüğünüz zaman hem beyazlatıyormus hemde yumusacık oluyormus

bn bi krem duymuştum sally hansen sanırım markası yanlış hatırlamıyorsam..ama bnce gereksiz çnkü ellermz olduu için şükretmeliyiz krem aydınlatmak beyazlatmak bunlar önemli şeyler değil diye düşünüorumm

ben lzer epilasyona gidiyordum, lazer yapan kisi, koltuk altım siyah oldugu icin renk acılması icin expigment %4 diye krem verdi, 3 ya da 5 liralık sey, eczaneden bulabilirsin canım, umarım isine yarar

X